RC tanky

V nabídce RC tanků najdete nádherné repliky skutečných bojových tanků, jako je například legendární sovětský stroj T34/85, který se stal symbolem druhé světové války. Nabídne vám odolnou konstrukci, výkonný motor a zvukové efekty, díky kterým budete moci autenticky přehrát nejednu bitvu.


RC tanky na dálkové ovládání umožňují přímý pohyb dopředu a dozadu, otáčení kolem své osy na místě a mírné zatáčení na obě strany. Většina modelů je také vybavena tlačítkem „Stop“, které umožní okamžité zastavení. Díky elektrickému pohonu dokáže RC tank rychle vyvinout poměrně vysokou rychlost a poradí si s každou terénní nerovností.

RC modely tanků mohou autenticky simulovat střelbu z děla i jednotlivých kulometů. Často se využívají k přehrávání různých válečných bitev. Bývají opatřeny odolnými pásy pro pohyb v těžkém terénu a umožňují i otáčení vrchní věže. Zvukový systém imituje také zvuky motoru a různých výbuchů a nárazů.

Další informace
RC tank AMEWI Mini German TIGER (1:72) - zelený Detail

990,-

Maximální doba provozu (min) 20, Obsah balení sestavený mo..., Frekvence (GHz) 0,027,


Nejlepší odvlhčovače vzduchu 2023 – Vzdušín.cz představuje TOP modely

Máte doma orosená okna nebo plísně? To značí potíže s nadměrnou vlhkostí – s ní si však perfektně poradí naše TOP odvlhčovače vzduchu. Který si vyberete vy?

Nejlepší mobilní klimatizace 2023 – Vzdušín.cz vám poradí, která nejlépe ochladí

Je vám teplo? Ve Vzdušínu jsme si pro vás připravili test těch nejlepších modelů mobilních klimatizací. ☑️ Který je nejtišší, nejvýkonnější či nejúspornější?

Nejlepší elektrokoloběžky pro rok 2023: Jakou vybrat?

Sháníte elektrokoloběžku a nedokážete se rozhodnout pro konkrétní model? Pojďte se s námi podívat na nejlépe hodnocené modely pro rok 2023.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1432 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

28/08/2023
Oveřený zákazník
100 %

Velmi rychlá reakce eshopu, rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží, skvělá komunikace s eshopem.