Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130
Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130
70 Kč
Skladem externí sklad

Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130

30 dní na vrácení

Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Bezpečnostní kamera AERIUM ViviLink VKN130

S bezpečnostní kamerou od AERIUM budete v bezpečí, pomůže Vám ochránít Vaše bydlení a rodinu před zloději nebo jinými vetřelci. Poskytne Vám detailní informaci a velmi kvalitní obraz zachyceného pohybu ať už se jedná o zvíře nebo člověka. 

Obavy stranou, tato bezpečnostní kamera VIVILINK VKN130 využívá 3MP ultra čirý celoskleněný objektiv, který vám nabízí mnohem jasnější obraz než kamery s 1080P. Obraz je kvalitního záběru a vy tak budete mít možnost vidět nevítaného návštěvníka, a to i v noci, díky plnobarevného nočního vidění, která svými dvěmi jasnými světlomety rozsvítí váš dvůr a poskytnou tak lepší záběry pro noční sledování.

Bezpečnostní kamera VIVILINK Vám umožní poslouchat zvuky zvenku a také mluvit zpět prostřednictvím vestavěného reproduktoru a mikrofonu telefonu, které přenesou zvuk z kamery ven. Má odolnost vůči teplu a chladu, její inovativní technologie nabízí řadu funkcí, které každý uživatel jistě ocení. 

Bezpečnostní a inteligentní kamera, která podporuje detekci pohybu Vám dá okamžitou výstrahu prostřednictvím mobilního telefonu. Během detekce pohybu se také rozsvítí světlo, míru detekce si samozřejmě můžete nastavit podle Vašich potřeb a to na nízkou, střední a vysokou rychlost. Nechceme přeci, aby Vás telefon informoval pokaždé, když po dvoře přeběhne kočka nebo pes. S touto bezpečnostní kamerou už bude Váš domov v bezpečí kdykoliv a kdekoliv, dejte obavy stranou a užijte si Vaši dovolenou nebo noc bez starostí. 

 

OBOUSMĚRNÝ ZVUK

Bezpečnostní kamera za pomoci její inovativní technologie umožnuje poslouchat a mluvit zpět, díky vestavěného reproduktoru a mikrofonu, budou Vás informovat o každém nepřátelském zvuku prostřednictvím mobilního telefonu.

 

DETEKCE POHYBU

Obrovským plusem je jeho mnoho praktických funkcí, které dětská chůvička nabízí, jako je například sledování teploty, alarm detekce zvuku, díky kterému ihned zjistíte, že vaše dítě se probralo ze spánku. Obousměrné zvukové přenosy, a až 8 krásných ukolébavek.

 

KAMERA

Kamera s ultra čirým skleněným objektivem se může pochlubit otáčením o 355 ° horizontálně s náklonem 90° a rozlišením 3 MP, díky tomu můžete sledovat celý dvůr. Její kvalita zajistí jasný a kvalitní obraz, a to i v noci za pomoci dvou reflektorových světel.

 

KRYTÍ

Bezpečnostní kamery ViviLink VKN 130 má funkci IP 65, která by měla být součástí každé venkovní kamery. Zaručuje odolnost proti vniknutí pevného tělesa dovnitř zařízení a ochrany osob před možností dotyku nebezpečné části zařízení.

 

Jaké jsou výhody bezpečností kamery AERIUM ViviLink VKN130?

 

1. Jednoduchá obsluha a Wi-Fi ovládání

 

Bezpečnostní kamera je napojena na kabel, který musí mít neustálý přísun elektřiny. Má možnost Wi-Fi napojení, které je kompatibilní pouze s 2,4G Wi-Fi routerem. To vše Vám umožní flexibilní instalaci kamkoli a bez námahy. Umístění kamery není omezeno - hodí se pro vnitřní i venkovní použití, obytné prostory, maloobchodní prodejny a podobně. Její umístění je vhodné do rohů, kde kamera má možnost většího dosahu pohledu na prostor nebo místo. 

 

2. Oznámení při detekci pohybu ve dne i v noci

 

Na bezpečnostní kameře si můžete nastavit automatické nahrávání při detekci pohybu. Kamera dokáže rozpoznat pomalý, střední a rychly pohyb a odfiltrovat planý poplach, který může způsobit například zvíře nebo vítr. V případě, že kamera vyhodnotí a rozpozná pohyb člověka, zašle Vám oznámení prostřednictvím mobilní aplikace.

 

3. Mikrofon a reproduktor

 

Tato moderní bezpečnostní kamera má zabudovaný reproduktor a 355° mikrofon s potlačením šumu, který eliminuje nadměrný hluk z okolí a zajišťuje mnohem čistší kvalitu zvuku. S návštěvníky Vašeho domu, firmy nebo jiného prostoru můžete komunikovat odkudkoliv pomocí mobilního telefonu. V krajním případě můžete také upozornit nezvané cizí osoby, které se v objektu vyskytují, aby prostor opustily.

 

4. Kvalitní obraz 3MP

 

Bezpečnostní kamera je vybavena 3MP ultra čirým celoskleněným objektivem, který vám nabízí mnohem jasnější a kvalitnější záběry. Po setmění se kamera automaticky přepne do režimu barevného nočního vidění - s pomocí dvou refelktorových světel, její kvalita zajistí jasný a kvalitní obraz.

Parametry

Výrobce:
Maximální rozlišení videa (px)
2048x1536
Zorný úhel (°)
355
Barva
bílá
Napájení (V)
kabel
Krytí
IP65
Wi-Fi ovládání
ano

Parametry

Výrobce:
Maximální rozlišení videa (px)
2048x1536
Zorný úhel (°)
355
Barva
bílá
Napájení (V)
kabel
Krytí
IP65
Wi-Fi ovládání
ano
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Tato bezpečnostní kamera je pro mě zatím skvělá koupě. Obraz je jasný a funguje dobře i při nočním vidění. Aplikace se mi líbí a bylo velmi snadné ji nastavit a propojit s mým mpbilním telefonem. Rozhodně doporučuji!

hoz  Uživatelská recenze

Velmi kvalitní bezpečnostní kamery, která odteď chrání i ten můj domov, rychlost dodání a naprostou jedničkou je velmi snadná instalace. Doporučuji !

Heureka
Hodnocení zákazníků
1605 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
02/05/2024

Velice ochotný a vstřícný přístup při poskytování dalších podrobnějších informací na základě telefonátu.