Čistička Coway AirMega

Čistička Coway AirMega

  • Výrobce: COWAY
  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 100 m3
raktáron Na dotaz
  • 19 990 Kč
  • bez DPH: 16 521 Kč
Oslavte s námi spuštění nového e-shopu. Získejte k objednávce meteostanici zdarma. Stačí do komentáře objednávky připsat "chci meteostanici". Platí pouze pro prvních 30 objednávek.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Oveřený obchod
Oveřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Coway AirMega

Čistička Coway AirMega je vysoce výkonná čistička vzduchu s filtrováním ze dvou stran. Je určena do velkých místností a pro ty, kteří usilují o co nejlepší vnitřní klima. Čističku lze ovládat odkudkoli pomocí aplikace, díky které budete mít neustálou kontrolu o tom, jaký vzduch vy a vaše rodina dýcháte. Pro snadnější provoz disponuje čistička vzduchu AirMega i mnoha inteligentními funkcemi. Je velmi tichá a zbaví váš vzduch mnoha škodlivých částic.

Díky Coway AirMega získáte čističku vzduchu s velmi vysokým výkonem ve stylovém, čistém a kompaktním designu. AirMega je tak vhodná do veřejných prostor, kanceláří, škol, zdravotnických zařízení, ale také do větších prostor v domácnosti. Její výkon je až 561 m³/h dokáže vyčistit vzduch v místnosti o velikost až 117 m². Díky nasávání vzduchu ze dvou stran vzduch rovnoměrněji cirkuluje a zvyšuje se kapacita čističky při zachování nízké hlučnosti.

Čističky Coway jsou díky své prémiové kvalitě a prvotřídnímu designu držiteli mnoha ocenění

 

 

V čem čistička Coway AirMega vyniká?

 

1. SMART aplikace IOCare

IOCare je bezplatná aplikace ke stažení pro pohodlné dálkové ovládání, monitorování a statistiky čističky AirMega. Aplikaci lze stáhnout z Google Play nebo App Store. Abyste mohli aplikaci používat, musíte mít Wi-Fi. Pro provoz čističky není aplikace nutná, je však užitečným doplňkem.

 

2. Inteligetní funkce

Čistička Coway AirMega disponuje mnoha funkcemi, díky kterým může být provoz plně automatizovaný a nebudete tak ztrácet čas nastavováním. Jednoduše si čističku nastavíte podle svých potřeb a o zbytek už se čistička postará sama.

Inteligentní režim - doporučený provozní režim, ve kterém je rychlost ventilátoru automaticky nastavena dle aktuální kvality vzduchu. Je to také nejúspornější a nejpraktičtější provozní režim čističky. Když AirMega běží v inteligentním režimu, je zároveň aktivována funkce Eco Mode. To znamená, že pokud kvalita vzduchu zůstane výborná po dobu deseti minut, ventilátor se automaticky vypne čistička tak šetří energii. Senzor částic je však neustále v provozu, a pokud se zhorší kvalita vzduchu, ventilátor se automaticky spustí. I při výborné kvalitě vzduchu se ale ventilátor po 30 minutách zapne, deset minut vzduch čistí a pokud je kvalita vzduchu stále výborná, opět se ventilátor na 30 minut vypne.

 

3. Jednoduchý a vysoce účinný filtrační systém

Čistička disponuje 3-stupňovým systémem filtrace, který odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. 

Přediltr
- omyvatelný předfiltr zbaví vzduch největších částic (prach, vlasy či zvířecí chlupy) a šetří tak ostatní filtry

Filtr s aktivním uhlím
- aktivní uhlík ve formě granulí spolehlivě pohlcuje zápach ze zvířat a vaření, kouř nebo těkavé organické látky (3x účinnější než běžný uhlíkový filtr)

HEPA filtr
- zachytí až 99,97 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,3 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spóry plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy.

 

4. Další prémiové funkce

Indikátor kvality vzduchu - LED indikátor poskytuje v reálném čase informaci o kvalitě vzduchu. Tu poznáte jednoduše dle zobrazených barev. Čistička Coway AirMega zobrazuje kvalitu vzduchu od modrozelené (čistý vzduch) až po červenofialovou (silně znečištěný vzduch).

Senzor kvality vzduchu - AirMega má citlivý senzor, který neustále měří kvalitu vzduchu v místnosti. V inteligentním režimu se rychlost ventilátoru automaticky přizpůsobuje množství nežádoucích částic ve vzduchu. Citlivost senzoru můžete nastavit ve třech režimech - vysoký, střední nebo nízký.

Další funkce

  • Dvojité nasávání
  • Auto Stop
  • Indikátor výměny filtrů
  • Režim spánku

 

5. Certifikace a účinnost

Coway AirMega doporučuje Švédská asociace pro astma a alergie a Asociace Asthma Allergy Nordic, která zdržuje severské státy Norsko, Švédsko a Dánsko. Jejich etika má za cíl usnadňovat zákazníkům vyhledávání kvalitních produktů, které pečlivě vybírá.

 

Coway Airmega interiér

Pro produkty značky COWAY nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Parametry

Regulace výkonu
automatická
předfiltr+HEPA+uhlíkový
Stupně ventilátoru
4
22-52
max. 57 W
Barva
bílo-černá
Prachový senzor
800
Pachový senzor
800
Dálkové ovládání
ano (aplikace)
Výška
532
Šířka
345
Hloubka
345

Napsat dotaz

Podobné výrobky

Čistička vzduchu VOCOlinc VAP1

Čistička vzduchu VOCOlinc VAP1

1 ks skladem

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
500m3/h
Ionizátor
ne
Příkon
42

9 990 Kč bez DPH: 8 256 Kč

Koupit
Heureka
Hodnocení zákazníků
705 recenzií na Heureka.cz
Celková spokojenost
11/07/2020
Oveřený zákazník
100 %

Používám ve sklepním výrobním prostoru. Ovládání je intuitivní. Automatický režim reaguje rychle. Jsem spokojená.