Robotický vysavač s mopem Lauben Robot LaserVac 52BB Pet
Robotický vysavač s mopem Lauben Robot LaserVac 52BB Pet
548 Kč
Na dotaz

Robotický vysavač s mopem Lauben Robot LaserVac 52BB Pet

30 dní na vrácení

Robotický vysavač s mopem Lauben Robot LaserVac 52BB Pet

  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Lauben nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Robotický vysavač s mopem Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Přišel, viděl, uklidil

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet

Robotický vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet se postará o vysoce efektivní úklid vaší domácnosti bez nutnosti vaší asistence. Robot vysává i vytírá zároveň, ve 3 volitelných intenzitách. S pomocí technologie LaserVac® si předem vytvoří přesnou mapu vašich prostor, které pak uklízí dle vašich požadavků, ale bez vaší pomoci. Vysavač jsme vybavili technologií FloorSafe®, díky které se nemusíte bát vytírat i choulostivé dřevěné podlahy, zvládne ale i zaneřáděnou dlažbu v předsíni. Na extra odolné skvrny zabere technologie MopEffect®, kdy díky speciální trajektorii robot vydrhne každé místo dvakrát. Vysavač disponuje senzorem proti pádu ze schodů i nárazu, je vybaven univerzálním kartáčem pro všechny typy podlah, i speciálním kartáčem PetCarpet® pro extra důkladný sběr zvířecích chlupů z koberců. Na zvířecí mazlíčky jsme mysleli i při volbě HEPA filtru 14, který zachytí až 99,99% částic o velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů. Vysavač nejlépe ovládáte pomocí mobilní aplikace Lauben Vacuum Robot, která je zdarma dostupná v češtině, němčině a angličtině. Lze ale obsluhovat i pomocí dálkového ovladače. V aplikaci můžete vytvořit a uložit až 5 map různých prostorů a až 20 zakázaných zón a virtuálních zdí či oblastí bez mopování. Pomocí aplikace také snadno naplánujete úklid konkrétní místnosti, ve zvoleném režimu a intenzitě, na vámi preferovaný čas. Na jedno nabití vydrží v provozu 200 minut a uklidí až 200 m2. Příjemným bonusem jsou hlasová oznámení vysavače v češtině, či němčině nebo angličtině. Díky nízké výšce se bez problému dostane i pod nábytek. Je bezsáčkový, snadno se udržuje a díky bočním kartáčům bez problému uklidí i v rozích, podél zdí a na dalších těžko dostupných místech.

Automatický inteligentní úklid celého bytu
Vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet si poradí se všemi druhy povrchů a dostane se i do těžko přístupných rohů a zákoutí. Automaticky detekuje koberec, na kterém sám zvýší sací výkon. Díky své nízké výšce za vás vysaje i pod nábytkem a vy se nemusíte pracně ohýbat. Disponuje senzory proti pádu a nárazu, takže je šetrný sám k sobě i vašemu vybavení. Při prvním úklidu si pomocí technologie LaserVac® vytvoří mapu vašeho prostoru, který poté uklízí dle vašich představ, bez nutnosti vaší asistence. Úklid vaší domácnosti si můžete naplánovat do detailu pomocí mobilní aplikace, i v případě, že zrovna nejste doma. Po skončení úklidu vysavač sám zajede zpět do dobíjecí stanice. Pokud se baterie v průběhu úklidu vybije, dojede se sám nabít, a poté úklid dokončí od místa, kde přestal.

Úklid naplánujete za pár kliknutí
Při prvním spuštění si vysavač automaticky vytvoří mapu vašeho prostoru, kterou uloží do mobilní aplikace. Těchto map lze uložit až 5 pro různé prostory, kromě vašeho domova například i pro chalupu, nebo kancelář. Díky možnosti uložit a pojmenovat jednotlivé mapy a jejich místnosti lze snadno zvolit oblast úklidu. Pro každou oblast můžete nastavit konkrétní datum, čas, režim i intenzitu. Pomocí aplikace lze vymezit až 20 zakázaných zón a virtuálních zdí, tedy míst, kam se vysavač nedostane. Celý úklid si tak můžete pohodlně naplánovat kdykoli a odkudkoli z vašeho telefonu, veškerou práci odvede vysavač za vás.

Chytrá mobilní aplikace
Vysavač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet budete mít vždy pod kontrolou díky mobilní aplikaci Lauben Vacuum Robot, která je zdarma k dispozici v češtině, angličtině a němčině. Po prvním spuštění vysavač vytvoří mapu vašeho bytu či domu, při dalších úklidech tak přesně ví, kde se nachází. Skvěle se orientuje a dokáže tak vyřešit nejrůznější situace. Můžete se spolehnout, že úklid dokončí. Jednotlivé místnosti lze v aplikaci pojmenovat, a snadno tak naplánovat úklid na konkrétní čas odkudkoli, třeba když se vracíte z práce domů. V aplikaci lze sledovat vysavač v reálném čase, manuálně vyznačit dráhu úklidu včetně zakázaných zón, nastavit intenzitu sání a vytírání, nebo zkontrolovat stav filtru a příslušenství. Pokud nemáte chytrý telefon, nebo vám ovládání přes aplikaci nevyhovuje, můžete vysavač ovládat pomocí dálkového ovladače.

Snadné ovládání a údržba, bohaté příslušenství
Robotický vysavač můžete snadno ovládat pomocí mobilní aplikace Lauben Vacuum Robot, která je dostupná v češtině, stačí vám ale i dálkový ovladač. Samozřejmostí jsou hlasová oznámení v češtině, angličtině či němčině. Vysavač je bezsáčkový, po úklidu vyprázdníte jeho prachový zásobník, případně očistíte mopovou textilii. Vysavač se po skončení úklidu sám vrací na dobíjecí základnu, kde se automaticky nabije k dalšímu použití. Disponuje senzorem proti pádu ze schodů a proti nárazu. Když se vysavač dostane k překážce, sám se zpomalí, nehrozí tedy poničení vysavače ani vašeho nábytku.

Součástí balení je kartáč na zvířecí chlupy PetCarpet®, hypoalergenní HEPA filtr kategorie 14, který zachytí až 99,99% částic o velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů, a kartáč k jeho čištění, 2 mopové textilie, 4 boční kartáče, kartáček na čištění hlavního kartáče a dálkový ovladač. Ovládání vysavače je vysvětleno ve video tutorialu, na který odkazuje přiložený QR kód.

Umělá inteligence s navigací LaserVac®
Předem si vytvoří mapu prostoru, ve kterém se pak skvěle orientuje, a s mapou lze díky extrémní přesnosti dále pracovat.

Multifloor mapování
V aplikaci můžete uložit a pojmenovat až 5 různých map.

MopEffect®
Díky speciální trajektorii robot simuluje drhnutí podlahy, poradí si tak i s odolnějšími skvrnami.

FloorSafe®
Nebojte se vytírat ani choulostivější dřevěné povrchy, díky možnosti dávkování množství vody zvládne opravdu všechny typy krytin.

PetCarpet®
Víme, jakou spoušť po sobě dokáží zanechat chlupatí domácí mazlíčci, proto jsme k vysavači přidali speciální kartáč, který se výborně hodí pro zachycení delších chlupů i z vyšších koberců.

Spolehlivé dokončení úklidu
Na Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet je spolehnutí, že úklid dokončí. Po návratu z práce ho najdete spokojeně odpočívat v nabíjecí základně v uklizeném bytě.

Dobíjení uprostřed úklidu
Žádné drama se nekoná ani v případě, že robotovi nevystačí baterie na celý úklid. Prostě se dojede nabít a následně úklid od stejného místa dokončí.

HEPA filtr zatočí s prachem a alergeny
Na zvířecí mazlíčky jsme mysleli i při volbě HEPA filtru 14, který zachytí až 99,99% částic o velikosti 0,1 – 0,3 mikrometrů, a spolehlivě tak vyčistí vaši domácnost od alergenů.

Zakázané zóny a virtuální zdi
Prostřednictvím mobilní aplikace lze vyznačit až 20 míst, kam si nepřejete, aby se vysavač dostal. Ten se jim pak při úklidu automaticky vyhne.

Oblasti bez mopování
Nepřejete si, aby robot při mopování namočil koberec nebo chcete, aby se vyhnul poškozeným parketám? Žádný problém, v aplikaci jednoduše nastavíte oblast bez mopování.

Plánování úklidu
Úklid můžete snadno naplánovat odkudkoli, třeba když se vracíte z práce domů. Zvolit můžete konkrétní místnost, úklidový režim a intenzitu a vámi preferovaný čas a den.

3 úrovně vysávání a vytírání
Na výběr máte ze 3 intenzit vysávání a vytírání, nemusíte se bát o choulostivější povrchy, ale zároveň si vysavač poradí s nečistotami všeho druhu, od rozlité kávy až po skvrny od bláta.

Chytrá aplikace v CZ, EN a DE
Vysavač budete mít vždy pod kontrolou díky mobilní aplikaci Lauben Vacuum Robot, která je zdarma k dispozici v češtině, angličtině a němčině.

Hlasová oznámení
Robot na vás bude mluvit sympatickým hlasem, podle vašich preferencí si vyberte češtinu, angličtinu či němčinu

Dálkový ovladač
Pokud nemáte chytrý telefon, nebo vám ovládání přes aplikaci nevyhovuje, můžete vysavač ovládat pomocí dálkového ovladače.

Výška jen 9,6 cm, překážky až 1,5 cm
Díky výšce 9,6 cm se vysavač bez potíží dostane i pod nábytek, také umí překonat překážku až 1,5 cm.

200 minut / 200 m2 na jedno nabití
Na jedno plné nabití vydrží vysavač v provozu 200 minut a uklidí až 200 m2 prostoru. Po skončení úklidu se sám vrátí na dobíjecí základnu.

Tichý režim
Vysavač disponuje tichým režimem, při kterém sníží rychlost rotace a sací výkon pro minimalizaci hluku.

Senzor proti nárazu a proti pádu
Vysavač disponuje senzorem proti nárazu, při detekci překážky se zpomalí. Nespadne ani ze schodů či z terasy, protože jeho senzory rozpoznají okraj a změní směr. Je tak šetrný sám k sobě i vašemu vybavení.

Bohaté příslušenství
Vysavač je vybaven univerzálním kartáčem pro všechny typy podlah, i speciálním kartáčem PetCarpet® pro sběr zvířecích chlupů z koberců.

Technické parametry:

- Typ povrchu: Na všechny druhy podlah, koberce, tvrdé podlahy, lino, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, dlažba

- Navigace: Ano, Lidar s umělou inteligencí LaserVac®

- Aplikace: Ano

- Jazyky: Čeština, Angličtina a Němčina

- Hlasové oznámení: Čeština, Angličtina a Němčina

- Funkce: Laserová navigace LIDAR s umělou inteligencí LaserVac®, specialista na domácí mazlíčky, speciální kartáč na zvířecí chlupy PetCarpet®, inteligentní dávkování vody FloorSafe®, trajektorie pohybu mopování MopEffect®, nastavitelná intenzita sání, tichý režim, IR sensor proti pádu, IR sensor proti nárazu, vysátí více místností, plánovač úklidu, až 20 virtuálních zdí a no go zón, oblasti bez mopování, uložení až pěti map, obnovení uložené mapy, detekce koberců, filtr HEPA14, hlasové oznámení

- Možnosti aplikace: Plán úklidu (možnost nastavení které dny a v jaký čas, jakou použije sací sílu, zda bude mopovat a jakou intenzitou, které konkrétní místnosti bude uklízet a kolikrát, až 20 virtuálních zdí a no-go zón, oblasti bez mopování, uložení až pěti map (např. chata, 1. patro, přízemí), možnost obnovení uložené mapy, pojmenování místností, sloučení a rozdělení místností, jazyk aplikace, jazyk hlasových oznámení, stav příslušenství, intenzita sání (střední, intenzivní a tichý), intenzita mopování (3 úrovně, možnost nastavit např. na citlivé podlahy), tichý režim, režim „nerušit“

- Možnosti dálkového ovladače: Zapnout, vypnout, směrovat

- Určení: S mopem, na čištění koberců, na zvířecí chlupy, na všechny typy podlah, pro alergiky

- Pro alergiky: Ano

- Plánování úklidu: Ano

- Automatické dobíjení: Ano

- Překážka: 1,5 cm

- Senzor proti nárazu: Ano, infračervený

- Senzor proti pádu: Ano, infračervený

- Vysává a mopuje v jednom kroku: Ano

- Mopování: Ano

- Objem nádoby na prach: 475 ml

- Objem nádoby na vodu: 220 ml

- Počet bočních štětců: 2

- Typ ovládání: Na těle, dálkový ovladač, aplikace

- Filtry: HEPA filtr 14, omyvatelný filtr

- Výška: 9,6 cm

- Šířka: 33 cm

- Hmotnost: 3,1 kg

- Vyměnitelná baterie: Ano

- Barva: Černá

- Hlučnost: 62 dB

- Doba nabíjení: 240 - 360 min

- Doba provozu: 200 min.

- Na jedno nabití: 200 m2

- Typ: Robotický

Vlastnosti a výhody:

-Mopovací nádržka

-Nádoba na nečistoty

-Nabíjecí stanice

-Inteligentní úklid

-Chytrá mobilní aplikace

-Snadné ovládání a údržba

-Multifloor mapování

-HEPA filtr 14

-Plánování úklidu

-Tichý režim

-Senzor proti nárazu a proti pádu

-Bohaté příslušenství

-Dostupné náhradní díly

Parametry

Výrobce:
Doba nabíjení (h)
6
Barva
Černá
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
33
Výška (cm)
9,6
Hloubka (cm)
33
Hmotnost (kg)
3,1

Parametry

Výrobce:
Doba nabíjení (h)
6
Barva
Černá
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
33
Výška (cm)
9,6
Hloubka (cm)
33
Hmotnost (kg)
3,1
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1684 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
01/04/2024

Máte-li problém s vlhkostí zdí, neváhejte a kupte tento výrobek. Za ty peníze odvádí vynikající práci.