Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch
199,-
Skladem externí sklad

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

30 dní na vrácení

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky TrueLife nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Odvlhčovač TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Zbavte se jednou pro vždy vlhkých zdí, plísně a zatuchlého vzduchu. Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR Dehumidifier DH5 Touch, který slouží i jako čistička, dokáže zkondenzovat až 12 l vody za jediný den. Vaření ani sušení prádla už vám nebude dělat starosti. Odvlhčovač ovládáte pomocí dotykového displeje a díky kolečkům jej můžete snadno přesouvat, kam potřebujete. V případě plného zásobníku vás odvlhčovač upozorní signalizací a sám se vypne. Disponuje hadičkou na odvod vody a může být v provozu nepřetržitě. Potěší vás i funkce časovače a nočního režimu.

TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch

Kvůli přebytečné vlhkosti ve vašem domácím ovzduší a plísním se nemusíte stěhovat. Odvlhčovač Truelife AIR Dehumidifier DH5 Touch ze vzduchu ve vaší domácnosti odstraní až 12 l vody za den. Nádoba, kam zkondenzovaná vlhkost v podobě vody odtéká má kapacitu 2,5l a její naplnění odvlhčovač automaticky detekuje. Odvlhčovač můžete mít v provozu i nepřetržitě, připojíte-li hadičku na odvod vody, která je součástí balení. Přístroj funguje i jako čistička vzduchu, eliminuje viry a bakterie v ovzduší a zlepšuje jeho celkovou kvalitu.

V čem TrueLife AIR Dehumidifier DH5 Touch vyniká?

 

1. Chytré režimy

Odvlhčovač je vybaven časovačem, který nastavíte na dotykovém displeji. Potěší vás jistě i noční režim, kdy odvlhčovač pracuje automaticky a tiše, takže vás nijak neruší při spánku. Výhodou je i speciální režim pro sušení prádla, které jinak vlhkost vzduchu výrazně zvyšuje. S tímto režimem vás nadbytečná vlhkost trápit nebude a prádlo vám bude schnout rychleji.

 

2. Snadné ovládání i manipulace

Ovládání odvlhčovače Truelife AIR Dehumidifier DH5 Touch je intuitivní a zvládne jej každý. Odvlhčovač ovládáte pomocí dotykového displeje s tlačítky. Odvlhčovač monitoruje hodnoty vlhkosti vzduchu v místnosti, kterou zobrazuje na displeji. Díky integrovaným kolečkům není problém jej v případě potřeby přesunout do jiné místnosti. Třešničkou na dortu je čistý a zajímavý design.

 

3. Velký výkon a objem nádržky

Odvlhčovač vzduchu Truelife AIR Dehumidifier DH5 Touch zbaví vzduch až 12 l vody za 24 hodin. Nádrž odvlhčovače, kam odtéká zkondenzovaná vlhkost v podobě vody, má dostatečnou kapacitu.

 

4. Automatický režim vlhkosti

Nastavte si vámi požadovanou vlhkost a o nic víc se nestarejte. Odvlhčovač monitoruje stav vlhkosti vzduchu v místnosti pomocí příslušného senzoru a intenzitu odvlhčování sám nastaví.

 

5. Funkce AirFrost a režim na sušení prádla

Na odvlhčovače se může tvořit při provozu námraza. Zařízení je proto vybaveno funkcí automatického odmrazování. Pokud v místnosti, kde odvlhčovač používáte, zrovna sušíte prádlo, zvolíte speciální režim a přístroj se o nadbytečnou vlhkost postará ve speciálním turbo režimu, který je ale zároveň šetrný k prádlu.

 

6. Uhlíkový filtr

Odvlhčovač slouží zároveň i jako čistička vzduchu. Díky integrovanému systému čištění vzduchu si v místnosti zajistíte čistý vzduch bez zápachu, nečistot a prachu.

 

7. Nastavitelné režimy proudění vzduchu včetně nočního režimu

Pomocí tlačítka lze nastavit, jak rychle chcete, aby vzduch odvlhčovačem proudil. Vybrat si můžete mezi pomalým anebo rychlým prouděním. Díky nočnímu režimu si můžete dopřát ničím nerušený spánek. Odvlhčovač v něm pracuje automaticky a tiše.

 

8. Časovač a NON STOP režim

Odvlhčovač je vybaven časovačem, který ovládáte příslušným tlačítkem. Časovač lze nastavit od 1 do 24 hodin. Díky vypouštěcí hadičce, která je součástí balení, můžete zajistit nonstop odtok vody do vámi připravené nádoby nebo prostoru.

Parametry

Výrobce:
Oblast tepl. nasazení (°C)
5-35
uhlíkový filtr
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Objem nádržky (l)
2,5
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Šířka (cm)
25
Výška (cm)
46
Hloubka (cm)
25
Hmotnost (kg)
12

Parametry

Výrobce:
Oblast tepl. nasazení (°C)
5-35
uhlíkový filtr
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Objem nádržky (l)
2,5
Odvod kondenzátu
samospád / nádoba
Šířka (cm)
25
Výška (cm)
46
Hloubka (cm)
25
Hmotnost (kg)
12
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1527 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

10/12/2023
Oveřený zákazník
100 %

V obchodě Vzdušín.cz to byl druhý nákup. Není žádný problém s komunikací, ochotně poradí po telefonu a pohotové doručení zásilky. Do tohoto obchodu se vždy rád vrátím, protože obchod můžu jen s radostí pochválit a všem doporučit.