Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

do 100 m3 ico ico ico ico ico
Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi
Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 125 Kč při platbě převodem
12 499
10 330 Kč bez DPH
> 5 ks skladem
ks
98% spokojenost  
Výrobce: Daitsu
Záruka: 2 roky + prodloužení o 1 rok  
Určeno pro: 100 m3  
E. třída topení: A
E. třída chlazení: A (EER 2,6)
Náklady na energii: 6,75 Kč / hod  
Ke stažení: návod  
Získejte 3letou záruku

Prodloužení záruky na 3 roky

Registrujte se na kostecka.net a získejte 1 rok záruky navíc.

Platí pouze pro nefiremní zákazníky,
podmínky akce k nahlédnutí zde.

  Získat prodlouženou záruku

Tato moderní a praktická klimatizace zajišťuje funkce chlazení, topení, ventilace a odvlhčování. Vyniká účinným chlazením s nízkou spotřebou energie, je proto šetrná k životnímu prostředí. Využití najde nejen v domácnostech, ale i v kancelářích.

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HX s funkcí topení a možností ovládání pomocí Wi-Fi je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovatvíce prostor během dne. Přístroj je vhodný pro prostory o velikosti 18-29 m2.  

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit doelektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizaceje vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. 

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.  

U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu. 

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R410A je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se tichým provozem.  

K jednotce patří multifunkční ovladač, kterýVám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.  

Novinkou mezi mobilními klimatizacemi Daitsu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci EWPE Smart a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Aplikace je navíc v češtině pro zařízeni s iOS i Androidem. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma pro na Google Play i App Store.

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna. 

VLASTNOSTI KLIMATIZACE DAITSU PREMIUM:

  • 5 provozních režimů: auto, chlazení (COOL), odvlhčování (DRY), ventilace (FAN) a topení (HEAT)
  • Časovač / TIMER: nastavení 24 hodinového časovače
  • 4 rychlosti ventilátoru: auto – nízká – střední - vysoká
  • Odvlhčování: účinně snižuje vlhkost v místnosti
  • Ovládání pomocí Wi-Fi
  • Snadná manipulace s kolečky
  • Multifunkční dálkové ovládání
  • LED displej: zobrazuje aktuální pokojovou teplotu a provozní režim
  • Funkce SLEEP: v režimu chlazení zajišťuje tichý a úsporný provoz
  • Dětská pojistka: možnost uzamčení tlačítek

Zvažte prémiovou alternativu: tišší a úspornější klimatizaci Air Pro WiFi s energetickou třídou A+

Alternativní klimatizace Olimpia Splendid

Pro produkty značky Daitsu nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Získáte slevu 500 Kč na okenní izolaci

Okenní izolace zvyšuje efektivitu mobilní klimatizace zamezováním zpětného proudění teplého vzduchu. Brání také vniku do místnosti otravnému hmyzu. Je vhodná pro všechny klimatizace disponující zúženou násadkou bez ohledu na značku či typ. Pro okna s obvodem do 4 m.

Více informací   Koupit

Do jak velkých místností se tato klimatizace hodí?
Jednotlivé prostory se od sebe liší nejen rozměry, ale i tepelnými zisky, izolací, členitostí a odvětráním. Tyto ukazatele je třeba vzít při výběru klimatizace v potaz. V podmínkách bez tepelných zisků platí, že 3,5 kW výkonu klimatizace odpovídá objemu místnosti do 100 m3.
Technické parametry:
Chladící výkon (BTU) 12000 BTU/h
Chladící výkon 3,5 kW
Energ. třída topení A
Tepelný výkon 3,52 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 38 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,6)
Vzduchový výkon 380 m3/h
Stupně ventilátoru 4
Akustický tlak (2m) 49-53 dB  
Příkon 1350 W
Barva bílá
Použité chladivo R290
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Průměr výfukové trubice 150 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 835 mm
Šířka 405 mm
Hloubka 385 mm
Hmotnost 36 kg
  Porovnat s dalšími produkty
Chladící výkon (BTU) 12000 BTU/h
Chladící výkon 3,5 kW
Energ. třída topení A
Tepelný výkon 3,52 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 38 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,6)
Vzduchový výkon 380 m3/h
Stupně ventilátoru 4
Akustický tlak (2m) 49-53 dB
Příkon 1350 W
Barva bílá
Použité chladivo R290
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Průměr výfukové trubice 150 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 835 mm
Šířka 405 mm
Hloubka 385 mm
Hmotnost 36 kg
  Porovnat s dalšími produkty

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

zatím je krátká doba na hodnocení

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vůbec nic

klad Pracuje automaticky podle nastavení a je tichý relativně

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Super splnila očekávaní

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Je to moje první mobilní klima, vybral jsem ji na základě zkušeností ostatních uživatelů. S mírou hlučnosti jsem spokojen, dá se u ní pracovat. Když mám sluchátka, tak o ní skoro nevím. Klima má buď automatický výparník na kondenzát, nebo jeho manuální odvod skrz hadičku do nádobky, kterou musíte průběžně vylévat. Všichni prodejci uvádí jako nespornou výhodu ten výparník, nicméně já měl pocit, že právě tím odpařováním se zvyšuje vlhkost v místnosti, namísto aby byla odváděna spolu s odpadním teplem hadicí ven. Takže raději 2x denně vyleju mísu s vodou a myslím, že vzduch není tak vlhký, jako u první možnosti.Co mě trochu štve je skutečnost, že velmi mnoho výrobců, nejen Daitsu, ignorují fakt, že v ČR tu jaksi skoro nikdo nemá posuvná okna a tedy přibalená izolace k odvodu horkého vzduchu je na dvě věci. Pak si musíme dokupovat izolace pro naše okna zvlášť, které často vyjdou skoro na tisícovku - zbytečně.

klad Hlučnost dosahuje necelých 40db asi 2m od přístroje na koberci, Příkon dle elektroměru je většinou do 1200w, ne 1345w jak uvádí výrobce - něco málo ušetříte, Ochladí i větší prostor 72m3 cca o 4 stupně, pak už se tomu moc nechce, Flexibilní nastavení lamel pro směr foukání studeného vzduchu

zapor Dálkové ovládání občas zlobí, Nepraktická izolace pro posuvná okna, která tady v ČR skoro nikdo nemá

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Domníval jsem se, že kupují japonský výrobek. Ale výroba je Španělská. Tak uvidím.

klad Překvapilo mě, že klimatizace je docela tichá, i když by tak neměla být

zapor Velmi vzdálený servis ve Velešíně. Doufám, že ho nebudu potřebovat

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Klimatizaci máme na chatě, kde s ní v zimě topime a v létě udržuje přijatelnou teplotu i v tropických letních dnech. Mohu doporučit.

klad Dostatečný chladící výkon, Hezky vypada, Není až tak hlučna, Má kolecka, Umí i topit , Funkce LIGHT noční režim

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Velice výkonný :)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Výkonná a relativně tichá mobilní klimatizace. pokud je venku víc než 33 stupňů, měla jsem v panelákovém bytě (nahoře) i 27-29 stupňů, což bylo k nevydržení. Klimatizace vychladí bez problému 3 místnosti na 23 stupňů, pokud zavřu dveře a mám ji puštěnou na plný výkon v jedné místnosti (20m2) , tak za 5 hodin jsem měla 20 stupňů.Přesně to jsem chtěla a také dostala.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Musi se upravit okno pro vyvod vzduchu, ale to u kazde klima.

klad Koupil jsem pro zamestnance. jsou spokojeni.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Klimatizaci jsem vybrala pro ochlazení 2 průchozích pokojů o celkové ploše cca 30m2 , což spolehlivě dokáže.Rok předtím jsem si pořídila ochlazovač vzduchu, kde se do spodní nádoby dával led a voda, ovšem výsledek nebyl uspokojivý, navíc hodně zvlhčoval a tím paradoxně zhoršoval komfort. Klimatizace Daitsu je pro mé podmínky naprosto vyhovující a jsem s ní na spokojená. Pouze trochu hlučná, ale v noci při režimu sleep nevadí. Rozhodně doporučuji, úmorná vedra v bytě jsou pryč.


Recenze - Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

Přidat dotaz

Vaše jméno a příjmení:

Váš e-mail: (pouze pro zaslání odpovědi na dotaz)

Vaš dotaz:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
  Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

Pokračovat

Izolace do okna pro mobilní klimatizace

> 5 ks skladem

obvod 4 m, pro všechny mobilní klimatizace

990
Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace
Novinka

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace

> 5 ks skladem

obvod 5,6 m, pro všechny mobilní klimatizace

1 190

Příslušenství - Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

Podobné zboží

Mobilní klimatizace Daitsu APD9-CR
100 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD9-CR

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., autorestart

10 990
Mobilní klimatizace Daitsu APD12-CR
100 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD12-CR

vyprodáno

3,5 kW, 370 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., autorestart

11 990
Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
90 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK

1-2ks skladem

2,6 kW, 330 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl.

9 900
Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK
98 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK

vyprodáno

3,5 kW, 360 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., topení

11 490
Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá
Záruka 3 roky
98 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

14 399
Mobilní klimatizace REMKO MKT251 S-line
Záruka 3 roky
98 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT251 S-line

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

14 599

Odborné články

Jak vybrat čističku vzduchu? Provedeme vás krok za krokem!

Máte kašel, jste často nemocní nebo vás trápí alergie? Řešením těchto problémů může být pořízení čističky vzduchu. Toto zařízení pomáhá z ovzduší odstraňovat pyl, prach a další nečistoty, které zby...

› Číst celý článek

Náklady na provoz klimatizace Olimpia Splendid Nexya

Klimatizace řady Nexya jsou velmi výhodné v poměru vytvořeného chladu a spotřebované energie. Díky invertorové technologii dokáží ušetřit až 30% energie. Invertor dokáže regulovat výkon kompre...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision