Zvlhčovač Boneco U200 recenze

do 80 m3 ico ico ico ico ico ico ico
Zvlhčovač Boneco U200 recenze
Zvlhčovač Boneco U200 recenze Zvlhčovač Boneco U200 recenze Zvlhčovač Boneco U200 recenze
Doprava ZDARMA při nákupu nad 1800 Kč
Sleva 1% - 23 Kč při platbě převodem
2 290
1 893 Kč bez DPH
1-2ks skladem
ks
100% spokojenost  

Zobrazit detail produktu

Jak zákazníci hodnotí tento produkt na Heuréce?

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Bohužel zařízení mělo výrobní vadu a nepracovalo. Bylo odevzdáno k reklamaci. Jinak pohledově velmi zdařilé.Nemohu proto nic dále popsat.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

spokojenost

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

celková spokojenost

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Kvalita za rozumnou cenu v podobě zpracování a účinnostitichý chod, který nevzbudí, dokáže za kratkou dobu zvlhčit prostředí. Topíme klimatizací a večer krboými kamny, proto byla naše vlhkost dost nízká, kolem 35%. Za tři noci (kdy zvlhčovač jede) se vlhkost zvýšila na 56% a to jen při polovičním provozu. Naplno jsme ovladač ještě nedali. Nyní ho pouštíme zhruba na čtvtinový chod a to zhruba 4x v týdnu, prostředí je stále nad 50% vlhkosti. Maximální spokojenost.Příjemná velikost ho kamkoli umístit. Aroma difuzér jsme ještě nezkoušeli. Vybírali jsme dle objektivních recenzí na heuréce a zatím jsme se nezklamali.

klad funguje výborně, hledala jsem kvalitu za rozumnou cenu, dobré zpracování, tichý chod

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Deti trpi atopickym eksemem a castym kaslem, rymou, starsi laryngitidnimi zachvaty. V jinych recenzich zminovali prarodice, ze po pouzivani zvlhcovace neni dite tak casto nemocne.Zijeme na horach, mame dlouhou zimu a suchy vzduch.Davala jsem namoceny rucnik, takze jsem se na zvlhcovac tesila. Opravdu je velmi tichy, nerusi, da se vypnout podsviceni.Podsviceni je modre, ale neni ostre, da se tedy pouzit i jako nocni lampicka do pokojicku ;) Myslela jsem, ze muzeme pouzit zvlhcovac hned, ale je treba namocit demineralizacni patronu na 24hodin. Zvlhcovac jsem naplnila ca 3l vody, prvni noc byl pusten ca na polovicni vykon a druhou ca na 70% vykon. Pouziti pres 2 cele noci tak bylo bez doplnovani zasobniku vody.Jinak nic proti pristroji, chybi mi informace u popisu pristroje o tom, ze demineralizacni patrona by se mela co ctvrt roku menit.Na vetsine (ne-li u vsech) webovych obchodu ani neni link pod pristrojem na prislusenstvi, ktery by ukazoval / umoznoval koupi nahradni stribrne ionizacni tycinky (ktera se ma tez menit 1x za rok) a demineralizacni patrony ci naplne do ni (to je levnejsi, patrona stoji kolem 499,- a napln na 3 vymeny kolem 822,-).Tzn., ze provoz bude k elektrine a vode stat navic ca 2000,-Kc rocne (ionizacni tycka a demineralizacni patrona).

klad super tichy zvlhcovac, podsviceni se se vypnout, regulace mnozstvi pary

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Doporučila bych ho ostatním.

klad S výrobkem jsem spokojená.Jednoduché ovládání,snadné doplnování vodou.Ani po celodenním provozu není pod ním mokro.Hlasitost jako ústřední topení.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

splnil očekávání

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Výkonný - 70m2 podlahové plochy (3+1) nárust o 10% RH za 2 dny používání pouze přes noc. Umístěn na podlaze v prostřední místnosti.Elegantní - krásné jednoduché elegantní zpracování, hladký čistý bílý plast, taky získal ocenění za design Red Dot award. Tichý - hlučnost provozu je konstantní v celém rozsahu výkonu, ale při usínání by asi byl nepříjemný, ale rozhodně spící dítě neprobudí.Pára nekondenzuje v okolí přístroje ani na plný výkon a to ikdyž jej máme na podlaze.Doplnění vody je snadné - nádoba na vodu je volně položená na spodní části přístroje (uvnitř lemu), otočí se a ze dna se odšroubuje velká zátka s filtrem a doleje se voda. Zátka zašroubovat, nádobu otočit a nasadit nazpět na spodní část přístroje.Přenášení plně naplněného přístroje je úplně v pohodě, pokud se člověku netřepou ruky tak nic nevyleje.Zápory - nemá rád chladné prostředí a chladnou vodu, pak se totiž nerozjede na plný výkon, ale jen na poloviční a rozsvítí se uvnitř přístroje červená diodka. Odhaduji to že na dotek by přístroj neměl působit studeně, obvyklá pokojová teplota by měla být dostatečná.Síťový adaptér je sice pěkně bílý i s kabelem, ale bohužel mírně bzučí, lze jej však nahradit jiným běžně prodávaným adaptérem s příslušnou velikostí koncovky a výstupním napětím.

klad Výkonný, Nekondenzuje vodní pára v okolí přístroje, Elegantní, Tichý

zapor Použití v chladném prostředí, Externí síťový adaptér jemně bzučí

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

jsme velice spokojeni a pořídili by jsme si jej znova.

klad velmi tichý, lehký, studená pára - možnost nadechnout se přímo vlhkého vzduchu, možnost regulovat množství páry od minima po opravdu velké množství páry, vypnutí osvětlení

zapor přenášení není vhodné pro děti, skládá se ze dvou částí, které nejsou pevně spojeny..., při přenášení po spuštění se uvolní voda do střední části takže jsem pokaždé politá.

hoz  Ověřený zákazník

hozhozhozhozhoz

Jsem spokojená, doporučuji

klad výkonný a celkem tichý , možnost vypnutí světýlka, snadné čištění, možnost použití aromatických olejů nebo vůní

zapor chybí vlhkoměr

Odborné články

Náklady na provoz klimatizace Olimpia Splendid Nexya

Klimatizace řady Nexya jsou velmi výhodné v poměru vytvořeného chladu a spotřebované energie. Díky invertorové technologii dokáží ušetřit až 30% energie. Invertor dokáže regulovat výkon kompre...

› Číst celý článek

Jak vybrat čističku vzduchu? Provedeme vás krok za krokem!

Máte kašel, jste často nemocní nebo vás trápí alergie? Řešením těchto problémů může být pořízení čističky vzduchu. Toto zařízení pomáhá z ovzduší odstraňovat pyl, prach a další nečistoty, které zby...

› Číst celý článek

Ochrana před viry pomocí čističky vzduchu? Je to možné, ale...

Aktuální dění nás nutí podnikat kroky nejen k ochraně nás a našich blízkých, ale také lidí, se kterými se dennodenně potkáváme v hromadné dopravě, v práci nebo na procházkách s našimi čtyřnohými mi...

› Číst celý článek

Zobrazit více článků

Webdesign Next Vision