Jsou pro vás letní horka neúnosná, ale přesto se stále zdráháte pořídit do svého bytu klimatizaci, protože se obáváte, že to bude příliš velký zásah do interiéru? Nevěřte mýtům, které tvrdí, že klimatizace zabírá v bytě příliš prostoru, nebo že skončíte s nevzhlednou hučící krabicí na venkovní zdi domu.

Možná žijete v zástavbě, kde není z praktického nebo historického hlediska možné takovou venkovní jednotku na zeď domu umístit. Možná jenom dbáte o celkový vzhled svého bytu, domu či kanceláře, a proto se poohlížíte po klimatizaci, která do vašeho příbytku zapadne. I na to však mají někteří výrobci klimatizací řešení. S každou další generací klimatizací se totiž výrobci snaží nejen o zlepšování chladícího výkonu, ale dbají také na praktičnost svých výrobků a v neposlední řadě na líbivý design.


jak bypadá klimatizace unico
 

Historická zástavba? Žádný problém. Nástěnné klimatizace výrobce Olimpia Splendid si vystačí se dvěma průduchy do zdi – jedním pro nasávání a druhým pro vypouštění horkého vzduchu ven z místnosti.

Klimatizace, jak jste si je neuměli představit

Nikdo si nechce domů umístit nic, co mu bude překážet nebo působit jako pěst na oko. Na důkaz toho pro vás máme několik ukázek klimatizací a ochlazovačů vzduchu od italského výrobce Olimpia Splendid, které udělají parádu i v moderně zařízeném interiéru. Italové to s krásnými věcmi zkrátka umí.


 

zapuštěná klimatizace bez venkovní jednotky unico

Olimpia Splendid Unico Air Incasso. Klimatizace tenčí a tišší než kdy předtím. Zapuštěná do zdi a s pouhými 16 cm šířky je prakticky neviditelná. Olimpia Splendid navíc nabízí i modely s ovládáním pomocí Wi-Fi. Chlazení místností najednou funguje jako kouzlem.

 

tower klimatizační jednotka unico

Olimpia Splendid Unico Air Tower. Moderní design této montované klimatizace dovoluje využít ty nejužší prostory. Díky svému minimalistickému, štíhlému vzhledu se skvěle hodí jak do kuchyně, tak do obytných místností.

 

ochlazovač vzduchu

Olimpia Splendid Peler Chill. Ochlazovač vzduchu pro místnosti, kde potřebujete okamžité osvěžení, navíc s futuristickým designem, který zaujme. Nejedná se však o klimatizaci; pomocí ventilátoru s rozprašovačem mikročástic studené vody přístroj snižuje v místnosti pocitovou teplotu. Přesto je výbornou volbou všude tam, kde nelze odvádět odpadní teplo ven z místnosti.

 

mobilní klimatizace comptact

Olimpia Splendid Dolceclima Compact. Celkové rozměry klimatizací z této řady jsou sníženy o 25 % ve srovnání s tradičními mobilními klimatizacemi. 70 cm na výšku, 35 cm na šířku, a pouhých 28 kg – tím se Dolceclima Compact 8P řadí mezi nejmenší mobilní klimatizace na trhu. K umístění a zapojení potřebuje pouze zásuvku a okno pro vývod hadice na odpadní teplo.

 

dvojdílná klimatizace unico

Olimpia Splendid Unico Air Twin. Dvě klimatizace – jeden vývod! Když už se rozhodnete pro instalaci klimatizace do zdi, s tímto dvojmodelem z vašeho úsilí vytěžíte maximum. Navíc pokud se rozhodnete pro model HP s funkcí topení navíc. Možnosti jsou potom takřka neomezené – můžete chladit zároveň obývák i ložnici. Nebo jen jedno z toho; jednotky fungují i samostatně. Nebo v bytě přes den chladit a v koupelně večer vytápět. To vše za cenu dvou nenápadných průduchů do zdi.



průcuchy klimatizace unico

Dva průduchy pouze v jedné zdi, a přitom dvě klimatizace chladící zároveň ve dvou místnostech? To není sen, ale realita.

Olimpia Splendid Unico Boiler. Pokud v článku zmiňujeme spojení dvou výrobků v jedno, nemůžeme zapomenout na Unico Boiler. Ani tato klimatizační jednotka vám nebude v domácnosti na obtíž – naopak se z ní stane nepostradatelný pomocník. Díky patentované technologii využívá odpadní teplo k ohřevu vody v připojeném bojleru. Přitom jako všechny výrobky z řady Unico potřebuje pouze dva průduchy do zdi namísto nevzhledné venkovní jednotky. Toto spojení designu a ekologie je dalším důkazem toho, že výrobce Olimpia Splendid neustále posouvá standardy domácího chlazení.

 

Pokud nenajdete v naší nabídce Unico klimatizací bez venkovní jednotky uvedený model, neváhejte se na nás obrátit a my ho dovezeme přímo na míru pro Vás.

 
Hodnocení zákazníků
846 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost
28/01/2021
Oveřený zákazník
100 %

Dobrá cena za přístroj,hlavně za dva dny jsem ho měl doma,ve středu jsem objednal a v pátek (což jsem nečekal) jsem ho již přebíral na parcelshopu.