Mobilní klimatizace Rohnson R-895 Breezeway
Mobilní klimatizace Rohnson R-895 Breezeway
9 990,-
Dlouhodobě vyprodáno

Mobilní klimatizace Rohnson R-895 Breezeway
chladící výkon až 3,5 kW, LED displej, časovač a dálkové ovládání

Doprava zdarma
30 dní na vrácení

Mobilní klimatizace Rohnson R-895 Breezeway
chladící výkon až 3,5 kW, LED displej, časovač a dálkové ovládání

  • Výrobce: Rohnson
  • Záruka 5 let
  • Určeno pro: 100 m3
  • Energ. třída chlazení: A
9 990,-
11 790,-
Dlouhodobě vyprodáno
Dostupnost ověřena před 5 minutami
Nebojte se nakoupit vánoční dárky již nyní.
Můžete je nerozbalené vrátit až do 31.1.2023.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Prodloužená záruka na 5 let zdarma!

K produktu získáte záruku 5 let. Nemusíte se nikde registrovat a záruka se vztahuje na celý spotřebič.

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Rohnson nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Rohnson R-895 Breezeway

Hledáte výkonnou a cenově dostupnou klimatizaci, která je vysoce kompatibilní pro svůj rozměr a zároveň jednoduše přenosná? Klimatizace 3 v 1 R-895 Breezeway splňuje všechny tyto požadavky zároveň vyniká snadnou instalací a vysokou energetickou účinností. Klimatizace je určena pro chlazení, odvlhčování a větrání prostoru.

Mobilní pokojová klimatizace Rohnson řady 3 v 1 R- 895 Breezeway vás přesvědčí ke koupi svým vysokým výkonem, mobilností, malým rozměrem. Toto moderní zařízení vyniká do detailu zpracovaným provedením a jednoduchou instalací. Ke klimatizaci je dodávána lišta k instalaci klimatizace do výsuvného, nebo posuvného okna. Klimatizaci lze instalovat i do otvoru ve zdi. Díky speciální ochranné fázi kompresoru, která jej nechává vypnutý po dobu 3 minut při každém startu, se nemusíme bát, že byste klimatizaci poškodili. Zařízení tak lze spouštět pomocí automatizovaného odpojení či připojení. U klimatizace si lze volit 3 rychlosti ventilátoru.

Mobilní klimatizace Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway disponuje designovým ovládacím panelem pro okamžité a přehledné ovládání zařízení. Klimatizaci lze ovládat také přiloženým dálkovým ovladačem z pohodlí pohovky. Díky funkci časovače si můžete užívat příchod do předem vychlazené místnosti v parném létě. Zařízení je velmi tiché (56 dB)  takže vás nebude rušit u každodenních činností, nebo sledování televize, či poslechu hudby. 

Rohnson 3 v 1 R- 895 Breezeway vysokou energetickou účinnost a dosahuje na energetickou třídu A! Použité přírodní chladivo R290 zvyšuje výkonnostní faktor spotřebiče a snižuje jeho potenciální dopad na globální oteplování. Mobilní klimatizace je vhodná do prostoru o výměře 45 m², odvlhčení místnosti až 24 l denně. Další přínosnou funkcí je funkce Automatického režimu – v tomto režimu spotřebič automaticky volí režim v závislosti na teplotě v místnosti. Pokud je teplota v místnosti vyšší než 25 °C, spotřebič bude v režimu klimatizace, pokud teplota klesne pod 25 °C, spotřebič se přepne do režimu ventilátoru. Další funkcí je funkce oscilace.

Režimy mobilní klimatizace:

  • Klimatizace – v tomto režimu lze nastavit požadovanou teplotu v rozmezí 17-30 °C a rychlost ventilátoru.
  • Odvlhčování – v tomto režimu ventilátor pracuje při nízké rychlosti. Vlastní nastavení rychlosti ventilátoru ani teploty není možné. Pokud teplota v místnosti klesne pod 13 °C, spotřebič zastaví proces odvlhčování. Jakmile teplota stoupne nad 15 °C, spotřebič opět začne odvlhčovat (s 3-minutovým opožděným startem kompresoru pro jeho ochranu).
  • Ventilátor – v tomto režimu je v provozu pouze ventilátor. Lze nastavit požadovanou rychlost ventilátoru. Nelze nastavit požadovanou teplotu.

Parametry

EAN
5202561527254
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
83
Šířka (cm)
44,3
Hloubka (cm)
34
Hmotnost (kg)
28

Napsat dotaz

Příslušenství

Izolace do okna pro mobilní klimatizace Detail

990,-

1190

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace Detail

1 190,-

Izolace do střešních oken pro mobilní klimatizace Detail

1 390,-

Heureka
Hodnocení zákazníků
1204 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

21/08/2022
Oveřený zákazník
100 %

Koloběžku jsme vyzvedávali osobně. Potěšila nás velice příjemná obsluha, pan prodavač byl profesionál, vše nám dobře vysvětlil, poté jsem si koloběžku vyzkoušela (projela se po okolí), se vším jsem byla spokojená, obchod mohu ráda doporučit.