Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision HM132
Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision HM132
55,-
Skladem externí sklad

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision HM132

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision HM132

  • Výrobce: AERIUM
  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision HM132

I když naše ratolesti velice milujeme a přejeme si u nich být neustále někdy je potřeba dělat v domácnosti jiné pracovní činnosti. Ale jak v takových chvílích zajistit bezpečný dozor dítěte? Pro všechny bezpečnostní případy je jednoduchým řešením pořízení dětské chůvičky HeimVision HM132.

Dětské chůvička HM132 Vám zajistí bezpečný dozor nad dítětem díky širokoúhlého objektivu s rotací kolem své osy ve dne i v noci, jelikož je kamera vybavena infračervenými LED zařízením, který garantuje perfektní obraz i v temném pokojíčku vašeho dítěte. Nemusíte se bát, že vaše dítě bude vyrušováno infračerveným zařízení, jelikož toto spektrum je pro lidské oko neviditelné.

Chůvička HM132 podporuje nahrávání v reálném čase, takže vaše všechny cenné záznamy si můžete uchovat na SD kartě. Chůvička má zabudovanou baterii 1500 mAh, která vydrží 6 h a ve funkci úsporného režimu 12 h.

Vymožeností této chůvičky je přenos zvuku z obou dvou stran zařízení a osmi ukolébavek. Mezi další funkce patří monitorování teploty, nastavitelné připomenutí krmení a alarm detekce zvuku, tím pohodlně zjistíte, že se vaše dítě probral ze spánku. Model chůvičky HM132 nabízí až 2 varianty propojených kamer, splňují pokrytí vaší potřeby. Jednoduše připojíte kameru a monitor bez složitého připojování WiFi.

 

 

VÝDRŽ BATERIE

Dětská chůvička HM132 baterii 1500 mAh, která vám vydrží 12 hodin v úsporném režimu. Vaše obrazovka bude vypnutá, ale dle vaší potřeby si jí můžete zapínat. Samozřejmě vás bude upozorňovat na detekce zvuku, připomenutí krmení... Baterie má výdrž až 6 hodin se stále zapnutou obrazovkou.

 

DETEKCE ZVUKU

Obrovským plusem je mnoho praktických funkcí, které dětská chůvička nabízí, jako je například sledování teploty, nebo alarm detekce zvuku, díky kterému ihned zjistíte, že vaše dítě se probralo ze spánku. Obousměrné zvukové přenosy, až 8 krásných ukolébavek a funkce připomenutí krmení.

 

KAMERA

Kamera s dálkovým ovládání, která se může pochlubit otáčením o 360 ° horizontálně a 90 ° vertikálně a rozlišením 480P můžete sledovat celou místnost a zajišťuje jasný výhled na vaše dítě. Kamera zajišťuje jasný obraz i v temné pokojíčku, to zajišťuje infračervené spektrum bezdrátové kamery.

 

OBRAZOVKA

Dětská chůvička HM132 nabízí 4,3palcovou LED obrazovku, která má díky 1080P rozlišení, díky kterému máte jasný a živý obraz. Na vaší obrazovce můžete vidět až 2 obrazy podle spárovaných kamer. Kamery se můžete jednoduše připojit k vaší obrazovce bez složitého připojení k WiFi.

 

Jaké jsou výhody dětské chůvičky AERIUM HeimVision HM132?

 

1. Rozšířené funkce

 

Dětská chůvička má mnoho praktických funkcí, které mnoho nastávajících maminek ocení, jako je například sledování teploty, alarm detekce zvuku, díky kterému ihned zjistíte, že vaše dítě se probralo ze spánku. Obousměrné zvukové přenosy, až 8 krásných ukolébavek a funkce připomenutí krmení.

 

2. LED obrazovka

 

Dětská chůvička HeimVision HM132 nabízí 4,3 palcovou LED obrazovku, která má díky 480 P rozlišení, díky kterému máte jasný a živý obraz. Na vaší obrazovce můžete vidět až 2 obrazy podle spárovaných kamer. Kamery se můžete jednoduše připojit k vaší obrazovce bez složitého připojení k WiFi nebo stahování složitých aplikací. Tím dosáhnete co největšího pokrytí.

 

3. Širokoúhlá kamera

 

Kamera s dálkovým ovládání, která se může pochlubit otáčení o 360 ° horizontálně a90 ° vertikálně a rozlišením 480P můžete sledovat celou místnost a zajišťuje jasný výhled na vaše dítě. Kamera zajišťuje jasný obraz i v temné pokojíčku, to zajišťuje infračervené spektrum bezdrátové kamery.

 

4. Přehrávání ukolébavek

 

Dětská chůvička mimo své bezpečnostní funkce nabízí také funkci přehrávání ukolébavek. Její inovativní systém nabízí až 8 oblíbených a známých ukolébavek. Bude mezi nimi i ta, která baví vaše dítě?

Parametry

Kapacita baterie (Ah)
1,5
Maximální rozlišení videa (px)
852x480
Zorný úhel (°)
360
Barva
bílá
Napájení
baterie

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?

hoz  Oveřený zákazník

Kvalitně zpracovaná hezká chůvička, která má kvalitní obraz ve dne i v noci a nabízí dobré funkce navíc. Doporučuji.

hoz  Oveřený zákazník

S chůvičkou jsme naprosto spokojeni. Jednoduché intuitivní ovládání. Velmi rychlé spárování a dostačující dosah. Výborný noční obraz. Pokud požadujete video chůvičku těžko hledat lepší produkt.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1143 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

25/05/2022
Oveřený zákazník
100 %

Objednávku jsem potřeboval stornovat, a obchod vrátil peníze ještě tentýž den zpět na účet. Toto privilegium si prosím zachovejte, rychlost doručení a vrácení částky je třeba pro mne prioritním faktorem u výběru eshopů. Mám od eshopu také mobilní klimatizaci, která je perfektní! Děkuji a doporučuji!