Generátor ozónu LifeOX Industrial 40
Generátor ozónu LifeOX Industrial 40
163 350,-
Na dotaz

Generátor ozónu LifeOX Industrial 40

Doprava zdarma

Generátor ozónu LifeOX Industrial 40

 • Výrobce: LifeOX
 • Záruka 2 roky
 • Určeno pro: 2000 m3
 • 163 350,-
 • bez DPH: 135 000,-
Na dotaz
Dostupnost ověřena před 5 minutami
platimpak Nakupte teď a plaťte o 30 dní pozdějí. Více
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Generátor ozónu LifeOX Industrial 40

Robustní průmyslový generátor ozonu, včetně vestavěného destruktoru ozonu, pro vyšší stupeň vyčištění a zkrácení celého čistícího procesu. Generátor ozonu LifeOX-AIR® Industrial je optimalizovaný na proudění vzduchu pro dosažení maximální produkce ozonu, který účinně ničí koronaviry SARS-COV-2 způsobující COVID-19.

Potřebují Vaše průmyslové provozy, haly, sklady nebo autoservis odstranit nepříjemný zápach a zajistit čisté a zdravé prostředí? Pořiďte si ozonový generátor LifeOX-AIR® Industrial 40 s vestavěným destruktorem ozonu pro jeho rychlejší odstranění z upravovaného prostoru. Generátor velmi účinně dezinfikuje prostory i povrchy (hladké, textílie, porézní materiály, atd.) a ničí viry (včetně koronavirů), bakterie, plísně, alergeny a dalších nežádoucí látky. Přístroj je účinný v prostorech až do velikosti 2000 m³. Manuální nastavení doby produkce ozonu a destrukce ozonu s digitálním displayem a dálkovým ovládáním s optickou signalizací pro zajištění bezpečnosti. K dosažení více než 90% dezinfekce je potřeba delších časů (nezávisle ověřeno). Z tohoto důvodu generátory se zabudovaným destruktorem umožnují dobu produkce ozonu až na 99 hodin.

JAK TO FUNGUJE?

 1. Umístění ozonového generátoru do prostoru nebo napojení na ventilační potrubí/hadici. Pro obsluhu postačí jedna osoba.
 2. Jednoduché nastavení optimálního ozonizačního procesu pro konkrétní podmínky: doba produkce ozonu a destrukce ozonu.
 3. Dálkové ovládání s optickou signalizací pro zajištění bezpečnosti. Vestavěný destruktor ozonu urychluje odstranění ozonu z upravovaného prostoru a zvyšuje účinnost vyčištění vzduchu.

V čem LifeOX Industrial vyniká?

 

1. Katalytický destruktor ozonu

Tato technologie je využita i v průmyslovém generátoru ozonu LifeOX-AIR® Industrial 40. Díky tomu je dosaženo vyššího stupně vyčištění a dezinfekce velkých prostor v kratším čase než standardní generátory ozonu.

 

2. Desinfekce a deodorizace prostor

Přístroj je vhodný k bezpečné a rychlé desinfekci:

 • Průmyslové výrobní haly včetně potravinářských a farmaceutických
 • Koncertní sály, divadla, kina
 • Školní jídelny, tělocvičny, učebny
 • Tramvaje, autobusy, vlaky
 • Prostory po požárech a povodních

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V době provozu, nesmí do místnosti lidé ani zvířata. Je-li ze závažného důvodu nutné do místnosti vejít, je třeba mít ochranný oděv a dýchací masku. Po čištění ozónem je třeba místnost vyvětrat po dobu 20 až 30 minut, než ji lze normálně využívat.

Parametry

EAN
8594054970096
Výstup ozónu (mg/h)
40000
Výška (cm)
170
Šířka (cm)
78
Hloubka (cm)
65
Hmotnost (kg)
115

Napsat dotaz

Heureka
Hodnocení zákazníků
1093 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

29/06/2022
Oveřený zákazník
90 %

Dodací lhůta úžasná, obchod dal ihned na sebe kontakt v případě problémů, ale bohužel musím si postěžoval, protože výrobek mě zklamal a to hlavně ve výkonu a dlouhé době ochlazování poměrně malé místnosti cca 20 m3, podobné a levnější produkty to umí lépe, jedná se o výrobek Olimpia splendid 10p.