Jakou značku klimatizace vybrat?

Když se dostaví horké letní dny, tak je příchod do každé klimatizované místnosti hotovým vysvobozením. Dnes už naštěstí klimatizace není ničím nedosažitelným, takže si tento luxus můžete dopřát i u vás doma. V momentě, kdy se pro nákup jednotky rozhodnete, se na vás navalí spousta různých parametrů, které je třeba vzít při výběru v potaz, abyste si nakonec koupili zařízení, jenž bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.

Kromě funkcí a výkonu je však třeba věnovat pozornost i tomu, jakou značku klimatizace vyberete. Na trhu se totiž v dnešní době objevují stále nové a nové firmy, které kromě jiných elektrospotřebičů nabízejí také různé druhy klimatizací. Bohužel ne každá přichází s produkty, jejichž kvalita skutečně odpovídá reklamě a požadované ceně.

Proto byste měli určitě věnovat pozornost tomu, jaké má zkušenosti v daném odvětví a jaký je její přístup k zákazníkům. Společnost, která má v nabídce pouze jedinou klimatizaci, se nejspíš nebude příliš zajímat o nejnovější technologie. Které značky se tedy skutečně vyplatí?

 

Sinclair

Společnost Sinclair se řadí mezi světové špičky ve výrobě klimatizační techniky, čerpadel a dalších podobných zařízení. Na vzduchotechniku jako takovou se zaměřuje již od roku 1999 a v současnosti své produkty distribuuje do 28 zemí světa. Klimatizace Sinclair jsou kvůli relativně nízké ceně a širokému výběru mezi spotřebiteli docela oblíbené. Není tedy divu, že v nezávislých testech klimatizací 2019 obsadily některou z prvních příček ve všech hodnocených kategoriích. Mobilní klimatizace Sinclair nabízí zpravidla velký chladící výkon, na druhou stranu jsou ale o trochu hlučnější.

 

Olimpia Splendid

Mezi našimi klienty se těší z velké obliby také mobilní a nástěnné klimatizace Olimpia Splendid. Tradice této značky sahá až do 1956, jedná se tedy o jednoho z nejstarších producentů domácí vzduchotechniky, který na evropském trhu působí. Při navrhování svých modelů se snaží dosáhnout co nejkompaktnějších rozměrů, moderního designu, snadného ovládání a v neposlední řadě také maximálně tichého chodu zařízení, což se jim úspěšně daří měnit v realitu. Klimatizace od značky Olimpia Splendid disponují vyšší kvalitou zpracování a řadí se mezi kvalitní výrobce.

klimatizace bez venkovní jednotky

 

Daitsu

Další značkou, která se v testech klimatizací 2019 umístila velmi vysoko, je Daitsu. Od této původem španělské značky si u nás můžete koupit mobilní klimatizace s různými výkony a tím pádem i různou intenzitou chlazení. Podobně jako jiné značky se i klimatizace Daitsu mohou chlubit vysokou účinností a relativně levným provozem. Mobilní klimatizace Daitsu jsou v dobrém poměru ceny a chladícího výkonu. Například hlučnost je ale vyšší než u značek vyšší třídy.

 

Remko

Velmi oblíbeným dodavatelem klimatizací je také firma Remko. Na prodej, montáž, servis a pronájem klimatizací se specializuje už od roku 1993 a od té doby nasbírala mnoho cenných zkušeností. Není tedy divu, že se v oblasti vzduchotechniky řadí mezi evropské leadery. V naší nabídce najdete jak nástěnné, tak i mobilní klimatizace Remko, ke kterým, stejně tak jako u jiných produktů z našeho sortimentu, dostanete také bezplatný servis po celou záruční dobu. Německá značka Remko nabízí klimatizace s vyšší kvalitou zpracování a relativně tichým provozem.

Klimatizace Remko

Pokud si stále nejste jistí, jakou značku klimatizace vybrat, zavolejte nám nebo napište na info@vzdusin.cz

Webdesign Next Vision