Termoizolační nátěr Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg Recenze
Termoizolační nátěr Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg Recenze
71 Kč
Dlouhodobě vyprodáno

Termoizolační nátěr Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg Recenze

30 dní na vrácení

Termoizolační nátěr Thermowell THERMOMAX EXTRA 5kg Recenze

 • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Termoizolační nátěr THERMOMAX EXTRA 5kg

Termoizolační nátěr v 5kg balení, vhodný pro použití do interiéru i exteriéru, spotřeba 0,4 kg/m2, vydatnost 13 m2/bal. V bílé barvě, pro ostatní barevné ostíny nás kontaktujte.

Chcete ušetřit za vytápění, ale nechcete vyhazovat deseti nebo statisíce za zateplení? Trápí Vás plísně na stěnách nebo tepelné mosty ve stavebních konstrukcích? V tom případě máme pro Vás velmi jednoduché řešení v podobě termoizolační malby s označením THERMOMAX EXTRA. Termonátěr se nanáší válečkem, štětkou nebo stříkáním na stěny či stropy a jeho aplikaci zvládne každý průměrný kutil. Termonátěr je možné aplikovat jak v exteriéru, tak i v interiéru.

Výhody nátěru

Další výhodou termoizolačních nátěrů THERMOWELL je zvýšení povrchové teploty stěn, nedochází tak (nebo se výrazně omezí) ke srážení vodních par na stěnách, což je hlavní příčinou vzniku plísní.

Výrazně zlepšují tepelnou pohodu v interiéru a umožňují dosáhnout příjemného pocitu tepla při nižší topné teplotě, a tak opět šetří Vaše náklady za vytápění.

Termonátěry lze rovněž využít tam, kde nelze aplikovat běžné zateplovací systémy (např. historické budovy s členitou fasádou, kamenné budovy, omítky se zvýšenou vlhkostí apod.).

Naše malba THERMOMAX EXTRA je zcela prodyšná, silikonová termoizolační nátěrová hmota se zvýšenou protiplísňovou odolností. Díky svým jedinečným vlastnostem je určená nejen pro vnitřní, ale i pro vnější omítky, na historické, kamenné budovy a omítky se zvýšenou vlhkostí. Nátěr se vyznačuje extrémně nízkou nasákavostí, mimořádnou propustností vodních par a vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám a ÚV záření.

 • Silikonový nátěr s vysokým termoizolačním účinkem
 • Extra silný, extra odolný, extra účinný
 • V zimním období výrazně snižuje náklady na vytápění
 • V letním období zamezuje přehřívání vnitřních prostor
 • Venkovní i vnitřní použití
 • V interiéru zvyšuje povrchovou teplotu stěn, čímž účinně brání srážení vlhkosti na stěnách a aktivně tak zamezuje možnosti vzniku plísní
 • V exteriéru aktivně zabraňuje výskytu řas, mechů a plísní na venkovních omítkách, brání usazování nečistot, má samočistící schopnost (efekt lotosového listu)
 • Aktivně sanuje konstrukční vady stavby (tepelné mosty)
 • Zvyšuje tepelnou pohodu, prostor se mnohem rychleji vytopí
 • Vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům a UV záření, garance stálobarevnosti
 • Vysoká mechanická odolnost, plně omyvatelný nátěr
 • Velmi snadná aplikace, zvládne průměrný kutil
 • Velmi rychlá návratnost pořizovacích nákladů (do 3 let)

Více informací

S termoizolačním nátěrem ušetříte oproti běžným zateplovacím systémům až 80% hodnoty pořizovacích nákladů. Přitom však aplikujete velmi účinný systém, který zachytí až 87% tepelného záření, které by jinak uniklo přes Vaše zdivo směrem ven. Návratnost pořizovací ceny termonátěru je velmi rychlá, obvykle do 2-3 let. Snižte tedy energetickou náročnost svých domů a bytů a šetřete náklady za vytápění, když z THERMOWELLEM je to tak jednoduché !

Termonátěr se aplikuje na vnější nebo vnitřní omítku ve dvou až třech vrtvách. Nenechte se zmást jeho skvělými krycími vlastnostmi a dodržujte stanovený počet dvou až tří vrstev nátěru. Standardně je dodáván ve sněhově bílé barvě. Nátěr je možné individuálně tónovat běžnými přípravky pro silikonové nebo akrylátové barvy. Při vnější aplikaci doporučujeme nechat natónovat ve specializovaných míchacích centrech a nebo objednat u nás již v požadovaném barevném tónu. Náš vzorkovník barevných odstínů naleznete zde. Po zaschnutí je nátěr zcela omyvatelný, v exteriéru navíc využívá principu lotosové listu a vlivem deště dochází k jeho samoočišťování.

Důležitou složkou termonátěru THERMOWELL jsou duté skleněné mikrokuličky, které zajišťují izolačně-reflexní funkci. Na povrchu stěn se po zaschnutí barvy vytvoří souvislá termoreflexní vrstva z těchto kuliček, jež odráží unikající teplo zpět do obvodového zdiva a do vytápěného prostoru. Výrazně se tak snižují náklady na vytápění. Tomuto fyzikálnímu jevu se říká termoreflexe. Ta je založena na odrazu tepelných vln, nikoliv na tepelné izolaci, proto u těchto materiálů pracujeme se zcela odlišnými hodnotami, nežli je u běžných tepelných izolantů (součinitel tepelného odporu W/m2 x K). V tomto případě uvádíme procentuální množství zachyceného tepelného záření, které neunikne přes obvodovou konstrukci z vytápěného prostoru směrem ven. Termoizolační nátěr THERMOMAX EXTRA je schopen zachytit až 87% tohoto tepelného záření.

Upozornění :

 Výrobek obsahuje biocidní přípravky s protiplísňovými vlastnostmi. Účinné látky: 2-oktylizotiazol-3 (2H)-on, terbutryn, Pyrithione zinečnatý, 3-jod-2-propynyl butylkarbamát a oxid zinečnatý. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsahuje (2-oktylizotiazol-3 (2H)-on). Může vyvolat alergickou reakci. Datum výroby, číslo výrobní šarže, barevný odstín a hmotnost jsou uvedeny na víku obalu. Podle směrnice EP a R2004/42/ES a Vyhlášky MŽP ČR č. 127/2011 Sb. mezní hodnota pro obsah VOC v tomto výrobku (kat. A/c VR) je max. 40 g/l. je max. 40 g/l. Obsah VOC v tomto výrobku je max. 39 g/l ve stavu připraveném k použití.

Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1621 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
13/04/2024

Přehledný výběr na web stránkách, nabídka rady odborníka, rychlé dodání. Obchod velmi doporučuji.