Dětské elektrokoloběžky

Zapojte do vašich výletů i děti! Dětská elektrokoloběžka představuje perfektní dopravní prostředek na rodinné výlety, cestování po městě i odpoledne s kamarády. Elektrokoloběžky pro děti mají sníženou rychlost na bezpečnou úroveň, což výrazně snižuje riziko případných nehod. Na helmu však nikdy nezapomínejte!

Další informace

Elektrokoloběžka AERIUM AOVO ES LIGHT černá Detail

7 990,-

Dojezd max. (km) 15, Maximální rychlost (km/h) 28, Velikost kola (palec) 5,


Nejlepší drony Aerium pro rok 2023: Jaký vybrat?

Sháníte dron s kamerou, abyste si zpestřili videa z cest, nebo dokonce prorazili na poli influencerů? Připravili jsme pro vás srovnání našich TOP modelů!

Jak vybrat dron? Vzdusin.cz vás provede všemi důležitými kroky pro rok 2023!

Jak vybrat dron? Vzdusin.cz vás provede všemi důležitými kroky pro rok 2023! Drony s kamerou se staly standardní součástí mnoha profesionálních oborů

Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2023 – Vzdušín.cz představuje TOP modely

Máte doma orosená okna nebo plísně? To značí potíže s nadměrnou vlhkostí – s ní si však perfektně poradí naše TOP odvlhčovače vzduchu. Který si vyberete vy?

Heureka
Hodnocení zákazníků
1263 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

08/08/2022
Oveřený zákazník
80 %

Poslal jsem dotaz, nedostal jsem odpověď psal jsem e-mail protože špatně slyším. Celkem mě to mrzí, alespoň klimatizace v pořádku. Asi má toho moc obchod - a nemůže odpovídat na každý dotaz. I přesto Obchod a klimatizaci doporučuji.