Vážení zákazníci.

Z důvodu zvýšené poptávky může dojít k drobným zpožděním při expedici objednávek. Děláme vše pro to, aby tato zpoždění byla co nejkratší. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení.

Robotický mop se zvlhčovačem AERIUM K555 černý
Robotický mop se zvlhčovačem AERIUM K555 černý
79 Kč
Dlouhodobě vyprodáno

Robotický mop se zvlhčovačem AERIUM K555 černý

Robotický mop se zvlhčovačem AERIUM K555 černý

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Robotický mop se zvlhčovačem AERIUM K555 černý

S robotickým mopem budete mít doma snadno a rychle uklizeno. Je pravým řešením pro ty, kteří si potrpí na čisto a nemají na uklízení čas. Zbaví vás namáhavého vytírání a není složitý na ovládání ani údržbu.

Tento inteligentní pomocník patří mezi nejlepší robotické mopy s vysavačem na českém trhu. Je vybaven aroma zvlhčovačem, který při zametání zvlhčuje vůní podlahu. Je vybaven výkonnou 1500 mAh vysokokapacitní baterií s dlouhou životností, díky tomu je jeho výdrž o něco delší oproti jiným robotům. Na plné nabití dokáže robotický mop čistit až 90 minut a vyčistí plochu o 180 m².

Robotický mop AERIUM K555 se zapíná na povrchu mopu za pomoci jediného tlačítka a začne automaticky čistit, zároveň se při střetu s překážkami otáčí a má velmi nízkou hlučnost, což je skvělým pozitivem pro rodiny s dětmi. Můžete robotického pomocníka pustit i večer a Vy a Vaše děti nic neuslyšíte. 

Robotický mop můžete používat na různé podlahy jako je dřevo, mramor, keramické dlaždice a další, a posbírá vše co mu vejde do cesty, od prachu až po nečistoty jako jsou drobky nebo vlasy. Mimo to dokáže absorbovat i chlupy domácích mazlíčků.

 

 

MODERNÍ DESIGN

Robotický vysavač s mopem AERIUM K555 se zvlhčovačem má moderní design, který mu navíc umožňuje dostat se i na velmi špatně dostupná místa. Díky svému kompaktnímu, lehkému a ultratenkému designu sotva zabírá místo a má přístup pod nábytek, takže nezůstává žádné místo nevyčištěné.

 

SENZORY

Pomocí optických a akustických senzorů umístěných přímo v čisticí hlavě a v nárazníku robotického pomocníky detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se následně intenzivně věnuje. Mimo to jsou senzory také proti pádu napříkad ze schodů.

 

FUNKCE ZVLHČOVAČE A FIALOVÉHO SVĚTLA

Má také nezávislý aroma zvlhčovač. Ideální pro efektivní čištění a dezinfekci podlahy, snadné odstraňování nečistot, prachu a vlasů a na přání zvlhčování a aromatizaci místností v domě. Jeho UV-C světlo působí při čištění neustále jako dezinfekční prostředek.

 

VÝKONNÁ BATERIE

Je vybaven výkonnou 1500 mAh vysokokapacitní baterií s dlouhou životností, díky tomu je jeho výdrž o něco delší oproti jiným robotům. Na plné nabití dokáže robotický mop čistit až 90 minut a vyčistí plochu o 180 m².

 

Jaké primární výhody má mop AERIUM K555?

 

1. Rozšířené funkce

 

Motor robotického mopu běží po celou dobu vysokou rychlostí a otáčí se rychlostí, která díky externím otáčením stěrače, s vysokou frekvencí a dobrým účinkem pohltí prach, drobky, vlasy i chlupy.

 

2. Výkonná baterie

 

Robotický vysavač a jeho technologie myslí úplně na vše! Tento robotický pomocník je vybaven velmi výkonnou 1500 mAh vysokokapacitní baterií s dlouhou životností, díky tomu je jeho výdrž o něco delší oproti jiným robotům. Na plné nabití dokáže robotický mop čistit až 90 minut a vyčistí plochu o 180 m².

 

3. Senzory terénního detekčního systému

 

Robotický vysavač s mopem má také rozšířenou funkci terénního detekčního systému pro detekci terénu, což mu umožňuje samostatné vysávání a vytírání. Má v sobě zabudovaných 6 přijímačů a 3 sady snímačů díky kterým se vyhne srážkám a pádům. 

 

4. Pohltí špínu i chlupy

 

Má zabudované bezkartáčové ventilátory, které slouží pro kvalitnější lapání prachu, vlasů či drobků. Ať už se jedná o prach nebo větší smítka, či chlupy, robot pohltí zkrátka vše co mu vejde do cesty. 

 

5. Různé povrchy

 

Pomocníka neodradí ani různorodý typ povrchu podlahy, robota můžete používat na různé typy podlah jako je dřevo, mramor, keramické dlaždice nebo linoleum. Základem je přeci mít uklizený povrch! Robotický vysavač s mopem vám může ulehčit péči o domácnost.

 

6. Aroma zvlhčovač

 

Má vybudovaný také nezávislý aroma zvlhčovač, který je ideální pro efektivní čištění a dezinfekci podlahy zároveň, díky tomu docílíte zvlhčování a aromatizaci místností ve vašem domě.

Parametry

Výrobce:
Kapacita baterie (Ah)
1,5
Typ
se zvlhčovačem
Barva
černá
Objem nádržky (l)
0,5
Šířka (cm)
25
Výška (cm)
6,5
Hloubka (cm)
25

Parametry

Výrobce:
Kapacita baterie (Ah)
1,5
Typ
se zvlhčovačem
Barva
černá
Objem nádržky (l)
0,5
Šířka (cm)
25
Výška (cm)
6,5
Hloubka (cm)
25
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1678 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
01/04/2024

Máte-li problém s vlhkostí zdí, neváhejte a kupte tento výrobek. Za ty peníze odvádí vynikající práci.