Naše prodejna je od 22. 10. otevřená pouze pro výdej objednávek. Poradenství stále poskytujeme telefonicky a na [email protected]. Nákup online probíhá beze změn.

Čistička Winix Zero Pro

Doporučujeme
Doprava zdarma

Čistička Winix Zero Pro

 • Výrobce: Winix
 • Záruka 2 roky + prodloužení o 1 rok
 • Určeno pro: 150 m3
 • Náklady na filtry: 1890 Kč / rok
raktáron 1-2 ks skladem
 • 8 490 Kč
 • bez DPH: 7 017 Kč
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Oveřený obchod
Oveřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Garantujeme vám spokojenost s vánočním dárkem.
Nevhodné dárky můžete vyměnit až do 15.1.2021.

Získejte 3letou záruku

Prodloužení záruky na 3 roky

Registrujte se na winix.cz a získejte 1 rok záruky navíc.

Platí pouze pro nefiremní zákazníky,
podmínky akce k nahlédnutí zde.

  Získat prodlouženou záruku

Winix Zero Pro

Čističku vzduchu ZERO Pro je možné ovládat přes dotykový panel. Nabízí plně automatický režim. Čistí vzduch v pěti stupních pomocí omyvatelného předfiltru, True HEPA filtru, AOC™ filtru s aktivním uhlím, úpravy CleanCel® a technologií PlasmaWave® s účinností 99,97 %. Čistička je vhodná do větších prostor, jako jsou např. obývací pokoje nebo kanceláře. Vysoká účinnost a nízká spotřeba energie je zaručená certifikacemi. ZERO Pro se může pochlubit velmi komfortním ovládáním s dotykovým panelem a nenáročnou údržbu.
 

Pokročilý filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, díky nimž se nečistoty ve vzduchu rozkládají na molekulární úrovni a navíc dochází k jeho svěžímu nabití, jako je tomu v přírodě.


Čím čistička Winix Zero Pro vyniká?

 

1. Velký vzduchový výkon

Čistička je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace.Pokročilý filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

 • doporučeno pro místnosti do 42 m2  (určeno pro alergiky a astmatiky, kdy je místnost přefiltrovaná 4,5× za hodinu)
 • maximální velikost místnosti je 120 m2 (běžné čištění, prevence)
 • rychlost čištění průměrné velikosti místnosti 20 m2: 6 minut
 • maximální vzduchový výkon 470 m3/h

 

2. Jednoduchý a vysoce účinný filtrační systém

Čistička disponuje 5-stupňovým systémem filtrace, který odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. 

Prachový přediltr

- omyvatelný prachový předfiltr zvabí vzduch největších částic ve vzduchu a šetčí tak ostatní filtry

AOC filtr s aktivním uhlím

- nejlepší ochrana proti zápachu ze zvířat a vaření, kouři nebo těkavým organickým látkám (3x účinnější než běžný uhlíkový filtr)

True HEPA filtr H13

- zachytí až 99,97 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,3 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spóry plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy a kouř.

PlasmaWave

- vytváří hydroxyly, které neutralizují pachy, škodlivé plyny, těkavé organické látky a ničí viry a bakterie. Čištěním nevzniká škodlivý ozón.

Antibakteriální ochrana CleanCel

- unikátní patentovaná úprava zabraňující bakteriální kontaminaci filtrů uvnitř čističky. Působí jako hygienická bariéra, která brání vypouštění mikroorganismů zpět do ovzduší. Ničí bakterie a viry, plísně i roztoče.

 

3. Prémiové funkce

INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU - snadný přehled o kvalitě vzduchu díky špičkovému senzoru.

Senzor prachových částic nepřetržitě monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reguluje výkon čističky. Když senzor zaznamená znečištění (zvýřený prach, kouř, ultrajemné částice) změní se barva indikátoru kvality vzduchu a spustí se vyšší rychlost čištění. Takto čistička díky senzoru aktivně reaguje na znečištění ve vzduchu, které by jste jinak dýchali.

 • automatický, manuální a noční režim
 • indikátor kvality vzduchu – 3 úrovně
 • indikátor výměny filtru – inteligentní vyhodnocení na základě provozní doby a výkonu čištění
 • prachový senzor a senzor těkavých látek – citlivě vyhodnocuje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon
 • světelný senzor – přepíná do nočního režimu, přičemž ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého režimu
 • přehledný dotykový panel s LED indikací
 • časovač – 1/4/8 h
 • dětský zámek
 • úchytka na přenášení
 • 5 rychlostních režimů

 

4. Certifikace a účinnost

Čističky jsou testovány asociací AHAM (americká Asociace výrobců domácích spotřebičů). Značka Winix se může pyšnit certifikací AHAM pro celý sortiment čističek vzduchu v rámci oficiálního programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množství čistého vzduchu). Díky výsledkům tohoto měření a nestranným a regulérním údajům můžete získat více jistoty, že čističky vzduchu při odstraňování prachu, kouře a pylů opravdu fungují.

 

IONIZACE vs OZÓN - Jak se rozhodnout?

Některé čističky vzduchu jsou založeny na aktivní filtraci vzduchu. To znamená, že generují záporné ionty a ozón do ovzduší, a tím přispívají k jeho kvalitě. Těmito funkcemi také disponují některé zvlhčovače vzduchu. Je dobré těmto funkcím porozumět ještě před nákupem vybraného přístroje.

Více informací naleznete v článku zde.


Pro produkty značky Winix nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na [email protected] a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Parametry

Regulace výkonu
automatická
HEPA H13+uhlíkový+ Cleancel
Stupně ventilátoru
5
26,4-56
5-90 W
Barva
bílá
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ano
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Výška
695
Šířka
490
Hloubka
320
Hmotnost
9,7
Náklady na filtry
1890 Kč / rok

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?

hoz  Oveřený zákazník

výběr na doporučenísnadná manipulacemůžu doporučit

tichý chod, snadné ovládání

zatím nevím

hoz  Oveřený zákazník

Mel jsem trochu obavy, ale maka presne tak jak ma

Omyvatelne filtry, tichy, od prvniho dne pritomnost prachu zmizela,, cidlo kvality vzduchu

Baterie v ovladaci byli k.o

hoz  Oveřený zákazník

čističku jsme si vybrali na základě kladných recenzí z důvodu opakovaní laryngitidy u dcery. Velmi tichý chod, ovládání velmi jednoduché. Čištění zatím nevím, máme krátkou dobu. Já sama jsem alergik, s čističkou spím celou noc bez záchvatů alergického kašle. Dcera momentálně taky bez problémů. Pohltí opravdu veškeré pachy. Doporučuji.

hoz  Oveřený zákazník

Nikdo nejsme alergici, ale koupili jsme především pro zlepšení podmínek v bytě při častějších nemocech dětí a příležitostnému odstranění "smradíků" od sousedů + odstranění škodlivin, které jsme v bytě měli a nyní třeba už nemáme, ale stejně o tom nevíme :). Chtěli jsme a zapínáme pouze příležitostně večer a přes noc při nemocech a rýmě dětí - zde pozorován výrazný vliv - rýmu či zánět průdušek to neodstraní, ale děti mnohem lépe při těchto obtížích spí a ne vždy se vzájemně nakazí. Subjektivně se nám zdá i lehčí průběh nachlazení apod, děti mnohem méně kašlou, ale to je jen náš pocit - nelze porovnat rýmu před a po.Výrazně naddimenzováno (Praha, byt 70m2) pro zkrácení doby potřebné pro filtraci - nelitujeme a zvolili bychom opět (i s ohledem na vyšší pořizovací cenu i cenu filtrů)Přijdete i na zajímavé věci - drobné lepení s chemoprénem, celé odpoledne větráno, vy nic necítíte, ale čistička Vám ukáže všechny barvy indikace znečištění a dvě hodiny jede jak vzteklá než se vrátí na low režim.

PlasmaWave - funguje, neruší, neobtěžuje, lze vypnout, nasávání po obou bocích, výfuk vzhůru = zezadu jen kryt a lze postavit blíž ke stěně či nábytku takže neruší, citlivý, ale nikoliv histerický "čumáček" + ukazuje zněčištění i v manuálním režimu, krásně tichý - děti v pohodě usnou a spí s čističkou v jedné místnosti, celkem pěkný kousek :)

pro přenášení nelze použít úchyt zezadu, ale je třeba vzít do obou rukou - madlo by bodlo - jenže by rušilo desing - takže nemrzí

hoz  Oveřený zákazník

hlučnost v režimu AUTO není téměř slyšet, u vyšší rychlosti je slyšet až u max. výkonu, ale neruší. Za měs. provozu se na prvním filtru objevila vrstva prachu -čističku máme v obývacím pokoji+ kuch.,dost se u nás práší, odsáto vysavačem a OK.

Kvalitní zpracování plastů - vše lícuje a sedí, jednoduché ovládání,nízká hlučnost

Zatím žádné (v provozu 1.měs.)

hoz  Oveřený zákazník

Svetelne ledky i pri nocnim ztlumenem rezimu jsou zbytecne svitici a je potreba je necim prelepit a skryt. Jinak spokojenost.

Svetelne ledky i pri nocnim ztlumenem rezimu jsou zbytecne svitici a je potreba je necim prelepit a skryt. Jinak spokojenost.

hoz  Oveřený zákazník

Ten kdo navrhl tuto bednu čističky ji v životě nemohl vidět a pravděpodobně ji nikdy nepoužíval!! Vzhledem k rozměrům se nedá přenášet neboť nemá po stranách žádné úchyty!! Nevím co autor zamýšlel vzadu tím jedním - to je dobré, pouze na vytáhnutí z obalu. Na přenášení je naprosto nevhodné, čistička se nakloní a vypadne filtr. Pokud nemáte alespoň 185cm bude to pro vás problém a velký. Jediný způsob je chytnout ji ze spodu, což při jejích rozměrech je u 185 cm vysokého člověka po bradu. Na kolečkách asi museli ušetřit. Takže dodělej doma, za cca 13000Kč. Musí se dodělat podvozek. Dále mně hodně obtěžuje to, že výstup vzduchu se žene přes předek čističky, protože čidlo je na straně displeje, při tomto výkonu si foukání ventilátoru opravdu člověk neužije, když sepne na plno a sedíte v cca v 1,5m od ní tak je to za chvíli velmi nepříjemný vichr. Takže nezbývá než ji natočit někam jinam což když se vzdálíte tak dálkové ovládání funguje pouze když míříte na displej. I přes tyto nedostatky z prvních dojmů bych ji asi koupil znovu. Je opravdu citlivá a obtíže nám ustoupily. Používáme ji v pokoji cca 20m² a ložnici 15m². Čistička reaguje i na to, když omylem nezapneme v kuchyni odsávání a to kuchyň máme přes chodbu. Sporák je vzdálen cca 8 m v jiném pokoji! Dveře jsou pochopitelně otevřené. Dále větráme oknem normálně. naprosto hravě si s tím poradí.

Opravdu čistí vzduch. Vysoce citlivý senzor znečistění vzduchu. Omyvatelnost filtrů. V noci nijak neobtěžuje hlukem. Lépe se spí.

Nedá se přenášet!!! Špatně vyřešená kontrola vzduchu.

hoz  Oveřený zákazník

S produktem jsem spokojena, funguje dle očekávání, kvalita vzduchu se prakticky po pár hodinách znatelně zlepšila, oceňuji dálkové ovládání i senzory kvality vzduchu a světla. Noční režim je opravdu velmi tichý a neruší při spánku, ale ocenila bych, kdyby šlo podsvícení displeje v noci úplně vypnout. Světlo, které čistička vydává mi v noci vadí. (Čističku vzduchu máme umístěnou v ložnici). Čistička je větší, ale to souvisí s vyšším výkonem, který jsem si vybrala.

velký výkon, automatický noční režim, dálové ovládání, design, omyvatelné filtry, senzor kvality vzduchu, funguje dle očekávání

větší velikost (souvisí ale s vyšším výkonem), chybí mi možnost zcela vypnout podsvícení displeje, ani po automatickém ztlumení na polovinu mě světlo v noci ruší..

hoz  Oveřený zákazník

Doporučuji

Po týdnu užívání jednoznačný úbytek prasnosti v bytě a zlepšení respiračních potíží děti., Krásný design a kvalitní zpracovani. Velmi jednoduché a intuitivni ovladani

Rozměr, ale v případě dosažení daného výsledku to asi menší být nemůže

hoz  Oveřený zákazník

kvalitní čistička,po 2 dnech provozu zlepšení astmatických obtíží

funguje skvěle na automatický provoz , tichý

Příslušenství

Sada filtrů pro čističku Winix Zero Pro Detail

1 890 Kč bez DPH: 1 562 Kč

Koupit

Podobné výrobky

Čistička Winix TOWER QS Detail

Čistička Winix TOWER QS

3 ks skladem

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
405m3/h
Ionizátor
ano
Příkon
55 W

7 990 Kč bez DPH: 6 603 Kč

Koupit
Čistička Lanaform Full Tech Filter Detail

Čistička Lanaform Full Tech Filter

Externí sklad

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
180m3/h
Ionizátor
ano
Příkon
60 W

5 590 Kč bez DPH: 4 620 Kč

Koupit
Čistička StadlerForm ROGER Detail

Čistička StadlerForm ROGER

Externí sklad

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
527m3/h
Ionizátor
ne
Příkon
100 W

10 990 Kč bez DPH: 9 083 Kč

Koupit
Čistička StadlerForm ROGER Little Detail

Čistička StadlerForm ROGER Little

Externí sklad

Doprava zdarma
Vzduchový výkon
249m3/h
Ionizátor
ne
Příkon
40 W

7 490 Kč bez DPH: 6 190 Kč

Koupit
Hodnocení zákazníků
728 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost
01/06/2016
Oveřený zákazník
100 %

Doporučuji i ostatním nákup v tomto obchodě . V pátek jsem zboží objednal a v úterý dopoledne bylo dodáno. Zatím jsem klimošku nevyzkoušel , nebylo dostatečné horko. Doufám , že bude fungovat dle mých představ.