Partnerský program

Staňte se naším partnerem a vydělávejte pomocí affiliate programu

Máte webové stránky a zajímají vás provize z prodeje našich produktů? Zapojte se do našeho affiliate programu a staňte se naším partnerem!

 

Proč s námi spolupracovat?

Provize

NABÍZÍME ZAJÍMAVÉ PROVIZE

 

Naši affiliate partneři mohou získat provizi až 9 % z každé objednávky, kterou zákazník uskuteční přes partnerské webové stránky. Tyto provize jsou příslibem výhodné spolupráce, kterou jim můžeme nabídnout v rámci našeho affiliate programu.

 

odborné poradenství

JSME ODBORNÍCI

 

Naše nabídka zahrnuje širokou škálu kvalitních produktů z oblasti vzduchotechniky a jiné elektroniky od předních výrobců, jako jsou mobilní a nástěnné klimatizace, čističky vzduchu, zvlhčovače, odvlhčovače, elektrokoloběžky, drony a další. S více než 7letým působením v tomto oboru máme bohaté zkušenosti, díky kterým můžeme našim zákazníkům poskytnout odborné a kvalifikované rady.

 

podklady

POSKYTUJEME KVALITNÍ PODKLADY

 

Naši partneři mají k dispozici širokou škálu podkladů pro úspěšnou spolupráci v rámci affiliate programu. K dispozici jsou reklamní odkazy, produktové fotografie, XML produktové feedy, připravené bannery a jiné promo materiály, které mohou být přizpůsobeny dle dohody. V případě specifických požadavků jsme otevřeni individuální dohodě.

 

STAŇTE SE NAŠIM PARTNEREM

Jak to může vypadat v praxi?

Průběhem let se do našeho affiliate programu zapojila řada partnerů, kteří dosahují různých výsledků. Spolupracujeme jak s menšími obsahovými weby, tak s velkými mezinárodními značkami, které oslovují statisíce zákazníků měsíčně.

Jeden z našich partnerů provozuje síť recenzních webů v několika jazycích a i v našich končinách jste se jistě s minimálně jedním z nich setkali. Jeho recenze elektroniky či produktů do domácnosti jsou totiž vysoce navštěvované.

Spolupráce s tímto partnerem začala v červnu 2020 a za tu dobu dosáhl historicky nejvyšších zisků z našeho programu. K datu 16.1.2023 si vydělal 245 626 Kč!

Imagem

Jak s propagací začít?

1.

 

Vyplňte registrační formulář do našeho Affiliate programu ZDE.

2.

 

Přidejte propagační materiály na vaše webové stránky a sbírejte konverze.

3.

 

Získávejte provize za každou objednávku uskutečněnou prostřednictvím vašeho webu.

 

 

 

Kromě toho také hledáme nové testery, přidejte se k nám i vy!

Nabízíme skvělou příležitost pro všechny, kteří mají zájem o elektroniku a natáčení videí nebo psaní článků. Hledáme nadšence, kteří by s námi chtěli spolupracovat a recenzovat naše produkty. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si podrobnosti naší spolupráce. Hledáme testery, kteří by nám pomohli poskytnout objektivní a autentické recenze našich produktů a zajistit tak našim zákazníkům nejlepší možnou zkušenost. Pokud jste zvědaví a chtěli byste se dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat a staňte se součástí našeho týmu testerů.

Tester
Heureka
Hodnocení zákazníků
1684 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
10/02/2024

přehledná prezentace výrobků na e-shopu, dostatečný rozsah informací, rychlé dodání objednaného zboží