IP kamery

Chcete se chránit před nezvanými hosty? Řešením může být venkovní IP kamera. Živý přenos videa s ní můžete sledovat odkudkoliv – stačí připojení k internetu.

Venkovní IP kamera vám umožňuje získat neustálý přehled o tom, co se na vašem pozemku děje – záleží jen na tom, kam ji umístíte. Nejčastěji se IP kamery dávají nad vchodové dveře, díky čemuž je možné zabránit střetu s nezvanými hosty. Lze je ale umístit i kamkoliv jinam, kudy by se zloději mohli dostat do domu.

Pokud chcete mít ochranu nejen ve dne, ale i v noci, určitě stojí za pozornost kamery s nočním viděním. Díky této funkci nebudete potřebovat na snímaná místa instalovat automatické osvětlení, abyste získali ostrý záznam.

Pro úsporu energií mívají některé venkovní IP kamery režim automatického spuštění, kdy začnou natáčet v momentě, kdy zaznamenají nějaký pohyb. Kromě elektřiny tímto způsobem šetří také úložiště a váš čas – požadovaný záznam totiž najdete mnohem snadněji.

Další informace

Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130 Detail

1 990,-

2 190,-

Maximální rozlišení videa (p... 2048x1536, Wi-Fi ovládání ano, Zorný úhel (°) 355,
Bezpečnostní kamera AERIUM HeimVision HMD3 Wi-Fi Detail

1 990,-

2 290,-

Maximální rozlišení videa (p... 1920x1080, Wi-Fi ovládání ano, Zorný úhel (°) 130,
Bezpečnostní kamera se solárním panelem AERIUM HeimVision HMD3 Solar Wi-Fi Detail

2 490,-

Maximální rozlišení videa (p... 1920x1080, Wi-Fi ovládání ano, Zorný úhel (°) 130,


Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2022 – Vzdušín.cz představuje TOP modely

Máte doma orosená okna nebo plísně? To značí potíže s nadměrnou vlhkostí – s ní si však perfektně poradí naše TOP odvlhčovače vzduchu. Který si vyberete vy?

Vybíráme odvlhčovač vzduchu: jaký typ je pro vás nejvhodnější?

Trápí vás orosená okna, plísně nebo jiné projevy zvýšené vlhkosti? Jako spolehlivé řešení se nabízí odvlhčovače vzduchu. Jaký typ ale vybrat?

Jak vybrat čističku vzduchu krok za krokem

Máte kašel, jste často nemocní či vás trápí alergie? Řešením je nákup čističky vzduchu. Podívejte se, jak vybrat správnou čističku vzduchu krok za krokem.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1204 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

26/11/2022
Oveřený zákazník
100 %

Výtečná komunikace, rychlost doručení, příznivé ceny.Nákup v obchodě vzdušín byl pro mne příjemným překvapením.Děkuji a doporučuji!