Zvlhčovač StadlerForm OSKAR černý
Zvlhčovač StadlerForm OSKAR černý
120 Kč
Dlouhodobě vyprodáno

Zvlhčovač StadlerForm OSKAR černý

30 dní na vrácení

Zvlhčovač StadlerForm OSKAR černý

 • Určeno pro: 100 m3
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 95%spokojenost

Recenze (9)

Zobrazit recenze

Dlouhodobý a pravidelný pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu, rozhodně není nic příjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ke kašli, vysušuje sliznici a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím či roztočům. Nejefektivnější a nejrychlejší cestou, jak se suchého vzduchu v místnosti zbavit, je pořízení kvalitního zvlhčovače vzduchu.

Evaporační zvlhčovač vzduchu OSKAR pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje i v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný, neboť vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami. OSKAR disponuje dvěma antibakteriálními filtračními kazetami vyrobenými z látky a papíru, po kterých stoupá voda směrem vzhůru. Ventilátor umístěný v horní části přístroje pak žene vlhkost rovnoměrně do místnosti.

Oproti konkurenci v kategorii do 50 m2 je OSKAR velmi výkonný – při vyšší ze dvou rychlostí ventilátoru totiž dokáže do vzduchu během hodiny dostat až 370 g vody. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nepoznají – pro oči je přirozeně odpařená vodní pára neviditelná a maximální hluk, který OSKAR vydává, je hlasitý asi jako lidský šepot.

Ovládací panel OSKARA se nachází na horní straně přístroje, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Díky integrovanému hydrostatu je zvlhčovač velmi ekonomický – stačí nastavit požadovanou vlhkost a OSKAR už se postará o její udržování. Nízkou spotřebu pak ještě podtrhuje možnost vypnout podsvícení ovládacího panelu, což se hodí zejména v ložnici během nočních hodin. Kvalitu filtračních kazet si OSKAR ohlídá sám a v případě nutnosti výměny vás upozorní.

OSKAR je také plně automatický. Jakmile mu v jeho 3,5litrové dojde voda, sám se vypne. Její opětovné doplnění zvládne díky výklopným dvířkám úplně každý, stačí k tomu konvička nebo sklenička s vodou. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

 

Kompaktní rozměry.

OSKAR je dnes již kultovní zvlhčovač vzduchu, neboť v celé historii značky Stadler Form zaujímá první místo na žebříčku nejprodávanějších zvlhčovačů. Vděčí za to jistě i svým rozměrům.

 

Pracovitý a tichý.

OSKAR je výjimečně tichý společník, jehož pracovní tempo je vražedné. Do vzduchu dostane za hodnu až 370 g vody.

 

Množství funkcí a vychytávek.

Odkud začít? Integrovaný hydrostat, automatické vypnutí při vyčerpání vody, noční režim, indikace pro výměnu filtrů. Funkcí a vymožeností má OSKAR opravdu hodně.

 

Ekologicky šetrný materiál.

Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje inovovaný filtr pro zvlhčovače vzduchu řady OSKAR. Nové filtry jsou vyráběny výhradně z rostlinných a textilních vláken a také v nich není použit ani kousek plastu.

 

Indikace vody v přístroji.

Letmým pohledem zjistíte, jestli je v přístroji dostatek vody či ji bude třeba doplnit.

 

Jednoduché doplnění vody.

Výklopná dvířka na boční straně přístroje slouží pro snadné doplnění vody. Není tedy třeba zvlhčovač složitě rozdělávat, na doplnění vám bohatě postačí konvička či sklenka.

 

Osvěžte vzduch vůní!

Oblíbená aroma esence podpoří zvlhčený vzduch, zrelaxuje mysl a dodá do vašeho domova nádech pohody a klidu.

 

4 barevná provedení.

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (titanová)? Vyberte si OSKARA, který se vám nejvíce zamlouvá.

 

 • Evaporační (studený odpar) zvlhčovač vzduchu
 • Velmi nízká spotřeba el. energie: 6 – 18 W
 • Dávkovač vůně
 • 2 výstupní úrovně
 • Noční režim
 • Automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • Integrovaný hydrostat (regulátor vlhkosti)
 • U přístroje je přiložena Antibakteriální stříbrná kostka
 • Množství vypouštěné páry: max 370 g/h
 • Objem nádoby na vodu: 3,5 litrů
 • Rozměry: 290 x 246 x 246 mm
 • Hlučnost: 26-39 dB
 • Hmotnost: 3.1 kg
 • Určeno pro prostory: max. do 125 m3/50 m2

Parametry

Výrobce:
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,37
Regulace výkonu
manuální
Barva
černá
Objem nádržky (l)
3,5
Hygrostat
ano (manuální)
Demineralizační filtr
ne
Předehřev
ne
Dálkové ovládání
ne
Náklady na filtry (Kč/rok)
998
Šířka (cm)
24,6
Výška (cm)
29,0
Hloubka (cm)
24,6
Hmotnost (kg)
3,15

Parametry

Výrobce:
Zvlhčovací výkon (l/h)
0,37
Regulace výkonu
manuální
Barva
černá
Objem nádržky (l)
3,5
Hygrostat
ano (manuální)
Demineralizační filtr
ne
Předehřev
ne
Dálkové ovládání
ne
Náklady na filtry (Kč/rok)
998
Šířka (cm)
24,6
Výška (cm)
29,0
Hloubka (cm)
24,6
Hmotnost (kg)
3,15
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Doporučuji všem

Kvalitní výrobek, doporučuji

hoz  Uživatelská recenze

je ok

žádný hluk, krásný disain

hoz  Uživatelská recenze

Nemám srovnání s jinými produkty, ale za mě spokojenost ikdyž s několika připomínkami. Máme v místnostech cca 20-23 m2.

x LED kontrolky se dají vypnout a při spaní tak neruší, x zvlhčení vzduchu je opravdu znát. S manželem jsme nadšeni. Ráno nevstáváme se suchem v puse a v krku. Lépe se dýchá a při nachlazení i odkašlává, jednoduché čistění. Jednoduše se jen sundá horní část a vymyje se nádobka. Ještě jsme nečistili motor, tam je potřeba i rozšroubovat kryt, Při dosažení požadované vlhkosti se sám vypne, nebo se dá zvolit režim stálého zvlhčování, x nastavitelné 2 rychlosti. Na noc přepínáme do pomalejšího a tiššího režimu.

x Na noc zapínám přístroj na nižší rychlost, je pak méně hlučný. Ruší ale znovu zapínání po dosažení požadované vlhkosti. Rozeběhne se z nějakého důvodu nejdříve na vysokou rychlost a pak ihned do pomalejšího. Jakoby si "uvědomil" se zpožděním, že je zapnutý na nižší rychlost. Cvaknutí při přepínání je v noci ovšem docela rušivé. Po cca 2 měsících použávání jsem si ale už zvykla.

hoz  Uživatelská recenze

od "švýcarské kvality" bych čekával kvalitnější plasty, modré diody na vrchu přístroje prosvítají plastem i z boku. Design je líbivý, ale ne zcela praktický - pro pohodlnou obsluhu musí být přístupný jak zpředu (ovládání navrchu), tak z boku (dolévání vody). Moje balení mělo porušenou "ochrannou" samolepku na krabici; přístroj však byl zcela kompletní a nepoužitý.

kvalitní, na stupeň 1 docela tichý, příjemné zvlhčení

hoz  Uživatelská recenze

predcil moje ocekavani a cele rodine se ted mnohem lepe dycha :)

DESIGN, zpusob doplnovani vody, zpusob ovolnovani vlkosti, tichy, antibakterialni stribrna kostka, proste naprosto dokonaly, nahradni fitracni sada jako darek ZDARMA

hoz  Uživatelská recenze

Toto zboží za nemalé peníze jsem ihned vrátil, jelikož jevilo známky používání. Např. Kolem nasávacích otvorů byl omývaný prach. Pravděpodobně reklamovaný výrobek kvůli hlučnosti.Od pohledu bylo vidět, že na Foshan Regal Motor Made in China byla nesouměrně vylisovaná vrtule a tedy dříve nebo později prověří uložení hřídele motoru. To u výrobku za 3990Kč nelze přehlédnout. Výrobce šetří na kvalitě nebo výstupní kontrole. Pro Vaší informaci, zakoupil jsem Stylies Orion se stejnými komponenty a tam mě to již za cenu o 1500Kč nižší tolik netrápí, protože zatím nevím o kvalitním zvlhčovači vzduchu s dlouhodobě nízkou hlučností do cca 4000Kč.Ale musím konstatovat, že i Stylies Orion vydržel tichý jen jednu noc a poté postupně přibývají různé pazvuky nevyváženého motoru/vrtule.Přitom ventilátor v autě nám dokazuje, že i po více jak 2000h náročné práce umí sloužit bez vibrací a pazvuků.Věřím, že moje recenze většině pomůže a předem děkuji za kladné hodnocení, nicméně chápu, že distributora pro ČR nepotěší a tak se dočkám i minusových bodů.Ještě připomenu - podívejte se někdy například na heureka a zjistíte, že řada produktů je v ČR nadhodnocená!Tak a teď budou i mínusy od prodejců :)

Primitivní elektronika, která by měla vydržet, pokud by probíhala správně výstupní kontrola!, Nízká spotřeba elektřiny, Design, Modré LED lze vypnout

Levné komponenty, ale předražený výrobek (v ČR 3990Kč, na Slovnensku nebo ve Švýcarsku vyjde v tuto dobu po přepočtu o 3-10% levněji., Použitý Foshan Regal Motor s nevyváženou vrtulí bude dříve či později vibrovat a obecně bude hlučnější., Modré LED jsou dnes moderní, ale nejsem sám, komu nevyhovují. I výrobci aut již opět od modrého podsvícení přecházejí na bílé/zelené, které oči nedráždí/neunavuje. Alespoň že jdou u tohoto výrobku úplně vypnout., Relativně drahé náplně, na to že lidem často po 2 měsících plesniví a kus stříbrného drátu v plastové krabičce by taky mohl být levnější.

hoz  Uživatelská recenze

v interiéru vypadá velmi dobře, po cca týdnu používání jsme spokojeni.Zvlhčuje, není hlučný, vypadá hezky

velmi tichý,, kontrolní LED dioda lze stlumit nebo úplně vypnout, moderní design

žádná proti

hoz  Uživatelská recenze

Vše O.K.

hoz  Uživatelská recenze

vyresil muj problem s nizkou vlhkosti v dome s rekuperaci. Ne snad ze by rekuperace mohla v zime bezet porad a tenhle zvlhcovac vyrovnal ubytek vody, na to je maly, ale k pokryti ztraty vlhosti z obcasneho vetrani staci a udrzi ji na 40%. Na rozdil od parnich ma malou spotrebu, na rozdil od ultrazvukovych po nem nezustava kamenny prach na podlaze. Pri jeho pouzivani nemam pocit, ze je neco vyreseno neprakticky.

tichy, usporny, 2 urovne rychlosti ventilatoru , diody je mozne vypnout

vlhkomer meri vyssi vlhkost nez je ve skutecnosti (mam v dome dva kalibrovane vlhkomery takze jsem si timto tvrzenim jisty) o cca 8%

Příslušenství

Filtry pro Stadler Form Oskar Detail

379 Kč

Okenní vlhkoměr TFA 30.5020 (i venkovní použití) Detail
600
699 KčSe slevovým kódem
Vlhkoměr TFA 30.5027.01 Detail
390
349 KčSe slevovým kódem

Vlhkoměr TFA 30.5027.01

>5 ks skladem

Vlhkoměr TFA 30.5027.02 Detail
390
279 KčSe slevovým kódem

Vlhkoměr TFA 30.5027.02

1-2 ks skladem

Esenciální olej Stadler Form REVIVE - 10 ml Detail
349
269 KčSe slevovým kódem
Esenciální olej Stadler Form RELAX - 10 ml Detail

269 Kč

Heureka
Hodnocení zákazníků
1621 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
10/02/2024

přehledná prezentace výrobků na e-shopu, dostatečný rozsah informací, rychlé dodání objednaného zboží