Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK
422,-
Skladem externí sklad

Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK

Mobilní klimatizace Daitsu APD 9 CK

 • Výrobce: Daitsu
 • Záruka 2 roky + prodloužení o 1 rok
 • Určeno pro: 50 m3
 • Energ. třída chlazení: A (EER 2,6)
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 90%spokojenost

Recenze (9)

Zobrazit recenze

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Daitsu nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Mobilní klimatizace Daitsu je vhodná pro prostory kde není možné nebo vhodné provést montáž klasické klimatizace např: v pronajatých prostorech, stavebních buňkách, budovách pod dohledem památkové péče a dalších. Její výhodou jsou nízké pořizovací náklady a snadná přemístitelnost, která Vám umožní klimatizovat více prostor během dne. 

Jednotka nepotřebuje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, hadici s odvodem horkého vzduchu odvést do venkovního prostoru skrze okno nebo otvor ve zdi a klimatizace může začít ochlazovat.

Hlavními funkcemi jsou chlazení a odvlhčování. Každý jistě ocení funkci 24 hodinového časovače, kdy můžete nastavit zapnutí nebo vypnutí jednotky v požadovanou denní dobu. Klimatizace je vybavena funkcí automatického resetu. Pokud dojde k výpadku elektrického proudu, přístroj se opět zapne v režimu naposledy nastaveném před jeho výpadkem. 

Funkci SLEEP využijete v noci, kdy bude přístroj udržovat příjemné klima pro Váš co nejpohodlnější spánek. Dalším režimem je funkce DRY (odvlhčování), která bude udržovat vlhkost a pokojovou teplotu na komfortní úrovni. V režimu AUTO bude jednotka automaticky určovat provozní režim pro Vaše optimální pohodlí. Na LED displeji se vždy bude zobrazovat aktuální pokojová teplota a nastavený provozní režim.  

U této mobilní klimatizace není nutné vylévat nádržku s kondenzovanou vodou, neboť má speciální funkci odpařování kondenzátu

Jednotka má funkci automatického mytí (vnitřní sušení), která slouží k vnitřnímu sušení přístroje, aby se v něm následkem zbytkové vlhkosti netvořil plíseň apod.

Klimatizace je energeticky nenáročná, řadí se do energetické třídy A. Tím, že využívá ekologické chladivo R32 je šetrná k životnímu prostředí. Vyznačuje se tichým provozem.  

jednotce patří multifunkční ovladač, který Vám zajistí naprosté pohodlí, pokud nechcete k jednotce zbytečně vstávat a nastavovat ručně funkce na ovládacím panelu. Výhodu tohoto ovladače ocení především rodiče, neboť má dětskou pojistku proti změně nastavených hodnot.  

Instalace klimatizace je velmi jednoduchá a intuitivní. Součástí balení je sada pro instalaci výfukové hadice z okna. Hadici pouze zacvaknete do koncovek, natáhnete na potřebnou délku a jednu z koncovek pak nasadíte přímo na přístroj a druhou zacvaknete do lišty, kterou vsadíte do pootevřeného okna.  

Jako doplňkové příslušenství je možné dokoupit těsnění do okna, které instalaci ještě usnadní a zcela zamezí vrácení odpadního vzduchu z výfukové hadice zpět do místnosti. 

Výhody klimatizace Daitsu APD 9-CK

 • Digitální teploměr a časovač na předním displeji
 • Automatická regulace výkonu podle požadované teploty
 • Programovatelná funkce doby zapnutí a vypnutí
 • Odvlhčovací mód DRY
 • Automatický výparník kondenzátu
 • Dálkové ovládání
 • Ukazatel provozních stavů pomocí LED

Parametry

Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Průměr výfukové trubice (cm)
12,5
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
77,0
Šířka (cm)
31,5
Hloubka (cm)
39,5
Hmotnost (kg)
27

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?

hoz  Oveřený zákazník

moc nám pomáhá

výborný výrobek

hoz  Oveřený zákazník

super rychle chladí není hlučná

hoz  Oveřený zákazník

Malá hlučnost Vysoký chladící výkon Hezký design

hoz  Oveřený zákazník

Není hlučná Dostatečně chladí Má kolečka Spokojenost.

hoz  Oveřený zákazník

Máme krátce, zatím nebyla možnost vyzkoušet v horkých dnech, při zkoušení dobře ochladila teplotu v místnosti. Je trochu hlučnější, než jsem myslela, ale asi u těchto mobilních klimatizací je to normální.

hoz  Oveřený zákazník

Není hlučná Dobře chladí Máme ji v bytě 1+1 a je dostačující.

hoz  Oveřený zákazník

Nízká hlučnost Vysoký chladící výkon Kvalitní zpracování Malá hlučnost Klimatizace je super. Doporučuji

hoz  Oveřený zákazník

Velký výkon Rychlé ochlazení místnosti Oproti očekávání jen malá hlučnost Výkonná mobilní klimatizace, která je kvalitně vyrobena a zabalena. Rychle ochladila místnost při prvním testování. V letních dnech ji určitě oceníme.

hoz  Oveřený zákazník

Velmi jednoduché ovládání Dostatečný chladící výkon Dálkové ovládání Kolečka Kvalitní provedení Vyzkoušena krátce, ale vše funguje jak má. Uvidíme až budou vedra v červnu a červenci. V balení je hodně příslušenství např. plastová posuvná lišta do okna s délkou cca 1 metr. Použili jsme ji při vyzkoušení a stačila pro naše okna. Je dobré mít dvě okna vedle sebe, aby se např. provázkem stáhly kličky k sobě a tím se zabránilo otevírání okna, ve kterém je plastová posuvná lišta s hadicí.

Příslušenství

Izolace do okna pro mobilní klimatizace Detail

990,-

1190

Heureka
Hodnocení zákazníků
1143 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

08/08/2022
Oveřený zákazník
80 %

Poslal jsem dotaz, nedostal jsem odpověď psal jsem e-mail protože špatně slyším. Celkem mě to mrzí, alespoň klimatizace v pořádku. Asi má toho moc obchod - a nemůže odpovídat na každý dotaz. I přesto Obchod a klimatizaci doporučuji.