Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze

do 90 m3 ico ico
Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze
Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze Odvlhčovač vzduchu Daitsu ADDH 20 recenze
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 62 Kč při platbě převodem
6 190
5 116 Kč bez DPH
vyprodáno
ks
99% spokojenost  

Zobrazit detail produktu

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Již mám třetí kus. Fungují bez problému, téměř permanentně. Jedinou údržbou je vylévání vody :)

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Pro tento odvlhčovač jsme se rozhodli na základě velmi kladných recenzí tady na Heurece (94%) a na základě doporučení prodejce (na základě zkušeností ostatních kupujících a nízké poruchovosti) a jsme velmi spokojeni.Používáme v bytě, kde se vaří a suší prádlo, vlhkost nám v zimě způsobovala orosená okna a tvorbu plísní, někdy byla až 80%. Nyní udržujeme vlhkost na 55% a je po problému, přístroj zapíná a vypíná sám, dle aktuální vlhkosti. Zapůjčili jsme ho i na týden rodičům, když jim ve sklepě praskl bojler a i při havárii fungoval naprosto bezproblémově a spolehlivě, napojil se přímo na odpad a běžel bez přerušení 5 dní v kuse bez starostí s vyléváním nádržky na kondenzát.Za zajímavou cenu nadstandardní výrobek.

klad Kvalitní provedení, nízká hlučnost a nízká spotřeba energie, kolečka a madlo na snadné přenášení, dobré recenze, doporučení kolegy v práci i eshopu, kde jsme kupovali.

zapor Po 2 měsících provozu žádné proti

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Zakoupil jsem odvlhčovač DAITSU ADDH 20. Funguje přesně tak, jak jsem si představoval a má. Cením si vysokého výkonu i způsobu ovládání. Vylévání nádržky s kondenzátem je bez problémů, nemohu potvrdit negativní zkušenosti některých dalších uživatelů.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Účinnost velmi dobrá, hlučnost snesitelná (jako u myčky nádobí)

klad Za ty peníze - spokojenost

zapor Nepřesný vlhkoměr

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

rozumná cena,dobrý výkon

klad Perfektní,je vyskoušený

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Kupoval jsem podle recenzí na Heureka.S odvlhčovačem jsem maximálně spokojen, jede prakticky nonstop střídavě kde je třeba , hlavně prádelna ( v noci, pokud se suší prádlo) nebo sklep (když je den a v prádelně mohou být otevřené dveře a okna a venku je hezky).Nádržka (3,6 l) se naplní za cca 6-8 hodin při vlhkosti kolem 80%.Displej zobrazuje aktuální vhlkost (krok po 5%), což je samozřejmě důležitější informace, než nastavená požadovaná vlhkost, kterou si pamatuji.Ovládací panel je přehledný a intuitivní, žádná složitá nastavení a přitom tam je vše, co potřebuji a přitom nic navíc.Pokud stojí jen v jedné místnosti s možností odtoku, je možnost napojení výtoku hadcí přímo do kanálu.Trochu jsem měl obavu z deklarované spotřeby 480 Wattů, ale při měření mi ukazuje spotřebu okolo 300 W.Paradoxně při nastavení ventilátoru na nejvyšší rychlost vykazuje spotřebu nižší než při nízké rychlosti větráku.Možná bych uvítal delší přívodní šňůru, máme zásuvky vysoko a tak těžko dosahuje, aby stál dále od zdi.Samozřejmostí je mít pozavíraná okna i dveře v odvlhčované místnosti, aby to mělo efekt.Hlučnost je normální, vzhledem k tomu, že tato zařízení obsahují kompresor a ventilátor.

klad výkon, možnost napojení hadice, ukazatel aktuální vlhkosti, vzhled, za dobrou cenu, snadné ovládání

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Produkt můžeme ostatním jen doporučit, určitě nezklame.

klad Produkt nás mile překvapil svým 100% výkonem.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vysušil přes 200 litrů při teplotách kolem 15-17°C, hlučnost je snesitelná. Je však poznat čínská velkovýroba.

klad Funguje bezporuchově již 4 měsíce, nejlepší poměr cena/výkon v nabídce (12/2014)

zapor V určité poloze někdy rezonuje celkem nahlas, stačí pohnout a je to vše v normě. Pokud bych jím vysoušel místnost, kde spím, vadilo by mi to.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Mám doma starý odvhčovač DeLonghi, chtěl jsem nový, tišší, výkonnější. Koupil jsem Guzzanti GZ 590. Zdálo se mi, že funguje nějak špatně. Postavil jsem vedle sebe ten starý a nový. Za 12 hodin měl ten starý v nádržce 300ml vody, ten nový 22mililitrů ! Takže jsem ho vrátil a zakoupil Daitsu ADDH 20. Byl za vyšší cenu než Guzzanti, ale výkon o třídu jinde, navíc je relativně tichý. Cena dle mého názoru odpovídá kvalitě.

klad Tichý, výkonný. Přijatelná cena zejména s ohledem na výkon.

zapor O něco obtížnější manipulace při vysouvání nádržky na vodu.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Mohu doporučit. Jednoduchá obsluha a vysoká účinnost.

klad Plní svoji funkci, v místnosti s vlhkostí 90% "vysuší" cca 10 l vody za 24 hod.

zapor Středně hlučný.

Odborné články

Náklady na provoz klimatizace Olimpia Splendid Nexya

Klimatizace řady Nexya jsou velmi výhodné v poměru vytvořeného chladu a spotřebované energie. Díky invertorové technologii dokáží ušetřit až 30% energie. Invertor dokáže regulovat výkon kompre...

› Číst celý článek

Jak vybrat čističku vzduchu? Provedeme vás krok za krokem!

Máte kašel, jste často nemocní nebo vás trápí alergie? Řešením těchto problémů může být pořízení čističky vzduchu. Toto zařízení pomáhá z ovzduší odstraňovat pyl, prach a další nečistoty, které zby...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision