Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB

do 120 m3 ico ico ico ico ico
Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB
Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 150 Kč při platbě převodem
Sleva 6 %
14 999
12 396 Kč bez DPH
vyprodáno
ks
99% spokojenost  
Výrobce: Sakura
Záruka: 2 roky + prodloužení o 1 rok  
Určeno pro: 120 m3  
E. třída chlazení: A (EER 2,62)
Náklady na energii: 8,25 Kč / hod  
Ke stažení: návod  
Získejte 3letou záruku

Prodloužení záruky na 3 roky

Registrujte se na kostecka.net a získejte 1 rok záruky navíc.

Platí pouze pro nefiremní zákazníky,
podmínky akce k nahlédnutí zde.

  Získat prodlouženou záruku

 

Klimatizace STAC 15 CPA/NB

Mobilní klimatizace STAC 15 CPA/NB od japonské značky Sakura se hodí všude tam, kde hledáme v první řadě co nejvyšší výkon a nevadí nám zvýšená hlučnost a větší rozměry. Disponuje kapacitou chlazení 15 000 BTU/h a svým výkonem je tak vhodná pro prostory až do 120 mpři menších tepelných ziscích. Jako model bez venkovní jednotky je ideálním řešením tam, kde není možné instalovat klasické klimatizace. Přístroj disponuje samostatným odvlhčovacím módem. Díky automatickému výparníku se nebudete muset starat o vylévání kondenzátu. Ovládání je snadné pomocí panelu na horní straně přístroje nebo dálkového ovladače, který, stejně jako samotná klimatizace, disponuje LCD displejem. Klimatizace obsahuje bohaté příslušenství včetně vzduchové clony do přivřeného okna.

Příslušenství: Dálkový ovladač s LED displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, clona do přivřeného okna, nástavec trubice do přivřeného okna, 2 zámky koleček a přísavky.

 

Čím klimatizace STAC 15 CPA/NB vyniká?

1. Vysoký výkon

Klimatizace disponuje kapacitou chlazení 15 000 BTU/h a svým výkonem je tak vhodná pro prostory až do 120 mpři menších tepelných ziscích. Jako model bez venkovní jednotky je ideálním řešením tam, kde není možné instalovat klasické klimatizace. Přístroj disponuje samostatným odvlhčovacím módem.

2. Funkce

Přístroj disponuje samostatným odvlhčovacím módem. Díky automatickému výparníku se nebudete muset starat o vylévání kondenzátu. Ovládání je snadné pomocí panelu na horní straně přístroje nebo dálkového ovladače, který, stejně jako samotná klimatizace, disponuje LCD displejem. Klimatizace obsahuje bohaté příslušenství včetně vzduchové clony do přivřeného okna.

  • 4 směry výfuku vzduchu při funkci SWING
  • Časovač pro nastavení zapnutí / vypnutí od 0 do 24 hodin (po 30 min. do 10 hod., dále po hodinách)
  • Kolečka pro snadnou manipulaci se zařízením
  • Multifunkční dálkové ovládání
  • Omyvatelný vzduchový filtr
  • Snadná instalace

 

  • Velký LED displej s podsvícením
  • Režim AUTO klimatizace bude automaticky volit rychlost otáček ventilátoru v závislosti na teplotě nastavené na displeji
  • Režim DRY (odvlhčování) je ideální pro snížení vlhkosti obsažené ve vzduchu během jara, podzimu, období dešťů nebo ve vlhkých místnostech
  • TIMER: naprogramování automatického vypnutí a zapnutí na zvolenou teplotu

Pro produkty značky Sakura nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Získáte slevu 500 Kč na okenní izolaci

Okenní izolace zvyšuje efektivitu mobilní klimatizace zamezováním zpětného proudění teplého vzduchu. Brání také vniku do místnosti otravnému hmyzu. Je vhodná pro všechny klimatizace disponující zúženou násadkou bez ohledu na značku či typ. Pro okna s obvodem do 4 m.

Více informací   Koupit

Do jak velkých místností se tato klimatizace hodí?
Jednotlivé prostory se od sebe liší nejen rozměry, ale i tepelnými zisky, izolací, členitostí a odvětráním. Tyto ukazatele je třeba vzít při výběru klimatizace v potaz. V podmínkách bez tepelných zisků platí, že 4,4 kW výkonu klimatizace odpovídá objemu místnosti do 126 m3.
Technické parametry:
Chladící výkon (BTU) 15000 BTU/h
Chladící výkon 4,4 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 62 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,62)
Vzduchový výkon 450 m3/h
Akustický tlak (2m) 50-56 dB  
Příkon 1650 W
Barva bílo-šedá
Použité chladivo R410A
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Autorestart ne
Průměr výfukové trubice 150 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 775 mm
Šířka 365 mm
Hloubka 568 mm
Hmotnost 40 kg
  Porovnat s dalšími produkty
Chladící výkon (BTU) 15000 BTU/h
Chladící výkon 4,4 kW
Odvlhčovací výkon (max.) 62 L/24h
Energ. třída chlazení A (EER 2,62)
Vzduchový výkon 450 m3/h
Akustický tlak (2m) 50-56 dB
Příkon 1650 W
Barva bílo-šedá
Použité chladivo R410A
Automatický výparník Ano
Termostat ano (digitální)
Délka výfukové trubice 1,5 m
Autorestart ne
Průměr výfukové trubice 150 mm
Dálkové ovládání ano
Výška 775 mm
Šířka 365 mm
Hloubka 568 mm
Hmotnost 40 kg
  Porovnat s dalšími produkty

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Jednoduché nastavení, dobře chladí.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vyzkoušel jsem jen funkčnost hned po doručení, zásadní zkušenosti získám až během provozu v letošné sezóně. Zboží odpovídá popisu, na maximáln výkon opravdu nejde o tiché zařízení, ale to bylo dostatečně zdůrazněno v každém popisu. Dálkové ovládání i ovládání na přístroji je jednoduché a přehledné. Zařízení má dostatečný výkon, během několika minut začalo chladit, ale na plný výkon jej bude potřeba zřejmě použít mimo vlastní pobyt ve stejné místnosti. S klimatizací se díky kolečkům dobře manipuluje v podlaží, ale díky rozměrům a hmotnosti vyžaduje bezpečné přenesení z patra do patra účast dvou osob.

klad Výkonná klimatizace

zapor Hmotnost

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vyzkoušena krátce, ale vše funguje, jak má. Uvidíme při příští vlně veder. Příslušenství by mohlo být pestřejší. Díly pro odvod teplého vzduchu nejsou vhodné pro naše typy oken. Ale to je problém téměř všech klimatizací. Naštěstí se dá pořídit univerzální membrána. Jen škoda, že není při té ceně součástí balení.

klad Velmi jednoduché ovládání, Dostatečný výkon, Ovladač, kolečka pro snadnou manipulaci

zapor Větší rozměry, ale nepokládám to za nevýhodu, Chudé příslušenství

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Nebudu opakovat to co uz u techto klimatiaci psali vsichni ostatni jen dodam ze system odvodu tepleho vzduchu je u tohoto modelu prepracovan a uz tesni dobre.Mrzi mne ze uz pri druhem spusteni v klime zacalo neco vibrovat/rachotit ale to je bohuzel dan za tu hromadu plastu.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vynikající výkon za tu cenu stojí. Když překonáte instalaci výstupu získáte spotřebič, který vás udrží v přijatelné teplotě i za tropických veder.

klad Jednoduché ovládání., Velký výkon - ve třech místnostech 24 stupňů., Při chlazení se nemusí vylévat kondenzát., Nastavitelné žaluzie výstupu., Možnost regulovaného chodu., Nic se tam nedolévá.

zapor Instalace výstupu do okna není domyšlená. Lepší je vývod skrz zeď.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Klimu jsme koupili v těch největších vedrech (venku 38°C, doma 30°C), po zapnutí běžela nonstop, ale vychladila to na přijatelných 26°C. Trvalo 2-3 dny, než se kromě vzduchu ochladila i místnost jako taková (zdi, nábytek, podlaha), teď i ve vedrech je nastavená na 24°C a jen občas se zapne čerpadlo, jinak jí stačí ventilátor, takže spíná jen párkrát za hodinu na malé intervaly, spotřeba asi 500W / hodina.Určitě je potřeba dát si pozor na proudění vzduchu v bytě / místnosti - protože každá přenosná klimatizace využívá vzduch z bytu a fouká horký ven, tím pádem se v bytě dělá malý podtlak a ten se projeví tak, že i pootevřeným oknem jde do bytu teplý vzduch z venku.Osobně používám klimu v otevřeném prostoru, kvůli absencí dveří, takže vzduch proudí z celého bytu, na chladnější straně bytu mám okna na mikroventilaci. Při uzavření oken není pro podtlak problém vycucnout vzduch i z odpadů nebo stupaček, takže pozor na to. Samozřejmě hadice, musí se vyvést do okna, prodává se na to Airlock, nebo zavolat do firmy, od které máte okna, umějí udělat dělené okno s plastovým panelem, kam se udělá díra. Popřípadě dát novou trubku do komína a vést jím. Ale to není chyba téhle konrkétní klimatizace, ale obecně všech přenosných.Tuhle klimatizaci určitě doporučuji pro všechny, kteří nemají kam dát venkovní jednotku.

klad dobře vychladí i větší plochu, není třeba dávat odtok pro vodu / kondenzát, v porovnání s ostatníma není ani hlučná, nezměnšuje vlhkost v místnosti, protože vodu opět vypařuje zpět, pro odvhlčení má speciální režim, primitivní ovládání, není ani nějak hodně rozměrná, má jednoduchý design, jednoduché, ale vcelku robustní zpracování, docela dobrá spotřeba - 1.68kW elektřiny na 4.4kW chladícího výkonu

zapor neumí topit, pokud by jí někdo chtěl používat i v zimě, není moc "chytrá", prostě jen chladí a při dosažené teplotě se vypne čerpadlo a fouká vzduch, takže kdo hledá klimatizaci na hraní, bude zklamá, display svítí pořád, i když je jednotka vypnutá, je třeba ho něčím zakrýt přes noc

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Velmi výkonná mobilní klimatizace,nejvýkonnější na našem trhu.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Funguje

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Výkonná klimatizace

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Presto, ze jsem celkem spokojeny, dal jsem jen 90%. Klimoska je celkove vic ticha nez Sencor 9 a Daitsu ADP 12. Co mi ale vadi, tak nejaky asi bug v softwaru, kdy vertikalni lamely,( horizontalni jsou jen rucne nastavitelne ) ktere pri "swingu" meni pozici vlevo a vpravo, pri novem zapnuti zustanou zaparkovane v nektere krajni pozici. Ocekaval bych ze zaparkuji ve stredove poloze a nebo si alespon budou pamatovat, jak byly puvodne nastavene. Kdyz pouzijete timer na automaticke zapnuti, tak do te doby, nez rucne pres tlacitko swing nastavite lamely, kam potrebujete, klima fouka uplne zbytecne bud za levy a nebo pravy "roh" . Ale priznam se , ze jsem jeste necetl navod :-)

klad Prekvapive celkem ticha, narozdil od 2 mensich Daitsu 12 a Sencor 9 co jeste v praci mame.

zapor Prostorove zabere dost mista. Od zdi k prednimu panelu se zabudovanym odtahem do komina jsem nameril skoro 100cm.


Recenze - Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB

Přidat dotaz

Vaše jméno a příjmení:

Váš e-mail: (pouze pro zaslání odpovědi na dotaz)

Vaš dotaz:
Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:
  Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB

Pokračovat

Izolace do okna pro mobilní klimatizace

> 5 ks skladem

obvod 4 m, pro všechny mobilní klimatizace

990
Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace
Novinka

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace

18.7.2020

obvod 5,6 m, pro všechny mobilní klimatizace

1 190

Příslušenství - Mobilní klimatizace Sakura STAC 15 CPA/NB

Podobné zboží

Mobilní klimatizace Sakura STAC 12 CPB/K
95 %

Mobilní klimatizace Sakura STAC 12 CPB/K

3-4ks skladem

3,2 kW, 305 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl.

11 499
Mobilní klimatizace SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi
95 %

Mobilní klimatizace SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi

3-4ks skladem

3,2 kW, 300 m3/h, funkce chlazení, ventilace a odvlhčování, dálk. ovl., WIFI,

11 999
Mobilní klimatizace SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi BLACK
95 %

Mobilní klimatizace SAKURA STAC 12 CPB/K Wi-Fi BLACK

1-2ks skladem

3,2 kW, 300 m3/h, funkce chlazení, ventilace a odvlhčování, dálk. ovl., WIFI,

12 299
Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá
Záruka 3 roky
98 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT251 bílá

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

14 399
Mobilní klimatizace REMKO MKT251 S-line
Záruka 3 roky
98 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT251 S-line

vyprodáno

2,6 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

14 599
Mobilní klimatizace REMKO MKT291 bílá
Záruka 3 roky
100 %

Mobilní klimatizace REMKO MKT291 bílá

1-2ks skladem

2,9 kW, 320 m3/h, automatický výparník, dálk. ovl., záruka 3 roky

15 850

Odborné články

Náklady na provoz klimatizace Olimpia Splendid Nexya

Klimatizace řady Nexya jsou velmi výhodné v poměru vytvořeného chladu a spotřebované energie. Díky invertorové technologii dokáží ušetřit až 30% energie. Invertor dokáže regulovat výkon kompre...

› Číst celý článek

Jak vybrat čističku vzduchu? Provedeme vás krok za krokem!

Máte kašel, jste často nemocní nebo vás trápí alergie? Řešením těchto problémů může být pořízení čističky vzduchu. Toto zařízení pomáhá z ovzduší odstraňovat pyl, prach a další nečistoty, které zby...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision