Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision 1080P
Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision 1080P
129,-
Na dotaz

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision 1080P

30 dní na vrácení

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision 1080P

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Dětská chůvička s kamerou AERIUM HeimVision 1080P

I Když naše ratolesti velice milujeme a přejeme si u nich být neustále někdy je potřeba dělat v domácnosti jiné pracovní činnosti. Ale jak v takových chvílích zajistit bezpečný dozor dítěte? Jednoduchým řešením je pořízení dětské chůvičky HeimVision 1080P.

Dětské chůvička 1080 P Vám zajistí bezpečný dozor nad dítětem díky šírokoúhlého objektivu s rotací kolem své osy ve dne i v noci, jelikož je kamera vybavena infračervenými LED zařízením, který garantuje perfektní obraz i v temném pokojíčku vašeho dítěte. Nemusíte se bát, že vaše dítě bude vyrušováno infračerveným zařízení, jelikož toto spektrum je pro lidské oko neviditelné.

Chůvička 1080 P podporuje nahrávání v reálném čase, takže vaše všechny cenné záznamy si můžete uchovat na SD kartě. Chůvička má zabudovanou baterii 1500 mAh, která vydrží 6 h a ve funkci úsporného režimu 12 h.

Vymožeností této chůvičky je také přenos zvuku z obou dvou stran zařízení a osmi ukolébavek. Mezi další funkce patří monitorování teploty, nastavitelné připomenutí krmení a alarm detekce zvuku, tím pohodlně zjistíte, že se vaše dítě probral ze spánku. Model chůvičky 1080 P nabízí až 2 varianty propojených kamer, splňují pokrytí vaší potřeby. Jednoduše připojíte kameru a monitor bez složitého připojování k WiFi.

 

 

VÝDRŽ BATERIE

Dětská chůvička 1080 P baterii 1500 mAh, která vám vydrží 12 hodin v úsporném režimu. Vaše obrazovka bude vypnutá, ale dle vaší potřeby si jí můžete zapínat. Samozřejmě vás bude upozorňovat na detekce zvuku, připomenutí krmení... Baterie má výdrž až 6 hodin se stále zapnutou obrazovkou.

 

DETEKCE ZVUKU

Obrovským plusem je jeho mnoho praktických funkcí, které dětská chůvička nabízí, jako je například sledování teploty, alarm detekce zvuku, díky kterému ihned zjistíte, že vaše dítě se probralo ze spánku. Obousměrné zvukové přenosy, a až 8 krásných ukolébavek.

 

KAMERA

Kamera s dálkovým ovládání, která se může pochlubit otáčením o 360 ° horizontálně a 90 ° vertikálně s rozlišením 480P můžete sledovat celou místnost, její kvalita zajistí jasný obraz na vaše dítě. Kamera zajistí jasný obraz také v temném prostoru, to zajišťuje infračervené spektrum bezdrátové kamery.

 

OBRAZOVKA

Dětská chůvička 1080 P nabízí 4,3palcovou LED obrazovku, která má 1080P rozlišení, díky kterému máte jasný a živý obraz. Na vaší obrazovce můžete vidět až 2 obrazy podle spárovaných kamer. Kamery si můžete snadno připojit k vaší obrazovce bez složitého připojení k WiFi.

 

Jaké jsou výhody dětské chůvičky AERIUM HeimVision 1080P?

 

1. Rozšířené funkce

 

Dětská chůvička má mnoho praktických funkcí, které budoucí i stávají rodiče určitě ocení. Alarm detekce zvuku, díky kterému ihned zjistíte, že vaše dítě se probralo ze spánku. Sledování teploty. Obousměrné zvukové přenosy, až 8 krásných ukolébavek a funkce připomenutí krmení.

 

2. LED obrazovka

 

Dětská chůvička AERIUM HeimVision 1080 P nabízí 4,3 palcovou LED obrazovku, která má díky 480 P rozlišení, díky kterému máte jasný a živý obraz. Na vaší obrazovce můžete vidět až 2 obrazy podle spárovaných kamer. Kamery se můžete jednoduše připojit k vaší obrazovce bez složitého připojení k WiFi nebo stahování složitých aplikací. Tím dosáhnete co největšího pokrytí.

 

3. Širokoúhlá kamera

 

Kamera s dálkovým ovládání, která se může pochlubit otáčení o 360 ° horizontálně a90 ° vertikálně a rozlišením 480P můžete sledovat celou místnost a zajišťuje jasný výhled na vaše dítě. Kamera zajišťuje jasný obraz i v temné pokojíčku, to zajišťuje infračervené spektrum bezdrátové kamery.

 

4. Přehrávání ukolébavek

 

Dětská chůvička mimo své bezpečnostní funkce nabízí také funkci přehrávání ukolébavek. Její inovativní systém nabízí až 8 oblíbených a známých ukolébavek. Bude mezi nimi i ta, která baví vaše dítě?

Parametry

Výrobce:
Kapacita baterie (Ah)
3,6
Maximální rozlišení videa (px)
1920x1080
Zorný úhel (°)
355
Barva
bílá
Napájení (V)
baterie

Parametry

Výrobce:
Kapacita baterie (Ah)
3,6
Maximální rozlišení videa (px)
1920x1080
Zorný úhel (°)
355
Barva
bílá
Napájení (V)
baterie
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Kvalitně zpracovaná hezká chůvička, která má kvalitní obraz ve dne i v noci a nabízí dobré funkce navíc. Doporučuji.

hoz  Uživatelská recenze

S chůvičkou jsme naprosto spokojeni. Jednoduché intuitivní ovládání. Velmi rychlé spárování a dostačující dosah. Výborný noční obraz. Pokud požadujete video chůvičku těžko hledat lepší produkt.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1527 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

20/02/2024
Oveřený zákazník
100 %

Velice profesionální přístup prodávajícího, ochota poradit a doporučit vhodný produkt, rychlost dodání.