Mobilní klimatizace Rohnson R-898 Greenland
Mobilní klimatizace Rohnson R-898 Greenland
14 990,-
Dlouhodobě vyprodáno

Mobilní klimatizace Rohnson R-898 Greenland
chladící výkon až 4,7 kW, LED displej, časovač a dálkové ovládání

Doprava zdarma
30 dní na vrácení

Mobilní klimatizace Rohnson R-898 Greenland
chladící výkon až 4,7 kW, LED displej, časovač a dálkové ovládání

  • Výrobce: Rohnson
  • Záruka 5 let
  • Určeno pro: 134 m3
  • Energ. třída chlazení: A (EER 2,6)
14 990,-
15 990,-  
Dlouhodobě vyprodáno
Zboží není skladem
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Prodloužená záruka na 5 let zdarma!

K produktu získáte záruku 5 let. Nemusíte se nikde registrovat a záruka se vztahuje na celý spotřebič.

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Rohnson nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Rohnson R-898 Greenland

Hledáte výkonnou a cenově dostupnou klimatizaci, která je vysoce kompatibilní pro svůj rozměr a zároveň jednoduše přenosná? Klimatizace 3 v 1 Rohnson R-898 Greenland splňuje všechny tyto požadavky zároveň vyniká snadnou instalací a vysokou energetickou účinností. Klimatizace je určena pro chlazení, odvlhčování a větrání prostoru.

Mobilní pokojová klimatizace řady 3 v 1 Rohnson R-898 Greenland vás přesvědčí ke koupi svým vysokým výkonem, mobilností a malým rozměrem! Toto moderní zařízení vyniká do detailu zpracovaným provedením a jednoduchou instalací. Ke klimatizaci je dodávána lišta k instalaci klimatizace do výsuvného, nebo posuvného okna. Klimatizaci lze instalovat i do otvoru ve zdi.

Díky speciální ochranné fázi kompresoru, která jej nechává vypnutý po dobu 3 minut při každém startu, se nemusíme bát, že byste klimatizaci poškodili. Zařízení tak lze spouštět pomocí automatizovaného odpojení či připojení. Klimatizace má také funkci Sleep, která postupně zvyšuje nastavenou teplotu pro větší akustický komfort. U klimatizace si lze volit 3 rychlosti ventilátoru.

Mobilní klimatizace Rohnson 3 v 1 R-898 Greenland disponuje designovým ovládacím panelem pro okamžité a přehledné ovládání zařízení. Klimatizaci lze ovládat také přiloženým dálkovým ovladačem z pohodlí pohovky. Díky funkci časovače si můžete užívat příchod do předem vychlazené místnosti v parném létě.

Zařízení je velmi tiché (65 dB)  takže vás nebude rušit u každodenních činností, nebo sledování televize, či poslechu hudby.

Mobilní klimatizace Rohnson 3 v 1 R-898 Greenlandvysokou energetickou účinnost a dosahuje na energetickou třídu A! Použité přírodní chladivo R290 zvyšuje výkonnostní faktor spotřebiče a snižuje jeho potenciální dopad na globální oteplování. Mobilní klimatizace je vhodná do prostoru o výměře 170 m², odvlhčení místnosti až 50 l denně. Další přínosnou funkcí je funkce automatického odmrazování. Pokud se při nižších teplotách začne tvořit námraza na spotřebiči, kompresor se zastaví a spotřebič se začne automaticky odmrazovat. Další funkce, kterou zařízení má je funkce oscilace.

Režimy mobilní klimatizace 3 v 1 Rohnson R-898 Greenland

  • Klimatizace – v tomto režimu lze nastavit požadovanou teplotu v rozmezí 16-32 °C a rychlost ventilátoru. Rozsvítí se světelná indikace klimatizace. Pokud teplota v místnosti klesne pod nastavenou teplotu, kompresor se vypne a spotřebič přestane ochlazovat.
  • Odvlhčování – v tomto režimu ventilátor pracuje při nízké rychlosti. Vlastní nastavení rychlosti ventilátoru ani teploty není možné.
  • Ventilátor – v tomto režimu je v provozu pouze ventilátor. Lze nastavit požadovanou rychlost ventilátoru. Nelze nastavit požadovanou teplotu.

Parametry

EAN
5202561527285
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
76,2
Šířka (cm)
47
Hloubka (cm)
35,3
Hmotnost (kg)
32

Parametry

EAN
5202561527285
Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
76,2
Šířka (cm)
47
Hloubka (cm)
35,3
Hmotnost (kg)
32

Napsat dotaz

Příslušenství

Izolace do okna pro mobilní klimatizace Detail

990,-

1190

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace Detail

1 190,-

Izolace do střešních oken pro mobilní klimatizace Detail

1 390,-

Heureka
Hodnocení zákazníků
1291 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

17/02/2023
Oveřený zákazník
100 %

Zakoupen zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME. skvělá zkušenost s obchodemi, objednával jsem již druhý produkt. Pracují zde odborníci, kteří suprově poradí nad rámec recenzí na internetu - takže doporučuji si nechat poradit a zboží pořídit v tomto obchodě. za mne 5 z 5 hvězdiček