Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý
Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý
173,-
Dlouhodobě vyprodáno

Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý

Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Nebojte se nakoupit vánoční dárky již nyní.
Můžete je nerozbalené vrátit až do 31.1.2023.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý

Jak si představujete Váš pohodový večer po práci? S knihou v ruce? Nebo milovanou osobou po boku před plápolajícím krbem. S naším elektrickým krbem Jupiter můžete tuto atmosféru vnést do vašeho domova.

Elegantní elektrický krb GLOW FIRE Jupiter vykouzlí skutečné plameny ve vašem domově. Světlo z elektrického krbu jemně napodobí realistické plameny a vytvoří v každé místnosti romantickou a útulnou atmosféru. 

Pokud si přejete za každou cenu doma biokrb a nemůžete se připojit ke komínu nebo máte jiný problém, určitě je elektrický krb Jupiter tou správnou volbou, jelikož krb nevydává žádný kouř ani nezhoršuje kvalitu vzduchu v místnosti. 

Elektrický krb Jupiter má jednoduché zapojení do zásuvky se síťovým připojením 230V. Váš elektrický krb si můžete zavěsit na zeď nebo volně postavit na stojan. Součástí krbu je také dálkové ovládání, pomocí kterého se můžete pohodlně ovládat váš biokrb, který má také funkci časovače.

Časovač si můžete nastavit v libovolném rozmezí od 0,5 až 7,5 hodin. V elektrickém krbu je zabudována moderní LED technologie, kterou si můžete nastavovat ve čtyřech úrovních jasu a je energeticky úsporná.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Elektrický krb Jupiter lze ovládat pomocí dálkového ovladače pohodlně z vaší pohovky. Dálkovým ovladače můžete elektrický krb zapínat, vypínat, měnit jas plamenů o 4 úrovně a nastavit automatické vypnutí v rozmezí 0,5 až 7,5h pomocí funkce časovače.

 

LED TECHNOLOGIE

Obrovským plusem je jeho LED technologie elektrického krbu Jupiter. Díky LED technologie je váš biokrb energeticky úsporný. LED diody můžete nastavit dle vaší potřeby pomocí dálkového ovladače ve čtyřech úrovních.

 

MODERNÍ DESIGN

Černý design se hodí do každého prostředí a poutá pozornost i když je elektrický krb Jupiter vypnutý. Deco dřevo je vidět za zakřivenou tabulí. Při zapnutí elektrického krbu začne deco dřevo zářit a okamžitě vytvoří romantické prostředí.

 

UMÍSTĚNÍ KRBU

Elektrický krb můžete umístit do jakékoli místnosti ve vašem domu nebo panelového domu. Biokrb nepotřebuje žádné připojení do komínu, jelikož neprodukuje žádné spaliny a ani nezhoršuje vzduch. Elektrický krb Jupiter si můžete zavěsit na stěnu nebo volně postavit na stojan.

 

Jaké primární výhody má elektrický krb Glow Fire JUPITER?

 

1. Jednoduché ovládání elektrického krbu

 

Součástí elektrického krbu Jupiter je dálkové ovládání. Dálkovým ovládáním lze biokrb jednoduché zapínat a vypínat. Nastavovat až 4 úrovně jasu. Dále dálkový ovladač obsahuje funkci časovače, který si snadno nastavíte od 0,5 až 7,5 hodin.

 

2. Úsporná LED technologie

 

Cílem LED technologie je snížit energetickou náročnost krbu a být šetrný k životnímu prostředí. Díky energeticky úsporné technologii LED je spotřeba energie elektrického krbu pouze 10 wattů. Jas plamenů můžete regulovat pomocí dálkového ovládání ve čtyřech stupních. 

 

3. Umístění elektrického krbu do téměř každého prostředí

 

Elektrický krb můžete umístit do jakékoli místnosti ve vašem domu nebo panelového domu. Krb nepotřebuje žádné připojení do komínu, jelikož neprodukuje žádné spaliny a ani nezhoršuje vzduch. Elektrický krb si můžete zavěsit na stěnu nebo volně postavit na stojan.

 

Elektrický krb Glow Fire JUPITER černý

Parametry

Tepelný výkon (kW)
0
Typ
LED
Barva
černá
Dálkové ovládání
dálkový ovladač
Výška (cm)
56
Šířka (cm)
90
Hloubka (cm)
13,4
Hmotnost (kg)
22

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Oveřený zákazník

Pěkný plamenový obraz s mírným praskáním. Lze snadno ovládat pomocí dálkového ovladače.

hoz  Oveřený zákazník

Neuvěřitelně krásný krb! Jsem nadšený a mohu jen doporučit!

Heureka
Hodnocení zákazníků
1197 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

24/10/2022
Oveřený zákazník
100 %

prehledny seznam zbozi, podrobne info na webovych strankach, jednoducha navigace, rychle doruceni, dekuji