🎁 Objednejte produkty skladem nejpozději do 19. 12. 2023 a my vám garantujeme doručení do Vánoc! 🎄

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons
Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons
99,-
Na dotaz

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Nebojte se nakoupit vánoční dárky již nyní.
Můžete je nerozbalené vrátit až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Rohnson nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons je moderní zařízení pro grilování, které kombinuje přenosnost s výkonem a elegancí. Tento digitální stolní gril je navržen pro ty, kteří si chtějí užít grilování bez nutnosti vlastnit velké grilovací zařízení a zároveň ocení prvotřídní výsledky. Gril je vybaven elegantním nerezovým pláštěm, který nejenže vypadá skvěle, ale také poskytuje odolnost a snadnou údržbu. Digitální ovládací panel zajišťuje jednoduché a přesné nastavení teploty a času grilování. Díky tomu máte dokonalou kontrolu nad procesem grilování a můžete si tak připravit svá oblíbená jídla přesně podle svých představ.

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons je také velmi praktický a přenosný, takže si ho můžete snadno vzít kamkoli s sebou. Můžete si ho postavit na stůl na zahradě, na balkón nebo na terasu. S grilem R-2300 můžete grilovat nejen maso, ale také ryby, zeleninu a další suroviny, což z něj činí skvělý nástroj pro přípravu různorodých jídel. Celkově lze říci, že digitální kontaktní gril R-2300 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají jednoduché, elegantní a přenosné grilovací zařízení s prvotřídními výsledky.

V čem digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons vyniká?

 

1. LED ovládací panel a dva nezávislé termostaty

 

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons je vybaven pokročilým digitálním LED ovládacím panelem, který umožňuje snadné nastavení teploty a času vaření. Tento gril je navíc vybaven dvěma nezávislými termostaty, které umožňují nastavit odlišné teploty pro spodní a horní grilovací plát. To znamená, že můžete například grilovat maso na horním plátu při vysoké teplotě a současně připravovat zeleninu na spodním plátu při nižší teplotě. Tyto funkce společně poskytují uživateli maximální kontrolu nad procesem grilování a umožňují dosáhnout dokonalých výsledků bez ohledu na typ grilovaného jídla.

 

2. Individuální nastavení teploty a časovač

 

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons je vybaven řadou užitečných funkcí, které usnadňují a zlepšují proces grilování. Mezi tyto funkce patří možnost nastavení teploty v rozmezí 60-230 °C, což umožňuje přesné grilování různých druhů jídla. Dále je gril vybaven časovačem s rozmezím 1-99 minut, což umožňuje přesné sledování času grilování a zajištění dokonalých výsledků.

 

 

3. Odnímatelné nepřilnavé grilovací pláty

 

Digitální kontaktní gril Rohnson R-2300 4 Seasons je vybaven velmi praktickými funkcemi, které usnadňují grilování a zajišťují výborné výsledky. Jednou z těchto funkcí je snadno odnímatelné nepřilnavé grilovací pláty, které usnadňují čištění a udržování grilu v dokonalé hygienické kondici. Díky této vlastnosti je gril vždy připraven k použití a zaručuje dokonalé výsledky bez ohledu na to, co grilujete.

Navíc, grilovací pláty mají velikost 29 x 26 cm, což umožňuje grilovat větší množství jídla najednou, což znamená, že můžete připravovat jídlo pro celou rodinu nebo skupinu přátel najednou. Tyto funkce dělají z digitálního kontaktního grilu Rohnson R-2300 4 Seasons skvělý nástroj pro přípravu dokonalých grilovaných jídel.

 

4. Další funkce

 

  • Plně otevíratelná pozice 180° pro pohodlné grilování
  • 6 úrovní nastavení výšky horního plátu
  • Zámek rukojeti pro snadnou manipulaci
  • Tepelně izolovaná rukojeť
  • Odkapávací tác na přebytečný tuk
  • Grilovací pláty je možné mýt v myčce na nádobí
  • Příkon 1650-2000 W

 

Rohnson R-2300 4 Seasons

Parametry

Výrobce:
Barva
stříbrná
Šířka (cm)
34,5
Výška (cm)
13,5
Hloubka (cm)
35,5
Hmotnost (kg)
5,55

Parametry

Výrobce:
Barva
stříbrná
Šířka (cm)
34,5
Výška (cm)
13,5
Hloubka (cm)
35,5
Hmotnost (kg)
5,55
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1469 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

29/08/2023
Oveřený zákazník
100 %

Po mém objednání zboží byla obchodem VZDUŠIN ihned vystavena objednávka a předána dopravní firmě.Odvlhčovač vzduchu byl dodán další den v neporušeném obalu. Jsem velmi spokojen s jednáním a kvalitou toho obchodu.