Robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi
Robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi
22 900,-
Na dotaz

Robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi
vhodné až pro 800 m2, nastavitelná výška sečení, stoupání až 20°, kapacita baterie 4,4 Ah

Robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi
vhodné až pro 800 m2, nastavitelná výška sečení, stoupání až 20°, kapacita baterie 4,4 Ah

  • Výrobce: AERIUM
  • Záruka 2 roky
  • 22 900,-
  • bez DPH: 18 926,-
Na dotaz
Dostupnost ověřena před 5 minutami
platimpak Nakupte teď a plaťte o 30 dní pozdějí. Více
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi

Zkroťte Vaši zahradu pořádnou, moderní a kvalitní robotickou sekačkou  AERIUM RM750 SMART WIFI. Zatímco sekačka bude pracovat, Vy můžete odpočívat po náročném pracovním týdnu, nebo se věnovat jiným věcem.

Profesionální a kvalitní robotická sekačka se postará o bezstarostné udržování středních a větších zahrad, které potřebují častou úpravu. Mějte s pomocí robotické sekačky  AERIUM RM750 SMART WIFI i Vy dokonalý trávník. Je to tak jednoduché! 

Robotická sekačka je pro mnoho domácností skvělým parťákem,  je vhodná na větší i menší členité travnaté plochy s velmi úzkým vymezeným prostorem, díky její baterii dokáže na jedno nabití sekat až 2 hodiny. Inovativní systém této robotické sekačky spočívá v tom, že se pohybuje v manuálním a automatickém sekání, výsledkem toho bude důkladně a úhledně posekaná tráva. Trasu a řez můžete kdykoliv jednoduše nastavit v nastavení tohoto robota. S robotickou sekačkou se Vám už nemůže stát to, že byste povrch neměli rovně posekaný. 

Velikost, hmotnost a skládací konstrukce, Vám nabízí maximálně možné uskladnění , které může být téměř kdekoliv. Velmi snadné ovládání za pomoci telefonu prostřednictvím Wi-Fi nebo velmi tichý provoz této inteligentní robotické sekačky je obrovským plusem pro rodiny s dětmi.

 

 

BEZPEČNOST

Velice jednoduše přenosná robotická sekačka nabízí senzor zdvihu. Jakmile sekačku zvednete, přestane ihned automaticky fungovat, bezpečnost především!

 

DOBA NABÍJENÍ

Obrovským plusem je rychlé nabíjení, za dvě hodiny nabíjení bude robotická sekačka plně nabitá. V případě, že by se během sekání vybila, sama si zajede do nabíjecí stanice a po úplném nabití začne opět sekat, aby práci udělala.

 

VODĚODOLNOST

Pod horním krytem této robotické sekačky se nachází vnitřní kryt, který ochraňuje vnitřní části robota před vlhkostí a poškozením. Třída vodotěsnosti u robotické sekačky AERIUM RM750 je IP54.

 

NÍZKÁ HLUČNOST

Robotickou sekačku AERIUM RM750 můžete na trávu vypustit i když děti spí a mají například otevřené okna. O robotovi ani neuslyšíte, je opravdu velmi tichý. 

 

Jaké výhody má robotická sekačka AERIUM RM750 SMART WiFi?

 

1. Senzor nárazu

 

Patří mezi velmi chytré senzory robotických sekaček, v tomto případě jde o senzor  zabraňující nárazu do překážek v cestě. Nemůže se tedy stát, že by robotická sekačka narazila do hmotných věcí na pozemku. Pokud máte na zahradě jezírko, i to naše robotická sekačka AERIUM RM750 pozná a vyhne se mu obloukem.

 

2. Funkce proti krádeži

V dnešní době nikdy nevíte, co vám ze zahrady ukradnou. Ať už se jedná o vozidlo nebo sekačku, lidi neznají své meze. V případě robotické sekačky AERIUM RM750 se myslela i na bezpečnost proti krádeži. Sekačka má možnost ochrany heslem pro ochranu proti krádeži. A co víc, sekačku nelze zapnout bez nabíjecí stanice.

 

 

3. Nastavení času sečení

 

Konfigurace je velmi rychlá a nastavení plánu sečení je snadné, zvládnou to i začátečníci. Nastavte si rychle a jednoduše plán sečení a běžte si užívat života s rodinou. Co je více, nežli rodina. Nechte práci na robotické sekačce a buďte nezávislí. Práci za Vás udělá, důkladně a rychle. 

 

4. Nastavení oblastí sečení

 

V případě robotické sekačky AERIUM RM750 SMART WIFI si můžete vybrat dané dílčí oblasti, které má sekačka sekat. Je to skvělým plusem pro větší travnaté plochy, které na jedno nabití sekačka neposeká. Nastavit si můžete maximálně až 6 oblastí pro sečení.

 

 

5. Nastavení rozsahu sečení

 

V případě robotické sekačky AERIUM RM750 SMART WIFI si můžete nastavit i rozsah sečení. K dispozici jsou až čtyři možnosti rozsahu, uživatel si může vybrat vzdálenost, kdy robot zasáhne virtuální drát podle stavu trávníku.

 

6. Dva režimy sečení

 

Existují dva režimy řezání, jeden je jet rovně a druhý je jet po kruhu (vysoká účinnost). V režimu Auto robotická sekačka volí režim sekání inteligentně a jde rovně, pokud je tráva hustá nebo dlouhá. V manuálním režimu jede sekačka tam, kam ji nasměrujete.

 

Parametry

Doba nabíjení (h)
3
Kapacita baterie (Ah)
4,4
Maximální stoupání (°)
20
Typ baterie
Li-Ion
Vhodné pro (m2)
800
Maximální výška sečení (cm)
5,5
Minimální výška sečení (cm)
2,5
Barva
černá
Krytí
IP54
Výška (cm)
21,5
Šířka (cm)
48
Hloubka (cm)
36
Hmotnost (kg)
18

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1093 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

25/05/2022
Oveřený zákazník
100 %

Objednávku jsem potřeboval stornovat, a obchod vrátil peníze ještě tentýž den zpět na účet. Toto privilegium si prosím zachovejte, rychlost doručení a vrácení částky je třeba pro mne prioritním faktorem u výběru eshopů. Mám od eshopu také mobilní klimatizaci, která je perfektní! Děkuji a doporučuji!