Ozonový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize
Ozonový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize
349,-
Dlouhodobě vyprodáno

Ozonový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize

Výprodej

Ozonový generátor Rohnson R-9800 Air Sterilize

  • Výrobce: Rohnson
  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 160 m3
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Generátor ozónu Rohnson R-9800 Air Sterilizer

Pro bezpečné a čisté prostředí

Využijte ozonový generátor pro odstranění nejen všech virů, coronavirů, bakterií a jiných škodlivých organismů ale i nepříjemných zápachů a zajistěte si tak čistý a zdravý vzduch. Vyčistěte si jakékoli využívané prostory do velikosti 200 m² a získejte zdraví bezpečné prostředí.

Provoz plně pod kontrolou

Pomocí nastavitelného časovače v rozmezí 0-30 minut lze generátor jednoduše ovládat. Pro místnost o velikosti 100 m² a výšce 3,3 m je doporučený čas provozu 6-10 minut. Příliš dlouhá doba produkce ozonu může vést k poškození citlivějších předmětů v dotčeném prostoru.

V čem Rohnson R-9800 vyniká?

1. Výkonný a snadno přenosný

Generátor se svými malými rozměry (36 x 19,5 x 22,5 cm), disponuje velkým výkonem produkce ozonu 14 000 mg/hodinu. Díky bytelnému nerezovému plášti a praktické rukojeti je možné generátor snadno přemisťovat. Využijte silný a rychlý provoz k účinné dezinfekci využívaných prostor.

 

2. Vhodný pro použití v soukromých i veřejných prostorech

Ideálním místem pro využití generátoru Rohnson R-9800 jsou kanceláře, restaurace, školky a školy, ale také zdravotnická zařízení, hotely nebo veřejné budovy. Díky svému rychlému a vysokému výkonu průtoku vzduchu 85 m³/hodinu budou prostory do velikosti 200 m² vyčištěné. Po použití přístroje musí být prostor vyvětrán po dobu minimálně 30 minut.

 

Klíčové vlastnosti generátoru ozonu Rohnson R-9800 Air Sterilizer

  • Kompaktní čistič vzduchu, který je 100% šetrný k přírodě
  • Produkce ozonu až 14 000 mg/hodinu
  • Odstraňuje ze vzduchu všechny viry, plísně, bakterie, dále odstraňuje nepříjemné pachy tabáku, ohně, plísně, domácích zvířat, jídla, kvasinek nebo prachu a udržuje vzduch čerstvý
  • Dokáže účinně vyčistit místnost o velikosti až 200 m²
  • Časovač s nastavením provozu v rozmezí 0-30 minut
  • Snižuje nebo eliminuje vzdušné alergeny a dezinfikuje klimatizační systémy

Jak ozonový generátor funguje?

Princip ozonového generátoru je založen na chemické reakci přeměny kyslíku (O2) na ozon (O3). Pomocí vysokonapěťového korónového výboje generátor v nasávaném vzduchu kyslík rozdělí na jednotlivé atomy, které se poté po trojicích atomů svážou do molekuly ozonu. Ozon je silné oxidační činidlo, které odstraní všechny původce znečištění. Nově vzniklý ozon na sebe snadno naváže viry, coronaviry, bakterie, plísně, či pachy a pomocí jeho působení dochází k dezinfekci a sterilizaci. Při správném postupu a koncentraci ozonu pak dojde k úplné eliminaci všech znečišťujících látek. Během probíhajících reakcí se ozon změní opět na kyslík. Používání generátoru je tedy zcela bezpečné a pro životní prostředí 100% šetrné.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Ozon se sice přirozeně vyskytuje v zemské atmosféře, ale sám o sobě je to toxický plyn s typickým zápachem a zřetelně modrou barvou. Proto při provozu generátoru se v místnosti nesmí nacházet žádné osoby, zvířata ani rostliny. Do vydezinfikované místnosti vstupte nejdříve po hodině od ukončení provozu přístroje.

Parametry

Výstup ozónu (mg/h)
14000
Výška (cm)
22,0
Šířka (cm)
19,5
Hloubka (cm)
26,0
Hmotnost (kg)
6

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1073 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

25/05/2022
Oveřený zákazník
100 %

Objednávku jsem potřeboval stornovat, a obchod vrátil peníze ještě tentýž den zpět na účet. Toto privilegium si prosím zachovejte, rychlost doručení a vrácení částky je třeba pro mne prioritním faktorem u výběru eshopů. Mám od eshopu také mobilní klimatizaci, která je perfektní! Děkuji a doporučuji!