Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX černá
Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX černá
140,-
Dlouhodobě vyprodáno

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX černá

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX černá

  • Výrobce: AERIUM
  • Záruka 2 roky
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Nebojte se nakoupit vánoční dárky již nyní.
Můžete je nerozbalené vrátit až do 31.1.2023.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo

Recenze (2)

Zobrazit recenze

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky AERIUM nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX černá

Myslíte si, že Vaše ratolest je na koloběžku moc malé? Žádné obavy, terénní elektrokoloběžka AERIUM E-FOX  je určena pro děti již od 5 let. Tato dětská elektrická koloběžka nabízí velmi jednoduché ovládání a obsluhu tak zvládnou i ti nejmenší. 

AERIUM E-FOX představuje úplně novou řadu elektrokoloběžek ES, které jsou určené i pro ty nejmenší děti. Elektrokoloběžky ES jsou vyrobeny ze špičkových materiálů s tradiční kvalitou prestižní a velmi známé značky AERIUM E-FOX. 

Bezpečnost je vždy na prvním místě, především u dětí. Proto jsou všechny modely koloběžky E-FOX vybaveny gumovými kolečky, které Vašim dětem neuklouznou na žádném druhu povrchu. 

Černá koloběžka AERIUM E-FOX je vybavena bezpečnou zadní brzdou, která se aktivuje stisknutí zadního blatníku nohou. Spolehlivý blatník ochrání Vaše ratolesti před blátem a špínou z cest. Elektrokoloběžky ES jsou navrženy s nízkým těžištěm, což usnadňuje manévrovatelnost a zvyšuje pocit jistoty. V zadním kole je zabudován 100 W elektrický motor, který má maximální rychlost 10 km/h

V protiskluzovém stupátku je zabudováno jednoduché ovládání nášlapného přidávání plynu, které zvládnou i nejmenší. Řidítka z poddajné měkké rukojeti jsou vybaveny třemi stupni nastavitelné výšky. Takže Vaše děti nebudou mít z jízdy a pevného se držení žádné puchýře nebo otlačeniny. Černá elektrická dětská koloběžka AERIUM E-FOX má jednoduchou a snadnou skládací technologii. 

 

 

SNADNÉ SKLÁDÁNÍ

Koloběžka je maximálně skladná, už žádné omezování  během cestování! Skládací konstrukce, která přináší velké plus pro skladnost a manipulaci s koloběžkou.

 

ODOLNÁ KONSTRUKCE

Koloběžka AERIUM E- FOX se vyznačuje vysoce pevnou konstrukcí, aby přežila nešetrné dětské zacházení k ní. Díky pevnému rámu z hliníku využívaném v leteckém průmyslu. Stupátko a rukojeti jsou vyrobené z protiskluzové a omývatelné gumy.

 

PROTISKLUZOVÁ KOLEČKA

Jedná se o takzvaný anti-defekt pneumatiky. I v případě najetí na ostrý předmět se nepropíchnou a vy se tak nemusíte zabývat velmi častou výměnou nebo lepením. Tato pozitivní vlastnost však nemá vliv na komfortní jízdu.

 

POHODLNÉ NABÍJENÍ

Při používání elektrické koloběžky AERIUM E-FOX určitě oceníte velmi rychlé nabíjení baterie. Díky tomu je koloběžka během krátké chvíle připravena k dalšímu použití. Na jedno nabití je možno ujet až 8 km.

 

Jaké primární výhody má elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX?

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

1. Jednoduché ovládání i pro nejmenší

 

Černá dětská elektronická koloběžka AERIUM E-FOX je určena pro děti již od 5 let a nabízí jednoduché ovládání pomocí nášlapného tlačítka na stupátku a zadní nášlapné brzdy. Její velmi jednoduchou obsluhu tak zvládnou i ti nejmenší. 

  • 1. Krok: Umístěte nohu na přední senzor (plyn) a Vaše elektrická koloběžka AERIUM E-FOX se rozjede.
  • 2. Krok: Až se Vaše koloběžka bude pomalu plynule rozjíždět, dejte druhou nohu na protiskluzové stupátko, tím se Vaše koloběžka dostane do maximální rychlosti.
  • 3. Krok: Položením zadní nohy na brzdu zajistíte bezpečné zastavení.

 

2. Rychlé dobíjení a maximální dojezd

 

Maximální rychlost umožňuje jízdu rychlostí až 10 km/h. Baterie s kapacitou 21,6V/ 2 Ah zajišťuje dojezd až 5-8 km na jedno nabití, ale to neznamená, že byste elektrokoloběžku museli poté táhnout. Po vybití baterie elektro koloběžky je možné se klasicky odrážet a zapojit tak dítě do většího nasazení co se sportu týče. K dobití pak postačí 2 až 3 hodiny v nabíječce.

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

3. Bezpečnost

 

Při výrobě dětské elektro koloběžky značky AERIUM E-FOX byl kladen hlavní důraz na oblast bezpečnosti, která je na prvním místě. Nízké těžiště usnadňuje výbornou manévrovatelnost a zvyšuje u Vašich dětí pocit jistoty během jízdy. Gumové pneumatiky poskytují dostatečný grip a jsou protiskluzové na každém povrchu, nemůže se tak stát, že by se Vaše dítě s koloběžkou převrátilo.

 

Elektrokoloběžka pro děti AERIUM E-FOX

 

 

Dodatečné informace

Elektrokoloběžka je dodávána v částečně demontovaném stavu. Koloběžku je nutné sestavit a otestovat funkci brzd, dotáhnout všechny šrouby, které se mohly cestou uvolnit. Vždy je nutno se řídit informacemi v návodu pro použití. Velmi doporučujeme se seznámit s údržbou baterie. 

Běžné servisní zásahy (výměny pneu apod) lze řešit v standardních cyklo servisech bez ztráty záruky (doporučujeme si ponechat platební doklad s rozsahem oprav a údržby, který může být požadován v rámci reklamačního řízení). Záruční servis je primárně určen pro výrobní vady.

Parametry

Doba nabíjení (h)
3
Výkon (W)
100
Maximální rychlost (km/h)
10
Kapacita baterie (Ah)
2
Tempomat
ne
Typ baterie
lithiová
Nosnost (kg)
50
Brzdy
mechanické (blatník)
Typ kola
plná, nenafukovací
Velikost kola (palec)
5
Odpružení
ne
Omezovač rychlosti
ne
Barva
černá
Světla
ne
Výška (cm)
66
Šířka (cm)
73
Hloubka (cm)
36
Hmotnost (kg)
6

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Oveřený zákazník

Dětskou elektrokoloběžku mohu jen doporučit, pro mou dceru to byla dobrá volba. Především její funkčnost a snadná manipulace s ní, syn byl velmi nadšený.

hoz  Oveřený zákazník

Syn si přál dětskou elektrickou koloběžku, měla jsem z toho obavy. Koloběžka je bezpečnostně tvořena na míru pro děti a syn se tak opravdu nemůže zranit, na mokrém povrchu neklouže a rychlost není nebezpečná.

Příslušenství

Držák na mobilní telefon AERIUM Detail

850,-

Barva černá, Výška (cm) 9, Šířka (cm) 9,
Taška na řídítka AERIUM ROCKBROS Detail

799,-

Barva černá, Výška (cm) 24, Šířka (cm) 11,
Taška na koloběžku AERIUM Detail

599,-

Barva černá, Výška (cm) 45, Šířka (cm) 125,
Zámek na koloběžku AERIUM DL mini červený Detail

349,-

Barva červená, Hmotnost (kg) 0,3,
Zámek na koloběžku AERIUM 4DIGIT mini černý Detail

299,-

Barva černá, Hmotnost (kg) 0,3,
Heureka
Hodnocení zákazníků
1196 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

12/10/2022
Oveřený zákazník
100 %

Zboží jsem přebíral dvakrát. Poprvé přišlo poškozené, ale v nepoškozeném obalu. Reklamace byla vyřízena velmi rychle a jednoduše. Poškozené zboží jsem odevzdal v Zásilkovně a nové zboží jsem vyzvedl tamtéž. Bohužel jsem nebyl se zbožím spokojen po funkční stránce a tak jsem požádal o navrácení peněz. Tento případ byl opět vyřešen velmi rychle a po odeslání zboží zpět do e-shopu jsem měl druhý den peníze zpět na účtu. Super přístup obchodníka.