Čistička Coway Storm
Čistička Coway Storm
545 Kč
Na dotaz

Čistička Coway Storm

Čistička Coway Storm

  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 100 m3
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 100%spokojenost

Recenze (3)

Zobrazit recenze

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky COWAY nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Coway Storm

Čístička Coway Storm je vysoce kvalitní čistička vzduchu, která díky inteligentní cirkulaci vzduchu zajišťuje vysokou efektivitu čištění a právem je tak doporučována evropskými zdravotními asociacemi se zaměřením na výzkum a léčbu astmatu a alergií. Čistička Coway Storm Disponuje indikátorem kvality vzduchu a čtyřstupňovým filtračním systémem a dokáže pracovat až ve 100 m².

Čistička Coway Storm disponuje mnoha funkcemi, díky kterým může být provoz plně automatizovaný a nebudete tak ztrácet čas nastavováním. Jednoduše si čističku nastavíte podle svých potřeb a o zbytek už se čistička postará sama.

 

INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU

Díky technologii invertoru je tato jednotka až o 30% úspornější oproti tradičním technologiím.

 

VÍCESMĚRNÉ PROUDĚNÍ

Energetická třída A++ (chlazení) a A+ (topení) zajišťuje značnou úsporu energií.

 

CIRKULACE VZDUCHU

Dálkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání jednotky.

 

HEPA FILTR

Dálkové ovládání umožňuje pohodlné ovládání jednotky.

 

Čističky Coway jsou díky své prémiové kvalitě a prvotřídnímu designu držiteli mnoha ocenění

 

 

V čem čistička Coway Storm vyniká?

 

1. Inteligetní funkce

Čistička je vybavena řadou automatických funkcí, díky kterým se z ní stane prakticky bezobslužný a nenáročný člen Vaší domácnosti.

Automatický režim - Rychlost ventilátoru se nastavuje automaticky podle aktuální kvality vzduchu. Doporučujeme tento režim využívat co nejvíce, provoz je úsporný, praktický a kvalita vzduchu je neustále kontrolována.

Inteligentní průtok vzduchu - Můžete regulovat proudění vzduchu přímo ke stropu, rovně do místnosti nebo zároveň ke stropu a do místnosti. Poskytuje tak maximální cirkulaci a účinné čištění vzduchu.

Režim temné místnosti - dotykové ovládání a indikátor kvality vzduchu lze vypnout ručně nebo automaticky. Automatický režim je ovládán světelným senzorem, který detekuje, zda tma trvá déle než 3 minuty a jednotka se po této době vypne. Pokud senzor detekuje světlo déle než 5 minut, čistička se sama uvede do provozu.

Režim spánku – Funguje podobně jako režim temné místnosti. S tím rozdílem, že čistička se zcela nevypne, přejde ale do velmi tichého chodu a pozhasínají světelné indikátory. Tento režim je tak vhodný po čas spánku a především pro ty, kteří mají alergické nebo respirační problémy a potřebují čistý vzduch celý den.

 

2. Jednoduchý a vysoce účinný filtrační systém

Čistička disponuje 4-stupňovým systémem filtrace, který odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. 

Předfiltr
- omyvatelný předfiltr zbaví vzduch největších částic (prach, vlasy či zvířecí chlupy) a šetří tak ostatní filtry

Prachový filtr
- odstraňuje pyl, spory plísní nebo například i lupy

Filtr s aktivním uhlím
- aktivní uhlík ve formě granulí spolehlivě pohlcuje zápach ze zvířat a vaření, kouř nebo těkavé organické látky (3x účinnější než běžný uhlíkový filtr)

HEPA filtr
- zachytí až 99,97 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,3 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spóry plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy.

 

3. Další prémiové funkce

Indikátor kvality vzduchu – Coway Storm disponuje LED indikátorem (kruh ve středu čističky) a poskytuje v reálném čase informace o kvalitě vzduchu přepínáním ve čtyřech různých barvách od modré po červenou.

Další funkce

  • Funkce rychlého čištění
  • Časovač
  • Tichý režim
  • Auto stop
  • Dotykové ovládání

 

4. Certifikace a účinnost

Čistička je testována na alergie a je certifikována Evropským střediskem pro výzkum alergií (ECARF). Kritéria, která se používají k hodnocení různých produktů, jsou vypracována nezávislým poradním panelem 15 předních mezinárodních vědců a techniků.

Coway Storm doporučuje také Švédská asociace pro astma a alergie a Asociace Asthma Allergy Nordic, která sdružuje severské státy Norsko, Švédsko a Dánsko. Jejich etika má za cíl usnadňovat zákazníkům vyhledávání kvalitních produktů, které pečlivě vybírá.

 

Coway Storm ASTMA OCH ALLERGI

 

Coway Storm

Parametry

Výrobce:
Regulace výkonu
automatická
předfiltr+prachový+HEPA+uhlíkový
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Prachový senzor
800
Pachový senzor
800
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Šířka (cm)
41,0
Výška (cm)
76,5
Hloubka (cm)
24,0
Hmotnost (kg)
12

Parametry

Výrobce:
Regulace výkonu
automatická
předfiltr+prachový+HEPA+uhlíkový
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Prachový senzor
800
Pachový senzor
800
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Šířka (cm)
41,0
Výška (cm)
76,5
Hloubka (cm)
24,0
Hmotnost (kg)
12
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Čističku používáme už už měsíc a jsme s produktem opravdu spokojeni.

perfektně čistí vzduch od prachu a zápachu a je energeticky úsporná

hoz  Uživatelská recenze

Čističku vzduchu zatím používáme jeden měsíc. Ještě před nákupem jsem provedl online průzkum, protože jsem o této značce nikdy dříve neslyšel. Přiznám se, že jsem byl skeptický až do dne, kdy jsem přístroj začal používat. ALERGIE: Jsem alergický na roztoče, jemný prach a různé alergeny ve vzduchu. Před nákupem čističky jsem téměř každé ráno bezprostředně po probuzení kýchal. Od té doby, co jsem čističku začal používat, je probuzení značně příjemnější. HLASITOST: Přístroj je až překvapivě tichý, ačkoliv jsem velmi citlivý na hluk. Čističku mám v ložnici ložnici u postele a vůbec mi nevadí, když se zapne v běžném režimu. Při rychlosti na úrovni 1 je hlasitost ventilátoru poměrně nízká. Dokonce i zvuk úrovně 2 je minimální hučení. Pouze když čistička sepne na úroveň 3, ventilátor je znatelný, ale stále je tišší než např. digestoř v kuchyni. SPOTŘEBA: Nechávám zařízení zapnuté nonstop v tichém režimu každý den a doposud jsem nezaznamenal jsem žádné zvýšení spotřeby energie. ZÁPACH: Funguje opravdu překvapivě dobře. Jakmile se v pokoji objeví zápach (např. spáleného jídla), přístroj okamžitě reaguje přepnutím na třetí úroveň a během pár minut pachy zneutralizuje. Celkově jsem s tímto produktem naprosto spokojen. Konstrukce je dobrá a má správné vlastnosti; nic víc nic míň.

hoz  Uživatelská recenze

Super produkt :)

Příslušenství

Sada filtrů k čističce COWAY Storm Detail

3 590 Kč

Sada filtrů k čističce COWAY Storm

1-2 ks skladem

Heureka
Hodnocení zákazníků
1609 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
24/04/2024

žádná nevznikla a přitom jsem se dostal do situace (omyl v mé objednávce), že by mi mohli dělat komplikace. NEDĚLALI a ještě MI POMOHLI.