Elektrický krb Glow Fire MARS černý
Elektrický krb Glow Fire MARS černý
412 Kč
Na dotaz

Elektrický krb Glow Fire MARS černý

Elektrický krb Glow Fire MARS černý

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Elektrický krb Glow Fire MARS černý

Jak si představujete Váš pohodový večer po práci? S knihou v ruce, nebo s milovanou osobou po boku před plápolajícím krbem, který celý večer ještě zdokonalí. S naším elektrickým krbem Mars můžete tuto atmosféru vnést i do toho vašeho domova.

Elegantní elektrický krb GLOW FIRE Mars vykouzlí skutečné plameny ve vašem domově. Světlo z elektrického krbu jemně napodobí realistické plameny a vytvoří v každé místnosti romantickou a útulnou atmosféru. V případě vaší potřeby si zapnete integrovanou funkci ohřevu ve dvou stupních, tím vám krb vytvoří příjemné teplo.

Elektrický krb má zajímavou funkci volby plamenů, kterou si nastavíte dle vaší nálady a chuti ve třech úrovních. Pokud si přejete za každou cenu doma biokrb a nemůžete se připojit ke komínu nebo máte jiný problém, určitě je elektrický krb Mars tou správnou volbou, jelikož krb nevydává žádný kouř ani nezhoršuje kvalitu vzduchu v místnosti.

Elektrický krb Mars má jednoduché zapojení do zásuvky se síťovým připojením 230 V. Váš elektrický krb si můžete zavěsit na zeď nebo volně postavit na stojan. Součástí krbu je také dálkové ovládání, pomocí kterého se můžete pohodlně ovládat váš biokrb, který má také funkci časovače a regulaci ohřívače ventilátoru. Časovač si můžete nastavit v libovolném rozmezí od 0,5 až 7,5 hodin.

Topný výkon si můžete nastavit od 20-30 °C. Také si můžete V elektrickém krbu je zabudována moderní LED technologie, kterou si můžete nastavovat ve čtyřech úrovních jasu a je energeticky úsporná.

 

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Elektrický krb Mars lze ovládat pomocí dálkového ovladače pohodlně z vaší pohovky. Dálkovým ovladače můžete elektrický krb zapínat, vypínat, měnit jas plamenů o 4 úrovně a nastavit automatické vypnutí v rozmezí 0,5 až 7,5h pomocí funkce časovače.

 

LED TECHNOLOGIE

Obrovským plusem je jeho LED technologie elektrického krbu Mars. Díky LED technologie je váš biokrb energeticky úsporný. LED diody můžete nastavit dle vaší potřeby pomocí dálkového ovladače ve čtyřech úrovních.

 

MODERNÍ DESIGN

Černý design se hodí do každého prostředí a poutá pozornost i když je elektrický krb Mars vypnutý. Plamenový obraz můžete jednotlivě měnit třemi různými dekoracemi – bílé oblázky, dřevěná dekorace a křišťálové kameny. Ohřívač ventilátoru lze snadno regulovat dle vaší potřeby.

 

UMÍSTĚNÍ KRBU

Elektrický krb můžete umístit do jakékoli místnosti ve vašem domu nebo panelového domu. Biokrb nepotřebuje žádné připojení do komínu, jelikož neprodukuje žádné spaliny a ani nezhoršuje vzduch. Elektrický krb Mars si můžete zavěsit na stěnu nebo volně postavit na stojan.

 

Jaké primární výhody má elektrický krb Glow Fire MARS?

 

1. Jednoduché ovládání elektrického krbu

 

Součástí elektrického krbu Mars je dálkové ovládání. Dálkovým ovládáním lze biokrb jednoduché zapínat a vypínat. Efekt plamene můžete je nastavitelný ve 3 úrovních, přičemž ohřívač ventilátoru lze ovládat nezávisle na efektu plamene. Dále dálkový ovladač obsahuje funkci časovače, který si snadno nastavíte od 0,5 až 7,5 hodin. V případě potřeby lze nastavit integrovanou funkci vytápění ve dvou stupních, tím snadno vytvoříte romantické prostředí a útulné teplo ve vaši místnosti.

 

2. Úsporná LED technologie

 

Cílem LED technologie je snížit energetickou náročnost krbu a být šetrný k životnímu prostředí. Díky energeticky úsporné technologii LED je spotřeba energie elektrického krbu pouze 10 wattů. Nastavitelný jas můžete regulovat pomocí dálkového ovládání ve čtyřech stupních. Plamenový obraz můžete jednotlivě měnit třemi různými dekoracemi – bílé oblázky, dřevěná dekorace a křišťálové kameny. Ohřívač ventilátoru lze snadno regulovat dle vaší potřeby.

 

3. Umístění elektrického krbu do téměř každého prostředí

 

Elektrický krb můžete umístit do jakékoli místnosti ve vašem domu nebo panelového domu. Krb nepotřebuje žádné připojení do komínu, jelikož neprodukuje žádné spaliny a ani nezhoršuje vzduch. Elektrický krb si můžete zavěsit na stěnu nebo volně postavit na stojan.

 

Elektrický krb Glow Fire MARS černý

Parametry

Výrobce:
Tepelný výkon (kW)
1,5
Typ
LED
Barva
černá
Dálkové ovládání
dálkový ovladač
Šířka (cm)
126
Výška (cm)
53
Hloubka (cm)
‎13,6
Hmotnost (kg)
26

Parametry

Výrobce:
Tepelný výkon (kW)
1,5
Typ
LED
Barva
černá
Dálkové ovládání
dálkový ovladač
Šířka (cm)
126
Výška (cm)
53
Hloubka (cm)
‎13,6
Hmotnost (kg)
26
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Pěkný krb. Vypadá super, je moderní a elegantní. Splnil očekávání. Rozhodně lze doporučit. Přidáním různých dekorativních materiálů (dřevo, krystaly, bílé kameny) je možný individuální design, tož je skvělé. Montáž je velmi snadná, maximální spokojenost.

hoz  Uživatelská recenze

V místnosti je úžasná útulnost a dodatečný ohřívací efekt je nepřekonatelný. Jsme naprosto spokojeni.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1621 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
14/06/2024

Byla mi doporučena čistička vzduchu Olimpia Splendid AURA CARE. Požadavek byl možnost vypnutí ionizátoru, ale nebylo nám předem sděleno že se zároveň s ionizátorem vypne také UV lampa :-(