Mobilní klimatizace BIET AC12006
Mobilní klimatizace BIET AC12006
352 Kč
Skladem externí sklad

Mobilní klimatizace BIET AC12006

30 dní na vrácení

Mobilní klimatizace BIET AC12006

  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 50 m3
  • Energ. třída chlazení: A
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Biet nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Mobilní klimatizace BIET AC12006

Hledáte výkonnou a cenově dostupnou klimatizaci, která je vysoce kompatibilní pro svůj rozměr a zároveň jednoduše přenosná? Klimatizace Biet AC 12006 splňuje všechny tyto požadavky zároveň vyniká snadnou instalací a vysokou energetickou účinností. Klimatizace je určena pro chlazení, odvlhčování a větrání prostoru.

Mobilní klimatizace BIET AC12006 s chladicím výkonem 3,53 kW přemění jakýkoliv prostor v příjemně chladnou oázu. Kompaktní mobilní klimatizace je navržena tak, aby zabírala málo místa, díky tomu je vhodná pro místnosti až do 100 m3, jako jsou obývací pokoje, dětské pokoje, ložnice, kanceláře, konferenční místnosti, obchody a jiné prostory.

Díky inovativní technologii automatického výparníku kondenzátu, který spolu s teplým vzduchem odvádí z prostoru i vlhkost, se zvyšuje energetická účinnost chlazení a snižuje se potřeba vyprazdňování zásobníku na vodu. Mobilní klimatizaci Biet AC12006 můžete nastavit odkudkoliv z místnosti podle svých představ. Tři provozní režimy i další funkce lze snadno nastavit pomocí dotykového ovládacího panelu nebo přiloženého dálkového ovladače.

Mobilní klimatizace nabízí tři provozní režimy: chlazení, odvlhčování a ventilátor. Na klimatizaci můžete nastavit provozní teplotu od 18 do 30 °C a 1 ze 3 rychlostí ventilátoru. K dispozici jsou další funkce, jako je režim spánku, automatické zapínání a vypínání s programovatelným 24 hodinovým časovačem a automatické kývání lamel.

U této mobilní klimatizace je výhodou, že není nutná žádná trvalá instalace. Klimatizace je vám k dispozici ihned po vybalení z krabice, stačí nainstalovat těsnění do oken, jež je součástí balení a vystrčit z něj hadici od klimatizace. Díky zabudovaným kolečkům v podstavci a integrovaným bočním úchytem ji můžete snadno a bez problému přenášet z místnosti do místnosti.

 

FUNKCE 3v1

Klimatizace je určena jak k chlazení, odvlhčování a odvětrávání prostoru.

 

RYCHLÁ INSTALACE

Jednoduchá a rychlá instalace klimatizace. Během pár minut klimatizaci lehce nainstalujete, díky přiloženému přehlednému návodu.

 

FUNKCE NASTAVENÍ ČASOVAČE

Klimatizace disponuje nastavitelným 24 hod. časovačem, díky kterému budete mít příjemně ochlazený prostor za každého počasí, kdykoli si zamanete.

 

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Klimatizace je vybavena přehledným displejem, který umožňuje velmi pohodlnou a snadnou obsluhu zařízení.

 

V čem BIET AC12006 vyniká?

 

1. Lehká instalace a kompaktní rozměry

 

Díky přehlednému návodu bude pro každého instalace klimatizace hračka! K instalaci je potřeba dodávaná záklopka, která je vhodná pro instalaci do zdi, nebo skla, nebo lišta k instalaci klimatizace do výsuvného, nebo posuvného okna. Veškerý potřebný materiál k instalaci je přiložen v balení. Za účelem snadné instalace jsou jednotky podrobeny obsáhlému testovacímu provozu ve výrobním závodě. Díky velmi malému rozměru a svému nenápadnému designu je klimatizace vhodná do každého prostoru.

 

2. Ovládací panel a LED displej

 

Klimatizace má přehledný dotykový ovládací panel, díky, kterému je dobře a snadno ovladatelná. Na led displeji je k vidění teplota chlazení.

 

3. Dálkový ovladač s infračerveným světlem

 

Součástí klimatizace je i ovladač s infračerveným světlem a digitálním displejem, díky kterému budete moci klimatizaci na dálku ovládat klidně z pohodlí pohovky.

 

4. Energetická účinnost chlazení, větrání a odvlhčování

 

Klimatizace má špičkovou energetickou účinnost, kdy u chlazení splňuje energetickou třídu A. Použité přírodní chladivo R290 zvyšuje výkonnostní faktor spotřebiče a snižuje jeho potenciální dopad na globální oteplování.

 

 

5. Funkce režimu spánku a časovač

 

Funkce režimu spánku postupně zvyšuje nastavenou teplotu pro větší akustický komfort. Díky funkci 24 hodinového režimu si můžete užívat příchod do předem vychlazené místnosti v parném létě.

 

6. Bohaté příslušenství

 

Součástí balení klimatizace je těsnění do okna, dálkové ovládání, výfukové hadice, vypouštěcí hadice, manuál, kolečka a boční úchyt pro snadné přemisťování zařízení. Výfuková hadice: vnější průměr hadice: 15 cm, max. délka hadice: 150 cm, kruhový adaptér, okenní adaptér, materiál: plast, barva: šedá.

 

Parametry

Výrobce:
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
42
Výška (cm)
72,5
Hloubka (cm)
36
Hmotnost (kg)
26

Parametry

Výrobce:
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
42
Výška (cm)
72,5
Hloubka (cm)
36
Hmotnost (kg)
26
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Příslušenství

Izolace do okna pro mobilní klimatizace Detail

990 Kč

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace Detail

1 190 Kč

Izolace do střešních oken pro mobilní klimatizace (230 x 40 cm) Detail

1 790 Kč

Izolace do okna pro mobilní klimatizace na míru Detail

3 979 Kč

Izolace do okna pro mobilní klimatizace na míru

Dostupné pouze u výrobce

Izolace do střešních oken pro mobilní klimatizace (190 x 40 cm) Detail

1 590 Kč

Okenní sada těsnění pro mobilní klimatizace Detail

1 890 Kč

Hmotnost (kg) 1,3,
Heureka
Hodnocení zákazníků
1621 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
25/02/2024

Pořídil jsem odvlhcovač Olimpia Splendid Aquaria 24P Wi-Fi. S výrobkem jsem spokojen. Z počátkem drobné problémy jsem vyřešil s pomocí podpory obchodu Vzdusin.cz. Navíc bylo u výrobků 30 dní na vyzkoušení.