Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze

do 60 m3 ico ico
Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze
Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 10 DIG recenze
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 46 Kč při platbě převodem
4 599
3 801 Kč bez DPH
1-2ks skladem
ks
98% spokojenost  

Zobrazit detail produktu

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

spolehlivý, plně mi vyhovuje již několik let, nyní jsem zakoupil dva nové pro dceru a syna. . .

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

rychlé doručení, balík v pořádkuvýrobek funkční a splňuje očekávání takže palec nahoru

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Koupeno do dětského pokoje kvůli problémům s plísní v rozích, kde víc prochladne zeď a sráží se tam vlhkost, což je problém jen v zimní sezóně. Předpokládám, že méně vlhkosti ve vzduchu by mohlo problém vyřešit. Odvlhčovač je zapojen ve spínací zásuvce, kde je nastaven denní čas spouštění a vypínání v době, kdy nejsme doma a také běží „noční proud“ a funguje to bez problémů. (toto jsem se nikde nedočetl a nebyl jsem si jistý, zda to bude fungovat) Nádobka na vodu je dost velká a poprvé mě překvapilo kolik tam bylo za těch pár hodin použití vody. Jde hůř vyndat a zandat, ale to není žádný problém a spíš z toho mám kladný pocit než záporný, že je to takové festové :-). Hluk je vyšší než jsem čekal. Samotný kompresor je určitě hlučnější než lednice a čím vyšší stupeň ventilátoru, tím také vyšší hluk. Na plný výkon bych určitě v té místnosti nechtěl být delší dobu. Přístroj nasává vzduch ze své zadní části přes prachový filtr a na pravé straně jej vyfukuje ven. Za mě tedy mohu doporučit a doufám, že nějakou rozumnou dobu také vydrží pracovat.

klad příznivá cena, dostačující výkon, spotřeba

zapor hluk

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Zatím mám neutrální pocity, ale jsem spokojen. Vlhkost zrovna není příliš vysoká, nejvíc ukáže asi podzim, kdy bývá před zahájením topné sezóny nejvíc vlhko nebo trvale deštivé dny. Zatím jsem odvlhčovač pouštěl většinou jen na noční proud a nějakých pár deci mi to odvlhčilo. Také je vidět, že vlhkost na zemi už zmizela.

klad Funguje tak jak má, Velká nádržka na vodu, Jednoduché ovládání

zapor Co se týče mě a mých potřeb, zřejmě jsem to přecenil a měl jsem koupit zařízení s menší nádržkou (a tím pádem asi za méně peněz), Špatně se vyndavá nádržka s vodou, ale to je spíše takový folklór, který je tu často v recenzích zmiňován, nenechte se tím odradit., V příručce se píše, že odvlhčovač je třeba umístit cca metr (nebo půl?) od pevné překážky - stěny, nábytku atd. To mi trochu přijde jako problém. Teď máme postel odsunutou kvůli vlhkosti, takže tam je prostor, ale až ji vrátíme, jsem zvědav jaká bude účinnost.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

vhodný pro všechny, kteří potřebují snížit vlhkost v bytě a nepotřebují složitá a drahá řešení

klad jednuduchý, tichý, plně funkční

zapor trochu horší vytahování zásobníku s vodou

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Poměr cena / výbava.Jinak není co dodat

klad zobrazení akt.vlhkosti, dostatečný objem nádržky, přehlednost-snadné ovládání, dobrá funkce

zapor trochu horší vyjímatelnost nádržky

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Funkční, zvuk je srovnatelný s chladničkou

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Produkt vřele doporučuji. Zcela splňuje mé požadavky a výborně plní svou funkci.

klad Funguje výborně., Tichý chod., Dobrá cena.

zapor Nádržka na vodu jde ztěžka vyjmout.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Je to náš první el. odvlhčovač. Určitě splňuje svůj účel. Zkoušeli jsme různé odvlhčovače na chemické bázi, ale to bylo nedostatečné. Trápí nás vlhkost téměř v celém domě. Ale jedna místnost je extrémní, takže v té jedné místnosti je potřeba aby Daitsu běžel denně, v ostatních to stačí střídat. Samozřejmě se zvedla spotřeba energie, ale opět - nic dramatického to není. Na druhou stranu se ušetří za vyhazování, čištění věcí, na kterých byla plíseň, neustálé malování... atd.Mohu doporučit.

klad Místnost má kolem 16 m2 a je tam opravdu velká vlhkost. A i když je přístroj puštěn zhruba 8 hodin denně, tak obvykle každý třetí den vylévám plnou nádržku. To je opravdu velké množství vody, které ze vzduchu dokáže vytáhnout. Po snížení vlhkosti je v místnosti (při stejné teplotě) pocitově větší teplo.

zapor Hlučnost - není nijak nadměrná. Samozřejmě, když někdo bydlí na samotě a je zvyklý na absolutní ticho, tak to bude rušit. Spát bych u toho asi nechtěl, ale není to nijak významně rušivé. Čekali jsme to dle recenzí horší. Navíc, když prostě danou místnost využívám, tak přístroj jednoduše převezu jinam., Odběr - v průměru 200 W. Taky nic hrozného.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Je to vynikající pracant, který se plně vyrovná cenově podstatně dražším přístrojům!

klad tichý, snadná obsluha

zapor Dost tuhé vysouvání nádržky.

Odborné články

Jak vybrat odvlhčovač vzduchu

Vysoká vlhkost v bytě a s tím spojené plísně škodí zdraví. Odvlhčovače vzduchu pomohou vlhkost snížit a často zaké vzduch vyčistit. Jak vybrat odvlhčovač vzduchu? Velikost a účel místnosti ...

› Číst celý článek

Průvodce výběrem vhodného přímotopu

Venkovní teploty dosahují nuly, ale ve vašem bytovém domě se ještě netopí? Nemusíte se klepat zimou a doufat, že vám pomohou hektolitry horkého čaje. Perfektním řešením pro vás totiž může být přímo...

› Číst celý článek

Jak vybrat mobilní klimatizaci a její funkce

V dnešním článku si řekneme jak vybrat mobilní klimatizaci do domu i bytu a na co se při výběru zaměřit. Podíváme se také na funkce mobilních klimatizací, požadavky a normy, které musí každá klimat...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision