Vážení zákazníci, po dobu virové epidemie je možnost osobního poradenství na provozovně přerušena. Je zde možný pouze osobní odběr objednávek po předešlé domluvě. INTERNETOVÝ OBCHOD A EXPEDICE ZBOŽÍ FUNGUJE BEZ OMEZENÍ.

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK

Produkt si prohlíží 30 zákazníků
do 100 m3 ico ico ico ico ico ico
Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK
Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 115 Kč při platbě převodem
11 490
9 496 Kč bez DPH
1-2ks skladem
ks
98% spokojenost  
Výrobce: Daitsu
Záruka: 2 roky + prodloužení o 1 rok  
Určeno pro: 100 m3  
E. třída topení: A+
E. třída chlazení: A (EER 2,6)
Náklady na energii: 6,73 Kč / hod  
Ke stažení: návod  
Získejte 3letou záruku

Prodloužení záruky na 3 roky

Registrujte se na kostecka.net a získejte 1 rok záruky navíc.

Platí pouze pro nefiremní zákazníky,
podmínky akce k nahlédnutí zde.

  Získat prodlouženou záruku

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12 HK s funkcí topení je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovat více prostor během dne. 

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizace je vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. 

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.  

U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu

Jednotka má funkci automatického mytí (vnitřní sušení), která slouží k vnitřnímu sušení přístroje, aby se v něm následkem zbytkové vlhkosti netvořil plíseň apod.

 Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R410A je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se tichým provozem.  

jednotce patří multifunkční ovladač, který Vám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.  

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.  

Jako doplňkové příslušenství je možné dokoupit těsnění do okna, které instalaci ještě usnadní a zcela zamezí vrácení odpadního vzduchu z výfukové hadice zpět do místnosti. 

Výhody klimatizace Daitsu APD 12-HK

  • Digitální teploměr a časovač na předním displeji
  • Automatická regulace výkonu podle požadované teploty
  • Programovatelná funkce doby zapnutí a vypnutí
  • Odvlhčovací mód DRY
  • Automatický výparník kondenzátu
  • Dálkové ovládání
  • Ukazatel provozních stavů pomocí LED
  • Funkce topení

Pro produkty značky Daitsu nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Získáte slevu 500 Kč na okenní izolaci

Okenní izolace zvyšuje efektivitu mobilní klimatizace zamezováním zpětného proudění teplého vzduchu. Brání také vniku do místnosti otravnému hmyzu. Je vhodná pro všechny klimatizace disponující zúženou násadkou bez ohledu na značku či typ. Pro okna s obvodem do 4 m.

Více informací   Koupit

Do jak velkých místností se tato klimatizace hodí?
Jednotlivé prostory se od sebe liší nejen rozměry, ale i tepelnými zisky, izolací, členitostí a odvětráním. Tyto ukazatele je třeba vzít při výběru klimatizace v potaz. V podmínkách bez tepelných zisků platí, že 3,52 kW výkonu klimatizace odpovídá objemu místnosti do 101 m3.
Technické parametry:
Chladící výkon 3,52 kW
Energ. třída topení A+
Tepelný výkon 3,52 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 38 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,6)
Vzduchový výkon 360 m3/h
Stupně ventilátoru 3
Akustický tlak (2m) 49-53 dB  
Příkon 1345 W
Barva bílá
Použité chladivo R32
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Průměr výfukové trubice 125 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 820 mm
Šířka 390 mm
Hloubka 405 mm
Hmotnost 39 kg
  Porovnat s dalšími produkty
Chladící výkon 3,52 kW
Energ. třída topení A+
Tepelný výkon 3,52 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 38 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,6)
Vzduchový výkon 360 m3/h
Stupně ventilátoru 3
Akustický tlak (2m) 49-53 dB
Příkon 1345 W
Barva bílá
Použité chladivo R32
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Průměr výfukové trubice 125 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 820 mm
Šířka 390 mm
Hloubka 405 mm
Hmotnost 39 kg
  Porovnat s dalšími produkty

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

zatím je krátká doba na hodnocení

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vůbec nic

klad Pracuje automaticky podle nastavení a je tichý relativně

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Super splnila očekávaní

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Klimatizaci máme na chatě, kde s ní v zimě topime a v létě udržuje přijatelnou teplotu i v tropických letních dnech. Mohu doporučit.

klad Dostatečný chladící výkon, Hezky vypada, Není až tak hlučna, Má kolecka, Umí i topit , Funkce LIGHT noční režim

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Velice výkonný :)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Výkonná a relativně tichá mobilní klimatizace. pokud je venku víc než 33 stupňů, měla jsem v panelákovém bytě (nahoře) i 27-29 stupňů, což bylo k nevydržení. Klimatizace vychladí bez problému 3 místnosti na 23 stupňů, pokud zavřu dveře a mám ji puštěnou na plný výkon v jedné místnosti (20m2) , tak za 5 hodin jsem měla 20 stupňů.Přesně to jsem chtěla a také dostala.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Musi se upravit okno pro vyvod vzduchu, ale to u kazde klima.

klad Koupil jsem pro zamestnance. jsou spokojeni.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Klimatizaci jsem vybrala pro ochlazení 2 průchozích pokojů o celkové ploše cca 30m2 , což spolehlivě dokáže.Rok předtím jsem si pořídila ochlazovač vzduchu, kde se do spodní nádoby dával led a voda, ovšem výsledek nebyl uspokojivý, navíc hodně zvlhčoval a tím paradoxně zhoršoval komfort. Klimatizace Daitsu je pro mé podmínky naprosto vyhovující a jsem s ní na spokojená. Pouze trochu hlučná, ale v noci při režimu sleep nevadí. Rozhodně doporučuji, úmorná vedra v bytě jsou pryč.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Někdo si stěžoval, že je těžká a hlučná. Těžká je proto, že je kvalitně zpracovaná. Sám jsem ji nesl do 3. patra a dalo se to s přestávkami zvládnout. A hlučnější je proto, že má pořádný ventilátor. Já jsem naprosto spokojen.

klad Nádherně chladí, Intuitivní ovládání, Velmi kvalitní zpracování

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Zdravím Vás,pro uvedení mého příkladu: Mobilní klimatizaci jsme kupovali kvůli ulevení od tropických teplot novorozené holčičce (2 týdny věku). Bydlíme ve velkém (120 m2) podkrovním bytě. Nejprve mi kamarád jednu zapůjčil - mám tedy srovnání s výrobkem DeLonghi (9000 BTU). Zároveň jsem napřed koupil Sencor SAC MT1220c, která nám však přišla vadná (řinčel plast, byla prapodivně stažená lepící páskou a chladila ku garantovanému výkonu prostě málo) - vraceli jsme ji v rámci 14ti denní lhůty. (nešlo jinak - s řinčením a vibracemi dosahovala hlučnost zmíněného Sencoru až 75 db) Ke koupené klimatizaci Daitsu APD 12 HK: Pročítal jsem spoustu recenzí a po předchozí špatné zkušenosti jsem byl velmi opatrný; hledal jsem garantované informace, recenze jiných kupujících.Trochu mě vyděsila v rámci hluku recenze na arecenze.cz; nechci je zpochybňovat, ale vážně by mě zajímalo jak klimatizace testovali a zda jen nepřevzali informace někde z webu; byť i tak u nich klima vyšla jako dobrá volba.Klimatizace Daitsu APD 12 HK však splnila a uspokojila má očekávání. V první řadě je ve srovnání s dvěma osobními zkušenostmi opravdu tišší. Podotýkám, že v noci jsme u ní teď i spali. (na nejnižší výkon větráku, který však v noci bohatě stačil) Její kompresor je slyšet méně než-li zvuk větráku. Nevytváří vibrace v plovoucí podlaze a tedy je vážně poměrně hlukově příjemná. Byť kdo nemá zkušenost s žádnou, může být překvapen negativně. Mobilní klimatizace prostě hlučné jsou - jak někde bylo řečeno: "Není to spotřebič o kterém nevíte". Garantovaná akustická vlna je na stránkách výrobce (aktuální model 12 HK; nikoli předchozí dříve vyráběná řada 12 HR) vážně do 55 db; což při akustické vlně je podstatný rozdíl oproti 65 db. (pro kutily - 65 db je v pocitu až čtyřikrát více, nárust akustického tlaku je po logaritmické křivce) Co se výkonu chlazení týče - nejprve jsem se díval pouze na výkon chlazení 12 000 BTU (garantováno), až po čase mi došlo, že je důležitý údaj i o průtoku vzduchu (zde až 380 m3/hod). Pro představu - teď v tropických teplotách (testováno do 33 venkovních stupňů) se mi podařilo zchladit podkrovní dva propojené pokoje (dohromady cca 40-50 m2) na které ze tří světových stran celkem pěti okny svítí slunce (postupně se otáčející) na už příjemných 26 stupňů. Byt máme však kvalitně zateplený a bojujeme spíš s výrazným přihříváním okny. (Folie nechceme, jelikož nechceme žít v kobce) Vývod je zde veden do menšího okna, utěsněn velmi pečlivě vzduchovým vakem; a ve zbytku místností veškeré zbylé otvory dotěsněny také (vč. dveří do okolních místností - při zemi přiloženými těsnícimi pěnami). To je ale všeobecně podmínka dobré funkčnosti mobilní klimatizace! Dle mě garance uchlazené metráže u této mobilní klimatizace je mírně podsazená - což je však rozumné vzhledem k rozdílnosti podmínek pro ochlazování; na rozdíl od jiných, kde se nebojí někdy tvrdit i 100 m2 (což si neumím představit asi u žádné mobilní klimatizace, snad ani v nízkoenergetickém domě)Příslušenství k této klimatizaci mě spíše překvapilo - součástí balení je i síťka proti vniknutí hmyzu do vývodu teplého vzduchu a zároveň ochrana proti dešti, pokud je vývod ven oknem, člověk to docení. Jinde jsem to neviděl. Jsou zde také svinuté dva pěnové pásky s jednou stranou lepivou - hodí se při utěsnění škvíry pod dveřmi; nebo pokud by chtěl někdo dotěsnit samotnou trubku vývodu teplého vzduchu dokonale. Pak je zde spousta dalších různých plastových serepetiček a dálkový ovladač, který je však už dnes nutným standardem.Zároveň mě však zamrzelo, že zde nebyl onen vzduchový vak, jelikož do většiny českých oken ty plastové serepetičky stejně nepomůžou a vak jsem si musel dokoupit. (Vážně nemám výsuvné /americké/ okno.) Trubka vývodu má při roztažení cca 1,5 m.Rozměry a design jsou kompaktní, výstup chladného vzduchu je přes lamely, které se dají nastavit jak v horizontálním tak i vertikálním směru - což mi přišlo jako fakt velká výhoda; jelikož pro optimální nasávání vzduchu je klimu nutno většinou postavit tak, že by jinak foukala kolmo na zeď. (Nebo v případě naší ložnice - na mě do postele, což moc příjemný není.)Model je mírně těžší (ve srovnání s mýma dvěma předchozími zkušenostmi byla nejtěžší); ale kolečka u ní jsou asi nejkvalitnější a po plovoucí podlaze se krásně veze. Byť do schodů to vončo ouplně není - aneb posilovna zadarmo. Pokud to někde ještě zabalené ponesete po schodech, tak si asi pěkně zanadáváte, jelikož to balení je těžké a s příslušenstvím aj velké. (Mám pocit, že váží někde kolem 40 kg, což je snad jediný údaj, kterým se značka moc nechlubí.) Elektřiny klima spotřebuje trochu více než konkurence; avšak pokud kupujete klimu za 11 tis; tak předpokládám, že Vám to nebude tolik vadit. (spotřeba cca 6 Kč za hodinu) Malým bonusem (pro mě nepodstatným) je, že klimatizace může sloužit i jako přímotop. (nevyzkoušeno)Takhle rozsáhlou recenzi píšu kvůli tomu, aby někomu snad i pomohla, aby někdo snad předešel trablům, které jsem si při zařizování "ochlazení" sám zažil. Přeji Vám hodně štěstí ve výběru a pamatujte, že jen o BTU to není. Tuhle klimatizaci však vážně doporučuji; nicméně rozhodujte sami; modelů je spousta a věřím, že některé dražší, nebo v budoucnu nové, tuhle aj předčí.

klad Relativně menší hlučnost, Chladící výkon nad očekávání, Poměrně rozsáhlé příslušenství, Větší nastavitelnost směru výstupu chladného vzduchu než u konkurence (horizontální i vertikální směr)

zapor Vyšší příkon elektrické energie, Je relativně těžká, V příslušenství není těsnící vak do okna


Recenze - Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK

Přidat dotaz

Vaše jméno a příjmení:

Váš e-mail: (pouze pro zaslání odpovědi na dotaz)

Vaš dotaz:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
  Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-HK

Pokračovat

Podobné zboží

Mobilní klimatizace Daitsu APD9-CR
100 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD9-CR

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., autorestart

10 990
Mobilní klimatizace Daitsu APD12-CR
100 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD12-CR

vyprodáno

3,5 kW, 370 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., autorestart

11 990
Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
90 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK

3-4ks skladem

2,6 kW, 330 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl.

9 790
Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-CK
98 %

Mobilní klimatizace Daitsu APD 12-CK

1-2ks skladem

3,5 kW, 360 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl.

10 990
Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi
98 %

Mobilní klimatizace DAITSU APD 12 HX PREMIUM Wi-Fi

10.5.2020

3,5 kW, 360 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., topení, wi-fi

11 999
Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá
Záruka 3 roky
98 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá

1-2ks skladem

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

14 399

Odborné články

Jak vybrat odvlhčovač vzduchu

Vysoká vlhkost v bytě a s tím spojené plísně škodí zdraví. Odvlhčovače vzduchu pomohou vlhkost snížit a často zaké vzduch vyčistit. Jak vybrat odvlhčovač vzduchu? Velikost a účel místnosti ...

› Číst celý článek

Pomoc s výběrem zvlhčovače vzduchu

Jak vybrat zvlhčovač vzduchu Hlavně v zimních měsících, v období vytápění, klesá vlhkost v našich prostorách, což může mít za následek vysoušení sliznic a větší náchylnost k ...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision