Čistička vzduchu TION Clever
Čistička vzduchu TION Clever
19 240,-
Na dotaz

Čistička vzduchu TION Clever
čistička na stěnu, vzduchový výkon až 160 m3/h, HEPA filtr, mobilní aplikace

Doporučujeme
Doprava zdarma

Čistička vzduchu TION Clever
čistička na stěnu, vzduchový výkon až 160 m3/h, HEPA filtr, mobilní aplikace

 • Výrobce: TION
 • Záruka 2 roky
 • 19 240,-
 • bez DPH: 15 901,-
Na dotaz
Dostupnost ověřena před 5 minutami
platimpak Nakupte teď a plaťte o 30 dní pozdějí. Více
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Čistička vzduchu TION Clever Mac

Čistička vzduchu - Tion Clever účinně filtruje vzduch a ničí všechny druhy mikroorganismů. Čistí vzduch od prachu, alergenů, škodlivých plynů (karcinogeny, toxiny) a pachů. Díky moderní technologii nedochází pouze k zachycování, ale také k inaktivaci (zneškodnění) mikroorganismů na filtrech.

Čistička vzduchu je ideální pro čištění a dezinfekci vzduchu bytů a rodinných domů. Jeho umístění má význam v místnostech, kde lidé tráví nejvíce času. Vzhledem k nízké hladině hluku, přístroj může být umístěn v ložnici. Čističku je zvláště užitečné umístit v dětských pokojích - vytváří dokonalou ochranu proti infekci pro malé děti s rodící se imunitou. Zařízení je vhodné použít v kanceláři nebo jakékoliv jiné místnosti s přítomností lidí (školky, kosmetické salony a salony krásy, hotely, kavárny, atd.), kde bude vytvářet příznivé prostředí a výrazně sníží výskyt infekcí. Spotřeba energie čističky Tion Clever je nižší než u žárovky (35W).

Zařízení Tion Clever je zcela sterilní systém, jehož filtry se nikdy nemohou stát zdrojem infekce, bez ohledu na dobu provozu. Recirkulátor obsahuje absorbční-katalytický filtr na bázi směsi speciálně vybraných sorbentů a katalyzátorů. To umožňuje vysoce účinně odstranit jakýkoliv zápach.

 

OCHRANA PROTI ALERGII

Díky funkci inaktivace jsou viry a alergeny uvězněny uvnitř Tion Clever a zcela zničeny. Díky speciální struktuře a vysoké kapacitě filtrů zadrží přístroj mnohonásobně více alergenů než většina ostatních čističek vzduchu.

 

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Zařízení neobsahuje UV lampy a rtuť, škodlivé záření je vyloučeno. Je naprosto bezpečný i pro děti a může pracovat nepřetržitě v přítomnosti lidí. Filtry jsou sterilní a nevyžadují zvláštní likvidaci.

 

VYSOKÁ KAPACITA

Kapacita HEPA filtrů Tion Clever je 8-10krát vyšší než u běžných HEPA filtrů. Doba efektivní práce je delší a výměna filtrů je vyžadována méně často: 1–2krát ročně.

 

WI-FI OVLÁDÁNÍ

Tion Clever se připojuje k systému inteligentního mikroklimatu MagicAir a ovládá se pomocí bezplatné aplikace pro chytré telefony iOS/Android. Aplikace zobrazí informace o stavu zařízení a připomene vám výměnu filtrů.

 

V čem čistička TION Clever Mac vyniká?

 

1. Účinná desinfekce

 

Poskytuje komplexní dezinfekci vzduchu - čištění od prachu, alergenů, pachů a znečišťujících látek (emisí výfukových plynů, karcinogenů). Umožňuje poskytnout potřebnou úroveň čistoty a sterility vzduchu.

Baktericidní recirkulátor vzduchu Tion Clever je určen ke snížení úrovně mikrobiální kontaminace v oblastech všech tříd čistoty vzduchu, včetně vysoce čistých a infekčních prostor, v běžném režimu v přítomnosti lidí.

Díky inaktivaci mikroorganismů na filtru, jsou výměnné prvky čističky Tion Clever zcela sterilní a nevyžadují zvláštní opatření pro likvidaci.

 

2. Více úrovní čištění vzduchu

 

Zařízení účinně filtruje a inaktivuje všechny druhy mikroorganismů, spory plísní a čistí vzduch od prachu, alergenů, škodlivých plynů (karcinogeny, toxiny) a pachů.

Čistička vzduchu má hladinu hluku méně než 40 dB, což odpovídá normám pro zdravotnická zařízení a umožňuje pohodlné používání zařízení přes den, i v noci. Povrch zařízení Tion Clever je vyroben z plastu, který je odolný vůči údržbě dezinfekčními prostředky.

 

3. Další vlastnosti

 

 • Zařízení je vybaveno dálkovým ovládáním, které umožňuje umístit recirkulátor na jakémkoliv místě, včetně stropu.
 • Povrch zařízení Tion A je vyroben z plastu, který je odolný vůči údržbě dezinfekčními prostředky.
 • Dvoustupňová filtrace vzduchu třídy G4 a HEPA H11 zachycuje velké, střední a nejmenší částice prachu, alergenů, plísňové spory (které se mohou usadit v plicích a dostat do krve), bakterie a viry.
 • Dezinfekce a inaktivaci mikroorganismů (bakterie a viry všech typů jsou nejen zachycovány na filtrech s účinností 99,9%, ale zároveň, jsou zcela zničeny s účinností inaktivace ne méně než 90%).
 • Absorpce a katalytické čištění vzduchu škodlivých látek (výfukové plyny, škodliviny z nábytku a dekorací, kouř, smog, cigaretový kouř a zápach ...).

 

4. Technické parametry

 

 • Dekontaminace (zachycení mikroorganismů na filtru) 99,99 %
 • Režim výkonu 100 / 150 m3/h
 • Třída filtrace H11 (95%)
 • Hlučnost min. 32 - 40 dB
 • Spotřeba 25 / 35  W
 • Určeno pro prostor 20 m2
 • Rozměry 625 x 585 x 195 mm
 • Hmotnost 12 kg

IONIZACE vs OZÓN - Jak se rozhodnout?

Některé čističky vzduchu jsou založeny na aktivní filtraci vzduchu. To znamená, že generují záporné ionty a ozón do ovzduší, a tím přispívají k jeho kvalitě. Těmito funkcemi také disponují některé zvlhčovače vzduchu. Je dobré těmto funkcím porozumět ještě před nákupem vybraného přístroje.

Více informací naleznete v článku zde.

 

TION CLEVER

Parametry

Regulace výkonu
automatická
předfiltr + elektrostatický + HEPA + absorbční-katalytický
Stupně ventilátoru
2
Barva
bílá
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
62,5
Šířka (cm)
58,5
Hloubka (cm)
19,5
Hmotnost (kg)
12
Wi-Fi ovládání
ano

Napsat dotaz

Příslušenství

Sada filtrů pro čističku Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE Detail

1 940,-

Heureka
Hodnocení zákazníků
1100 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

27/04/2022
Oveřený zákazník
100 %

Výborná spolupráce s obchodem,velice rychle vyřízeno,dopol objednáno,odpol předáno dopravci a hned na druhý den koloběžka doručena.Tento obchod doporucuji.