Reverzní osmótický filtr Aquaphor RO-31
Reverzní osmótický filtr Aquaphor RO-31
0 Kč

Reverzní osmótický filtr Aquaphor RO-31

Reverzní osmótický filtr Aquaphor RO-31

  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 160 m3
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Aquaphor RO-31

RO-31 je mimořádně kompaktní systém reverzní osmózy s velmi malou stopou. Místo nádrže je vybaven konvičkou. Rychlost filtrace všech systémů AQUAPHOR RO je velmi vysoká, u RO-31 budete mít vždy po ruce 2,5 litru čisté, měkké a čerstvé vody. Tento systém odfiltruje veškeré nečistoty, včetně toxických látek, bakterií, a odstrání vodní kámen na celou dobu životnosti membrány.

Systém reverzní osmózy RO-31 má omezenou fázi předběžné filtrace, a proto je lepší použít systém předběžné filtrace v celém domě, pak zcela nahradí prémiovou balenou vodu.

S RO-31 je dostatek čisté, měkké a chutné vody na pití, vaření, dětskou výživu a domácí spotřebiče. Systém zcela odstraňuje soli z vody, což znamená, že zajistí delší životnost kávovaru, konvice a parního hrnce. Zvlhčovač již nebude pokrývat nábytek bílým prachem.

Sada obsahuje adaptér pro jakýkoli jiný zásobník na vodu: přívod vody z filtru se automaticky zastaví, jakmile se nádrž naplní. Filtr pracuje i při nízkém tlaku ve vodovodním systému (od 1,5 atm.). Klasické systémy vyžadují alespoň 3,5 atm.

99,99% Ochrana před bakteriemi

2,3L Zásobník vody 

 

Stoprocentní odstranění vodního kamene

Čístá varná konvice, chutné nápoje a jidlo - to je vše skvěla prace optimální minerálize. DWM-31 úplně, a po celý době životnosti Membrámové vložky vás zachrání od vodního kamne ve vodě. S ním, máte vždy pod rukou 2,5 litrů čístě a měkke vody, která je vhodná pro přípravu jidla pro dětí, chutného čaje, kávy a polívek.

 

Optimální minerálizace Mg a Ca

Ve fázi mineralizace jsou koncentrace vápníku a hořčíku optimalizovány v závislosti na počáteční tvrdost vody.

Čistá voda obohacená hořčíkem přináší zdravotní přínosy a pomáhá při každodenním kulinářském úsilí. Obyčejná čištěná vody chutná lépe s horčíkem. Milovníci kávy ocení správnou rovnováhu hořčíku a zlepšení chuti kávy.

Hořčík také pomáhá s tělesnou energií.

 

Úspora místa

Díky konceptu bez nádrže, čistič Aquaphor DWM-31 je nejmenší plně funkční RO na trhu, který zabírá velmi málo místa pod dřezem a poskytuje chutnou, bezpečnou, měkkou vodu bez zápachu. Bez ohledu na to, jaká je kvalita vstupní vody.

 

Všestranná ochrana před vodními hrozbami

Snižuje běžné nečistoty kohoutkové vody včetně chloru, organických sloučenin, těžkých kovů, dusičnanů a nitrinů, bakterií, minerálů, tedy tvrdost vody.

  • Tvrdost vody
  • Chlór
  • Bakterie
  • Dusičnany a dusitany
  • Organické sloučeniny

Vlastnosti

  • Ochrana před bakteriemi 99,99 %
  • Zdravé minerály Mg2+, Ca2+
  • Zásobník na vodu 2,3L

Parametry

Výrobce:
Objem nádržky (l)
2,3
Rychlost filtrace (l/24 h)
380
Šířka (cm)
10
Výška (cm)
26,5
Hloubka (cm)
26,5

Parametry

Výrobce:
Objem nádržky (l)
2,3
Rychlost filtrace (l/24 h)
380
Šířka (cm)
10
Výška (cm)
26,5
Hloubka (cm)
26,5
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1684 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
25/02/2024

Pořídil jsem odvlhcovač Olimpia Splendid Aquaria 24P Wi-Fi. S výrobkem jsem spokojen. Z počátkem drobné problémy jsem vyřešil s pomocí podpory obchodu Vzdusin.cz. Navíc bylo u výrobků 30 dní na vyzkoušení.