Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D
Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D
399,-
Dlouhodobě vyprodáno

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D

Čistička vzduchu Clean Air Optima CA-509D

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Oveřený obchod
Oveřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Pozor: doporučujeme téměř totožnou čističku Aura Di za 5990,- 
Imagem

Clean Air Optima CA-509D

Kvalitní vzduch je důležitý pro naše zdraví. Čím méně alergenů, mikroorganismů a chemických látek vdechujeme, tím méně nemocí se objeví. Čistička vzduchu CA-509D holandské společnosti Clean Air Optima očišťuje vzduch od prachu, pylu, bakterií, virů, cigaretového kouře, zplodin z dopravy a průmyslové produkce, zbytků roztočů, plísní, zvířecích nečistot, různých chemických látek, plynů a zápachů a mj. i smogu. Zabudovaný inteligentní senzor neustále měří kvalitu vzduchu a automaticky spouští čistící funkce. Senzor monitoruje částice s průměrem 2,5 mikrometru (PM2,5). Je neocenitelný v domovech, které často trápí smog. Smogová mračna obsahují částice 10 µm (PM10) a 2,5µm (PM2,5), které se usazují v plicích a patří do TOP10 největších zdravotních rizik pro člověka. Postará se o ně předfiltr, kvalitní filtr s granulovaný uhlíkem a rozložitý True HEPA filtr třídy H13 s antibakteriálním potahem z nanostříbra, který zachytí částice až do průměru 0,3 mikrometrů.

Průtok vzduchu 365 m³/h lze ztlumit až do neslyšeného šepotu, při kterém budete v klidu spát. Displej propojený s chytrým zabudovaným senzorem zobrazuje množství naměřených nečistot vel. 2,5µm, teplotu a vlhkost vzduchu. Máte tak přesný přehled o stavu svého ovzduší. Silný DUO-ionizátor s emitací 10 milionů iontů za sekundu na metr krychlový dotvoří atmosféru svěžího vzduchu v lese po dešti. Krásný a elegantní design spolu a širokou plochou a kvalitou filtrů je zárukou skutečně účinného přístroje, který se hodí do každé místnosti a pročistí vaše klima od nebezpečných polutantů.

V čem čistička Clean Air Optima CA-509D vyniká?

 

1. Komplexní využití

Odstraňuje nepříjemné pachy, těkavé organické sloučeniny, jemný prach, pyl, viry a bakterie mohou zhoršit kvalitu ovzduší, jenž dýcháme.

 

2. 4 úrovní čištění ovzduší

Filtrační systém této čističky disponuje velmi dobrými čistícími schopnostmi a to především díky 4 úrovňovému systému filtrů. Čistička obsahuje tyto filtry:  předfiltr, HEPA filtr + filtr s aktivním uhlím+ ionizátor

 

3. Prémiové funkce

  • Sleep / Turbo funkce
  • Automaticka regulace výkonu v závislosti na kvalitě ovzduší
  • Senzor kvality ovzduší s přesnými číselnými údaji
  • Ukazatel teploty a vlhkosti
  • Nastavitelný časovač (až 8 hodin)
  • 3 rychlosti

 

IONIZACE vs OZÓN - Jak se rozhodnout?

Některé čističky vzduchu jsou založeny na aktivní filtraci vzduchu. To znamená, že generují záporné ionty a ozón do ovzduší, a tím přispívají k jeho kvalitě. Těmito funkcemi také disponují některé zvlhčovače vzduchu. Je dobré těmto funkcím porozumět ještě před nákupem vybraného přístroje.

Více informací naleznete v článku zde.


Pro produkty značky Clean Air Optima nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Parametry

Regulace výkonu
automatická
předfiltr+HEPA+uhlíkový
Stupně ventilátoru
3
Vhodné pro (m2)
73
Barva
bílá
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Výška (cm)
59,4
Šířka (cm)
37,4
Hloubka (cm)
20,1
Hmotnost (kg)
5
Náklady na filtry (Kč/rok)
1250

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
935 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

01/09/2021
Oveřený zákazník
100 %

Klimatizace byla v dohodnutém termínu a během 3 hodin instalována. Vše proběhlo v pořádku. V ničem nebyl háček a vše co jsem potřeboval mi bylo vysvětleno.