Čistička Winix U450 - Předváděcí

do 240 m3 ico ico ico ico ico
Čistička Winix U450 - Předváděcí
Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí Čistička Winix U450 - Předváděcí
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Výrobce: Winix
Záruka: 2 roky + prodloužení o 1 rok  
Určeno pro: 240 m3  
Náklady na energii: 0,55 Kč / hod  
Náklady na filtry: 763 Kč / rok  
Ke stažení: katalog   návod  
Získejte 3letou záruku

Prodloužení záruky na 3 roky

Registrujte se na winix.cz a získejte 1 rok záruky navíc.

Platí pouze pro nefiremní zákazníky,
podmínky akce k nahlédnutí zde.

  Získat prodlouženou záruku

Winix U450

Jedná se o předváděcí kus, který byl vystaven v Showroomu v Praze. Filtry jsou nové zhruba z 90 %. Čistička je plně funkční, doporučujeme prohlédnout na provozovně v Praze. Čistička Winix U450 je nahrazena novým modelem Winix Zero Pro


Čistička vzduchu U450 disponuje bezkonkurenčním vzduchovým výkonem 492 m3/h. Je tedy vhodná pro větší prostory o objemu až 200 m3, v případě alergiků do prostoru 100 m3. Na rozdíl od modelu P450 disponuje navíc omyvatelnými filtry, antibakteriálním nátěrem CLEANCEL prachovým předfiltrem. Čistička nabízí automatický provoz díky integrovanému pachovému a prachovému senzoru, který bude řídit vzduchový výkon čističky podle aktuální potřeby. Indikátor výměny filtrů upozorní v případě, že bude potřeba je vyměnit. Světelný senzor zjemní osvětlení čističky v případě, že se setmí (např. v ložnici). Čistička disponuje 5-stupňovým systémem filtrace. Provoz díky omyvatelným vzduchovým filtrům při pravidelném čistění vychází cenově lépe než u obyčejných výměnných filtrů. Základní životnost HEPA, uhlíkového a prachového filtru je přitom 12 měsíců. Náhradní filtry dodáváme dohromady jako komplet v jedné sadě.

Čím čistička Winix U450 vyniká?

1. Bezkonkurenční vzduchový výkon 492m3/h

Čistička je svým výkonem vhodná pro větěí prostory. Disponuje omyvatelnými filtry, antibakteriálním nátěrem CLEANCEL a prachovým předfiltrem. Díky velmi slušnému vzduchovému výkonu vhodná pro prostory až do 200 m3.

2. Revoluční systém filtrace

Čistička disponuje 5-stupňovým systémem filtrace.

  • HEPA filtr (omyvatelný) s účinností 99,97% zachytává nejmenší částice o velikosti až 0,3 mikronu jako jsou roztoči, spóry plísní, pyly, úlomky zvířecích chlupů a další alergeny.
  • Kombinovaný uhlíkový+antibakteriální filtr (omyvatelný) likviduje různé pachy jako je např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější škodlivinu v interiérech nových bytů neboť způsobuje dráždění sliznice horních cest dýchacích a spojivek. Navíc ochranný nátěr Cleansel™ likviduje bakterie, viry, plísně i roztoče, které filtrem projdou.
  • Prachový předfiltr (omyvatelný) - zachytí větší částice prachu, srsti zvířat, vláken apod.
  • PlasmaWave™: Vytváří velké množství kladných i záporných iontů a tím urychluje shlukování a sedimentaci prašných částic z ovzduší. Ovzduší je tak díky generátoru iontů nejen čisté, ale i svěží.

 

3. Další funkce

Čistička nabízí automatický provoz díky integrovanému pachovému a prachovému senzoru, který bude řídit vzduchový výkon čističky podle aktuální potřeby.

Indikátor výměny filtrů upozorní v případě, že bude potřeba je vyměnit.

Světelný senzor zjemní osvětlení čističky v případě, že se setmí (např. v ložnici).

4. Nízké náklady na provoz čističky

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na jeho znečištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit. Čističky Winix jsou držitelem známky ENERGY STAR udělované energeticky šetrným spotřebičům.

5. Certifikace a účinnost

Čističky jsou testovány asociací AHAM (americká Asociace výrobců domácích spotřebičů). Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům můžete získat více jistoty, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují.

6. Omyvatelné filtry

Čistička vzduchu Winix U450 je dále vybavena omyvatelnými filtry. Provoz díky omyvatelným vzduchovým filtrům při pravidelném čistění vychází cenově lépe než u obyčejných výměnných filtrů. Základní životnost HEPA, uhlíkového a prachového filtru je přitom 12 měsíců.

Pro produkty značky Winix nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Do jak velkých místností se tato čistička hodí?
Výrobci uvádějí u čističek vždy hodnoty pro maximální stupeň výkonu ventilátoru, na který ale většina domácností, čističku neprovozuje. Jednotlivé prostory se navíc liší svou členitostí a odvětráním. Pokud máme čističku pro alergika, je třeba, aby se vzduch v místnosti profiltroval 3x za hodinu. Pro normální použití stačí profiltrovat 2x za hodinu. Tato čistička je tak dle tohoto ukazatele vhodná do místností o velikosti 164 - 246 m3 při použití na maximální výkon. Při nejtišším provozním módu je vhodná max. do 82 m3. Při výběru čističky vždy uvažujte i o použitých filtrech, od kterých je odvislý její účinek.
Technické parametry:
Regulace výkonu automatická
Typ filtrů HEPA+uhlíkový+antibakteriální+
Vzduchový výkon 492 m3/h
Stupně ventilátoru 4
Hlučnost 26-55 dB
Příkon 110 W
Barva bílá
Prachový senzor ne
Pachový senzor ano
Dálkové ovládání ano
Indikátor výměny filtru ano
UV lampa ne
Uhlíkový filtr ano
HEPA filtr ano
Ionizátor ano
Výška 650 mm
Šířka 440 mm
Hloubka 260 mm
Hmotnost 8,0 kg
Náklady na filtry 763 Kč / rok  
  Porovnat s dalšími produkty
Regulace výkonu automatická
Typ filtrů HEPA+uhlíkový+antibakteriální+
Vzduchový výkon 492 m3/h
Stupně ventilátoru 4
Hlučnost 26-55 dB
Příkon 110 W
Barva bílá
Prachový senzor ne
Pachový senzor ano
Dálkové ovládání ano
Indikátor výměny filtru ano
UV lampa ne
Uhlíkový filtr ano
HEPA filtr ano
Ionizátor ano
Výška 650 mm
Šířka 440 mm
Hloubka 260 mm
Hmotnost 8,0 kg
Náklady na filtry 763 Kč / rok  
  Porovnat s dalšími produkty

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Máme ho krátce

klad Luxusně vysaje kouř z cigaret

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Automatická tichá finkce, ale chybí český návod k používání.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Funguje dobře, jeden už používám rok, druhý koupen teď k rodičům. V noci je tichý, opravdu není slyšet (je ale potřeba vypnout plasma-wave, ta mírně slyšet je).Indikátory svítí (modře) i při tichém režimu, sice tlumeně, ale svítí. Vyřeší to ale investice do jednoho pivního tácku, který se na indikátory dá položit. :-)Jak jsem uvedl, jednu mám již rok, používám ji každý den a zatím bez jakéhokoliv problému, takže může jen doporučit.

klad Za tyto peníze nejlepší hodnoty v testech CADR, Senzor funguje dobře, Filtr lze dle výrobce dvakrát omýt (ušetří se), Ne až tak vysoká cena nových filtrů, V noci je opravdu tichý, Senzor na světlo (v noci se ztiší)

zapor Svítí i v noci (ale lze jednoduše zakrýt)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

mám jen krátce, zatím se jeví velmi pozitivně, čistí opravdu důkladně a to jsme kuřáci a máme kočku :-)

klad tichý provoz

zapor zatím žádná

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Spokojen s vykonem a chodem cisticky.

klad Jednoduche ovladani, velky vykon.

zapor Pri prenaseni muze vypadnout predni kryt, lepe pridrzet.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

prima produkt

klad hezkej design, opravdu prijemnej vzduch

zapor plasmawave je obcas trosku slyset. jako takovej cvrcek hodne v dalce:) sem dost citlivy na hluk a da se to

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vynikající čistička vzduchu, tichá, s velkou účinností, jedoucí většinou na minimální výkon avšak citlivě reagující na kvalitu vzduchu zvýšením výkonu. Subjektivně lepší kvalita vzduchu, jako astmatik jsem zaznamenal zmenšení potíží. Mohu jen doporučit.

klad velká účinnost, tichá, senzory kvality vzduchu, 2x omyvatelné filtry

zapor nemá ovládání přes mobilní telefon (smart)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

výběr na doporučenísnadná manipulacemůžu doporučit

klad tichý chod, snadné ovládání

zapor zatím nevím

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

nedokážu posoudit lepší=kvalitnější vzduch, i když čistička jede 24h. Ono se to špatně posuzuje. Po týdenním provozu ale najdete na filtrech prach, takže asi funguje :) Proudí z čističky studený vzduch, když fouká více, je to nepříjemné být v její přítomnosti. Je lepší opravdu vzít naddimenzovanou kapacitu čističky, jinak na max. celkem hučí a je třeba hůře slyšet rádio. Synovi se kašle nezlepšily, tudíž se nám alespoň potvrdilo, že se nejedná asi o alergii, ale spíše astma.

klad není hlučná, noční režim je lehce slyšet jako šumění, reaguje rychle na případné pachy, po týdnu je na filtru vrstva prachu (tudíž asi funguje), když je v místnosti více lídí, tak opravdu čistí a mákne si, vzduch je lepší.

zapor po první noci nás bolelo v krku, od té doby jsme znovu nezkoušeli dát do ložnice, fouká studený vzduch, lehce sem tam je slyše ionizátor (cvrček), ale není to nepříjemné, dá se vypnout, někdy reaguje na vaření/smažení, ale také to není pokaždé, hůře se nosí, ale dá se to (za madlo)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Po zapojeni pristroje snizena prasnost v mistnosti s papouskem a psem na minimum. Nyni temer nemusime utirat prach na nabytku, takze je patrne, ze pristroj opravdu skvele funguje.Vytvari v mistnosti jemne proudeni vzduchu-jakoby "vánek", coz navozuje pocit pristupu cerstveho vzduchu zvenku.Na automaticky provoz je tichy. Pokud "vyciti" nejaky pach nebo vuni, zvysi vykon a zrychli filtraci, cimz zacne vzduch proudit rychjeli a slysitejneji, ale ne nijak neprijemne hlucne. Po vycisteni vzduchu, po cca 3-5min. prepne opet na min. vykon.S cistickou Winix WAC U 450 maximalni spokojenost!Doporucuji!

klad tichy, vykonny pristroj


Recenze - Čistička Winix U450 - Předváděcí

Přidat dotaz

Vaše jméno a příjmení:

Váš e-mail: (pouze pro zaslání odpovědi na dotaz)

Vaš dotaz:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
  Čistička Winix U450 - Předváděcí

Pokračovat

Sada filtrů pro Winix U450

1-2ks skladem

pro Winix U450, 1x HEPA, 1x uhlíkový filtr, 1x předfiltr

2 290

Příslušenství - Čistička Winix U450 - Předváděcí

Podobné zboží

Čistička Winix U300
100 %

Čistička Winix U300

vyprodáno

330 m3/ h, HEPA, PlasmaWave, uhlíkový + antibakteriální

6 490
Čistička Winix TOWER QS
Sleva 20 %

Čistička Winix TOWER QS

1-2ks skladem

405 m3/h, HEPA, PlasmaWave, uhlíkový filtr, Bluetooth reproduktor (přehrávání hudby např. z mobilu)

7 990
Čistička Winix Zero N
Sleva 20 %
99 %

Čistička Winix Zero N

3-4ks skladem

330 m3/ h, HEPA, uhlíkový filtr, indikátor kvality vzduchu

3 990
Čistička Winix Zero
100 %

Čistička Winix Zero

3-4ks skladem

390 m3/ h, HEPA H13, uhlíkový filtr, indikátor kvality vzduchu

5 990
Čistička Winix Zero Pro
TOP
100 %

Čistička Winix Zero Pro

externí sklad

470 m3/ h, HEPA H13, uhlíkový AOC filtr, Cleancel, indikátor kvality vzduchu

8 490
Čistička Winix HR1000
100 %

Čistička Winix HR1000

vyprodáno

480 m3/ h, HEPA, PlasmaWave, uhlíkový + antibakteriální, Wi-fi, pro Android/iOS

11 490

Odborné články

Jak vybrat čističku vzduchu? Provedeme vás krok za krokem!

Máte kašel, jste často nemocní nebo vás trápí alergie? Řešením těchto problémů může být pořízení čističky vzduchu. Toto zařízení pomáhá z ovzduší odstraňovat pyl, prach a další nečistoty, které zby...

› Číst celý článek

Náklady na provoz klimatizace Olimpia Splendid Nexya

Klimatizace řady Nexya jsou velmi výhodné v poměru vytvořeného chladu a spotřebované energie. Díky invertorové technologii dokáží ušetřit až 30% energie. Invertor dokáže regulovat výkon kompre...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision