Zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5
Zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5
35,-
Dlouhodobě vyprodáno

Zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5

Zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5

Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Smart zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5

Televize, elektrické topení, ventilátor, toastovač nebo vánoční světýlka zapnuté jedním pokynem? Stačí je zapojit do smart adaptéru VOCOlinc PM5, sparovaného s telefonem či tabletem. Chytrá zásuvka PM5 Vám umožní ovládat i načasovat jakýkoli zapojený spotřebič na dálku z mobilu či tabletu pomocí aplikace LinkWise (zdarma pro Android, iOS), nebo prostřednictvím asistentů Siri, Alexa a Google Assistant, bez potřeby dalšího Hubu/Bridge.

Zásuvka s měřením spotřeby VOCOlinc PM5

Praktickou funkcí smart adaptéru PM5 je také měření spotřeby energie, po zadání ceny za kWh Vám přesně spočítá denní, měsíční i roční spotřebu zapojeného zařízení! Stylový adaptér PM5 (230V, 10A, 2300W) z dílny VOCOlinc disponuje zásuvkou, dvěma výkonnými USB porty. Praktické LED podsvícení, jehož intenzitu regulujete skrze LinkWise app, Vám kdykoli posvítí na cestu!

V čem VOCOlinc PM5 vyniká?

 

1. Hlasové ovládání

Fanoušci Apple HomeKit jistě ocení přímé napojení PM5 do aplikace Domácnost. Přidejte ho spolu s dalšími chytrými produkty s certifikátem Works with Apple HomeKit do scén a ovládejte je společně. Nechte se třeba po příchodu z práce přivítat například scénou Příchod domů, kde nastavíte zapnutí televize, difuzéru i světel. Řiďte svoji do domácnost pomocí Apple Watch, iPadu, nebo rovnou z telefonu. S chytrými vychytávkami zkrátka získáte pocit, že Vás domácnost, opravdu poslouchá! Podobný princip nabízejí nativní aplikace asistentů Alexa a Google Assistant.

 

2. SMART aplikace

Pro dokonalý zážitek Vám doporučujeme stáhnout si nativní aplikaci VOCOlinc LinkWise (zdarma ke stažení pro Android a iOS) a jednoduše napárovat se zásuvkou PM5. Na rozdíl od konkurenčních ekosystémů, k produktům VOCOlinc nepotřebujete další řídící jednotku (Bridge, Hub) – stačí Wi-Fi a chytrý telefon!

 

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1075 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

07/02/2022
Oveřený zákazník
100 %

Perfektní, seriózní a spolehlivý obchod, rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny a vynikající komunikace se zákazníkem. Bleskově ihned (po upozornění) doposlali i zapomenutou malou položku z objednávky. Super jednání! Obchod doporučuji.