IP kamery

Chcete se chránit před nezvanými hosty? Řešením může být venkovní IP kamera. Živý přenos videa s ní můžete sledovat odkudkoliv – stačí připojení k internetu.

Venkovní IP kamera vám umožňuje získat neustálý přehled o tom, co se na vašem pozemku děje – záleží jen na tom, kam ji umístíte. Nejčastěji se IP kamery dávají nad vchodové dveře, díky čemuž je možné zabránit střetu s nezvanými hosty. Lze je ale umístit i kamkoliv jinam, kudy by se zloději mohli dostat do domu.

Pokud chcete mít ochranu nejen ve dne, ale i v noci, určitě stojí za pozornost kamery s nočním viděním. Díky této funkci nebudete potřebovat na snímaná místa instalovat automatické osvětlení, abyste získali ostrý záznam.

Pro úsporu energií mívají některé venkovní IP kamery režim automatického spuštění, kdy začnou natáčet v momentě, kdy zaznamenají nějaký pohyb. Kromě elektřiny tímto způsobem šetří také úložiště a váš čas – požadovaný záznam totiž najdete mnohem snadněji.

Další informace
Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130 Detail
2 190,-
1 990,-Se slevovým kódem
Maximální rozlišení videa (p... 2048x1536, Wi-Fi ovládání ano, Zorný úhel (°) 355,


Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2023 – Vzdušín.cz představuje TOP modely

Máte doma orosená okna nebo plísně? To značí potíže s nadměrnou vlhkostí – s ní si však perfektně poradí naše TOP odvlhčovače vzduchu. Který si vyberete vy?

Nevíte, co darovat pod stromeček? Vzdušín má tipy na neotřelé dárky k Vánocům 2023!

Vánoce se blíží! Čím obdarovat své blízké? Přinášíme tipy na nejlepší vánoční dárky pro muže, ženy, děti i prarodiče – a ponožky mezi nimi nenajdete!

Nejlepší elektrokoloběžky pro rok 2023: Jakou vybrat?

Sháníte elektrokoloběžku a nedokážete se rozhodnout pro konkrétní model? Pojďte se s námi podívat na nejlépe hodnocené modely pro rok 2023.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1467 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

16/06/2023
Oveřený zákazník
100 %

Vzdušín mužů s klidným svědomím doporučit. Objednávka vyrizena nejen rychle,ale cením i průběžné info o stavu. Mám z nich dojem,ze ještě existuje určitá norma zodpovědnosti vůči nakupujicimu. Díky vzdušíne.