Odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria Slim 12P

Doprava zdarma

Odvlhčovač vzduchu Olimpia Splendid Aquaria Slim 12P

raktáron 3-4 ks skladem
4 990,-
5 990,-
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Oveřený obchod
Oveřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Prodloužená záruka na 3 roky zdarma!

K produktu získáte záruku 3 roky. Nemusíte se nikde registrovat a záruka se vztahuje na celý spotřebič.

Odvlhčovač vzduchu Aquaria Slim 12P

Odvlhčovač Aquaria Slim 12P od italské značky Olimpia Splendid je malý a tichý přístroj s výkonem dostatečným pro většinu menších a středních místností do 55 m3. Přístroj disponuje digitálním hygrostatem, který průběžně ukazuje na digitálním displeji aktuální teplotu a vlhkost vzduchu a umožní nám snadno nastavit požadovanou hladinu vlhkosti.

Manipulace s odvlhčovačem je snadná díky vestavěným kolečkům. Kondenzát je možné jímat do nádobky nebo odvádět samospádem pomocí hadičky. Jednou a měsíc je třeba vyčistit protiprachový filtr přístroje.

Hadička pro odvod kondenzátu samospádem není součástí balení, lze ji ale dokoupit. Hadičku o potřebných rozměrech vám rádi dodáme.

V čem Aquaria Slim 12P vyniká?

 

1. Slim design

S tělem o síle pouhých 19 cm se přístroj stane nenápadnou, ale velmi důležitou součástí interiéru. I přes kompaktní rozměry má přístroj integrovanou nádobku o objemu 2,5 litru.

 

2. Digitální displej

Ovládat přístroj je velmi snadné. Pomocí tlačítek navolíme požadovanou vlhkost vzduchu. Přístroj se bude zapínat jen, když vlhkost vzduchu přesáhne nastavenou hladinu. Podsvícený LED displej nás krom vlhkosti informuje i o teplotě v místnosti.

 


Pro produkty značky Olimpia Splendid nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Parametry

Oblast tepl. nasazení
5-35
max. 45 dB
254 W
Barva
bílá
Objem nádržky
2,5 l
Hygrostat
ano (digitální)
Autorestart
ano
Odvod kondenzátu
samospád/nádoba
Výška
490 mm
Šířka
320 mm
Hloubka
185 mm
Hmotnost
10,5 kg
Auto. vypnutí ventilátoru
Ano (s prodlevou)
Hadička
součástí balení

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?

hoz  Oveřený zákazník

perfektní

hoz  Oveřený zákazník

dobrý poměr cena-kvalita, učinný, tichý.

hoz  Oveřený zákazník

Vysoušeč jsem koupil kvůli plísni v bytě. Za dobu, co ho máme, běží prakticky nepřetžitě. Výhodou je docela tichý chod, přirovnal bych ho běžící mikrovlnce. Přes noc většinou naplní nádobku, která se dobře vylývá. Je lehký na přenášení. Plíseň se zatím neztratila, ale máme ho jen pár dní. Celkově jsem spokojen.

jednoduchá obsluha, docela tichý chod, solidní výkon

hoz  Oveřený zákazník

splňuje vše, co jsem očekával.Celkem jednoduchá obsluha - zvládnou i rodiče.

tichý a výkonný

hoz  Oveřený zákazník

Přístroj je bohužel dost hlučný, ale po zvážení pro a proti jsem si ho nechala, podstatné je, že odvlhčuje a vzduch je čistý, jak po vyvětrání. Stejně nepoběží nonstop, hodinu dvě to vydržíme.Spát by se určitě při provozu nedalo.

Super mašinka, která opravdu maká. Koupila jsem na základě recenzí do vlhčího pokoje v přízemí a okamžitě si s vlhkostí poradí, za hodinu vezme ze vzduchu 2 decky vody.

Podobné výrobky

Aroma difuzér Airbi Candy bílý 100 ml Detail

890,- bez DPH: 736,-

Hodnocení zákazníků
761 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost
01/11/2020
Oveřený zákazník
100 %

Naprosto bezproblémový obchod! Skvělá komunikace se zákazníkem, příjemní lidé a rychlé odeslání zboží! Čističku jsem měla doma druhý pracovní den. Doporučuji!! :)