🎁 Objednejte produkty skladem nejpozději do 19. 12. 2023 a my vám garantujeme doručení do Vánoc! 🎄

Čistička Winix Zero
Čistička Winix Zero
231,-
Dlouhodobě vyprodáno

Čistička Winix Zero

30 dní na vrácení

Čistička Winix Zero

 • Záruka 2 roky + prodloužení o 1 rok
 • Určeno pro: 99 m3
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Nebojte se nakoupit vánoční dárky již nyní.
Můžete je nerozbalené vrátit až do 31.1.2024.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 100%spokojenost

Recenze (26)

Zobrazit recenze

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Winix nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Winix Zero

Inteligentní čistička vzduchu ZERO s plně automatickým režimem čistí vzduch ve čtyřech stupních pomocí předfiltru, uhlíkového filtru, True HEPA filtru s účinností 99,97 %  a technologií PlasmaWave®. Čistička je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace. Neobyčejně vysoký výkon, vysoká účinnost a velmi nízká spotřeba energie je zaručená certifikacemi. Nabízí jednoduché ovládání s dotykovým panelem a nenáročnou údržbu. 

Pokročilý filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti. PlasmaWave® vytváří kladné a záporné ionty, díky nimž se nečistoty ve vzduchu rozkládají na molekulární úrovni a navíc dochází k jeho svěžímu nabití, jako je tomu v přírodě.

Čím čistička Winix Zero vyniká?

 

1. Inteligentní a neobyčejně výkonná

Čistička je vhodná do středně velkých prostor, jako jsou např. obývací pokoje, kanceláře nebo ordinace.Pokročilý filtrační systém odstraňuje ze vzduchu prach, pyl, zvířecí alergeny, cigaretový kouř, bakterie a viry, spory plísní, organické chemické látky a pachy z domácnosti.

 • doporučeno pro místnosti do 35 m2  (určeno pro alergiky a astmatiky, kdy je vzduch v místnosti přefiltrovaný 4,5× za hodinu)
 • maximální velikost místnosti je 99 m2 (běžné čištění, prevence)
 • rychlost čištění průměrné velikosti místnosti 20 m2: 8 minut
 • maximální vzduchový výkon 390 m3/h

 

2. Jednoduchý a vysoce účinný filtrační systém

Čistička disponuje 4-stupňovým systémem filtrace.

Aktivní uhlíkový filtr
- účinná ochrana proti zápachu ze zvířat a vaření, kouři nebo těkavým organickým látkám

True HEPA filtr H13
- zachytí až 99,97 % všech alergenů a nečistot od velikosti 0,3 mikronu jako jsou pylová zrnka, roztoči, spóry plísní, ultrajemné částice prachu, zvířecí alergeny, bakterie, mikroorganismy a kouř.

PlasmaWave
- vytváří hydroxyly, které neutralizují zápachy, škodlivé plyny, těkavé organické látky a ničí viry a bakterie. Čištěním nevzniká škodlivý ozón.

 

3. Další funkce

INDIKÁTOR KVALITY VZDUCHU - snadný přehled o kvalitě vzduchu díky špičkovému senzoru.

Senzor prachových částic nepřetržitě monitoruje kvalitu vzduchu v místnosti a automaticky reguluje výkon čističky. Když senzor zaznamená znečištění (zvýřený prach, kouř, ultrajemné částice) změní se barva indikátoru kvality vzduchu a spustí se vyšší rychlost čištění. Takto čistička díky senzoru aktivně reaguje na znečištění ve vzduchu, které by jste jinak dýchali.

 • automatický, manuální a noční režim
 • indikátor kvality vzduchu – 3 úrovně
 • indikátor výměny filtru – inteligentní vyhodnocení na základě provozní doby a výkonu čištění
 • prachový senzor – citlivě vyhodnocuje kvalitu vzduchu a automaticky reguluje výkon
 • světelný senzor – přepíná do nočního režimu, přičemž ztlumí jas panelu a přepne čističku do tichého režimu
 • přehledný dotykový panel s LED indikací
 • časovač – 1/4/8 h
 • 5 rychlostních režimů

 

4. Nízké náklady na provoz čističky

Automatická indikace výměny filtru v závislosti na jeho znečištění. Čističky Winix umí přesně vyhodnotit dobu, kdy je třeba vyměnit filtry. Od ostatních čističek se liší hlavně v tom, že výměna není indikována jen uplynutím doby životnosti filtru. Procesor čističky totiž průběžně ukládá hned dvě informace – a sice jak dlouho motor běží a při jakých otáčkách. Až systém vyhodnotí, že je třeba vyměnit filtr rozsvítí kontrolku na hlavním panelu. Nemusíte se tak starat o to jestli není filtr zanesený a stejně tak se vám nestane, že vyměníte filtr, který by mohl ještě sloužit.

 

5. Certifikace a účinnost

 • ECARF – tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které splňují přísná kritéria účinnosti a jsou tedy vhodné pro lidi trpící alergiemi. Jedním z požadavků je i přísné kritérium týkající se produkce ozonu.
 • UK Allergy – tento certifikát udělený The British Allergy foundation deklaruje, že produkt byl testován v nezávislé laboratoři s prokázáním účinnosti na odstranění či snížení alergenů.
 • Laboratoř Yonsei Univerzity – při použití technologie PlamaWaveTM byly redukovány nejběžnější viry chřipky s účinností 99,6 % během jedné hodiny.

 

 

IONIZACE vs OZÓN - Jak se rozhodnout?

Některé čističky vzduchu jsou založeny na aktivní filtraci vzduchu. To znamená, že generují záporné ionty a ozón do ovzduší, a tím přispívají k jeho kvalitě. Těmito funkcemi také disponují některé zvlhčovače vzduchu. Je dobré těmto funkcím porozumět ještě před nákupem vybraného přístroje.

Více informací naleznete v článku zde.

Parametry

Výrobce:
Regulace výkonu
automatická
předfiltr + HEPA H13 + uhlíkový
Stupně ventilátoru
5
Vhodné pro (m2)
78
Barva
bílá
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ne
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Náklady na filtry (Kč/rok)
1390
Šířka (cm)
45,5
Výška (cm)
69,2
Hloubka (cm)
28,0
Hmotnost (kg)
8,2

Parametry

Výrobce:
Regulace výkonu
automatická
předfiltr + HEPA H13 + uhlíkový
Stupně ventilátoru
5
Vhodné pro (m2)
78
Barva
bílá
Prachový senzor
ano
Pachový senzor
ne
Dálkové ovládání
ne
Indikátor výměny filtru
ano
Náklady na filtry (Kč/rok)
1390
Šířka (cm)
45,5
Výška (cm)
69,2
Hloubka (cm)
28,0
Hmotnost (kg)
8,2
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Co mě velmi překvapilo, tak v zimním období ve většině případů, kdy jsem čističku zapnul, tak svítila ikona, že vzduch je čistý (Pokud jsem zvýšil otáčky, tak se občas přístroj přepnul na střední znečištění). Maximálně jsem se při zapnutí dostal na střední úroveň znečištění. Uvidíme přes léto při otevřeném okně.

Čistička je v nočním režimu téměř nehlučná, Naopak při nejvyšším výkonu je čištění velmi rychlé

hoz  Uživatelská recenze

Po krátké době používání nelze hodnotit !

hoz  Uživatelská recenze

Tichý, výkonný, jednoduchá obsluha, noční režim, hezký design.

hoz  Uživatelská recenze

Vše v pořádku jsem spokojen .

hoz  Uživatelská recenze

Mám zatím krátce, takže oceňuji časovač, design, jednoduchost ovládání. Na nevýhody jsem zatím nenarazila.

hoz  Uživatelská recenze

Čističku Winix Zero jsem po dlouhém pátrání vybrala jako nejlepší a zaručený přístroj na čištění vzduchu.Má hodně ověřených certifikací včetně certifikátu na ozón.Jsem plně spokojena a mohu ostatním jen doporučit.Vše co o ní píšou v popisu jest pravda.Lépe se mi dýchá,jsem astmatik a můj syn je alergik a zlepšení též vidím.Děkuji za kvalitní a chytrý přístroj.

Velmi inteligentní čistička, Pracuje výkonně, Dle popisu čistí vzduch od prachu, kouře atd., Na automat jede skvěle a reaguje na kvalitu vzduchu

hoz  Uživatelská recenze

Koupila jsem na základě doporučení přátel, kteří vyzkoušeli vícero čističek vzduchu. Tuto jedinou nevrátili a jsou s ní spokojeni dodnes.

Skvělý výkon., Čistí dobře, lépe se dýchá., Velmi tichý chod na noční režim, není prakticky slyšet.

Světelné diody na displeji je třeba na noc přikrýt či přelepit, pokud vám vadí výraznější světlo. Bohužel se nedá vypnout, ale je to detail., Na plný výkon je trochu hlučnější než jsem čekala, asi jako menší digestoř. Ale to je normální.

hoz  Uživatelská recenze

Čističku jsem koupil po pečlivém přečtení všech recenzí, a i když ji mám zatím krátce v ložnici, jsem spokojený. Hlavně vyzdvihuji tichý chod v noci, do kterého se automaticky přepne po soumraku, kdy ztiší ještě více než na minimální chod a opravdu ji není slyšet, což byl pro mě rozhodující argument pro koupi. Rozhodl jsem se ještě pro jednu (WAC U450) do obývacího pokoje, protože ji nemíním pořád přetahovat jak kočka koťata. Vzduch se jeví opravdu vyčištěný, což jde poznat i pocitově. Cvrlikání PlasmaWave, které někteří recenzenti zmiňují, osobně neslyším (doufám, že je snad je funkční :-)). Uvidím za delší dobu používání, ale za ten týden, co tuto čističku mám, mohu v podstatě podepsat to, co říkají uživatelé v dřívějších recenzích. Zatím peněz nelituji.

solidní zpracování, v noci velmi tichý režim, což bylo pro mě zásadní podmínkou nákupu, v režimu "auto" se nemusím o čističku vůbec starat, vypadá esteticky a elegantně

jak zmíněno u předešlých recenzí: i v noci ztlumené osvětlení ovl. panelu je pořád dost (pro mě hodně) intenzivní, ale dá se jednoduše zakrýt kouskem kartonu. Škoda, že nemá funkci "vypnutí displeje", která by problém jednoduše vyřešila.

hoz  Uživatelská recenze

s přístrojem jsem zatím naprosto spokojená, neruší při spaní

jsem alergik na pyly a prach, výrazně se zvýšil komfort spaní, ráno méně smrkám a již mne nesvědí patro a nos

hoz  Uživatelská recenze

vše O.K.

hoz  Uživatelská recenze

Čističku používal syn z důvodu pylové alergie od dubna do konce června. Byla v provozu denně, ve dne i v noci. Vybrali jsme větší výkon, aby mohla běžet na nižší stupeň - není přitom skoro slyšet. Má snadné ovládání. Během tříměsíčního intenzivního provozu nevznikly žádné problémy. Syn se v době pylové sezóny cítil líp, jestli to bylo způsobené čističkou nebo jiným faktory, to nevím. S výrobkem jsme spokojeni. Nákup mohu doporučit.

Velký výkon. , Snadné ovládání., Velmi tichý chod (při sníženém výkonu), neruší při spánku. , V období "naší" pylové sezóny fungovala denně ve dne i v noci bez jakýchkoliv problémů.

hoz  Uživatelská recenze

Dokonalost.

hoz  Uživatelská recenze

kvalitní výrobek, který splnil naprosto moje očekávání.

výkonný, tichý, spolehlivý

hoz  Uživatelská recenze

Doporučuji

Filtry, které se dají vyprat, Při tomto výkonu i do větších místností, Automatický režim, Jednoduché ovládání

Zatím nic

hoz  Uživatelská recenze

Doporucuji.Opravdu funguje,jak je reklamovano,cas ovšem ukaze.

hoz  Uživatelská recenze

celkově zatím spokojen, vše je v +/-

tichý chod v noci, Intuitivní ovládání, lehhce přenositelné (lehké a dobře se drží)

všude se píše, že filtr je omyvatelný, včetně ČESKÝCH oficialních stránek výrobce, ale v anglickém návodu je jasně napsáno, filtry neumývat., Oficiální nečeské stránky výrobce jsou snad korejsky

hoz  Uživatelská recenze

zkušenosti po týdnu zatím velmi dobré, je lehký, přenosný, automatizovaný, naprostá spokojenost. Doporučuji všem.

velmi sofistikovaný přístroj, spolehlivě reaguje na změny znečištění, automatika je předností, vzhledem k vlastnostem příjemná cena

hoz  Uživatelská recenze

Čističku WINIX ZERO rozhodně doporučuji ostatní kupujícím trpící alergiemi a astmatem pro vynikající poměr cena výkon.

Velmi výkonná čistička, pěkný design, tichá a šetrná k odběru proudu, jednoduché ovládání a značka WINIX, která má všechny potvrzené certifikáty pro alergiky a astmatiky, včetně ozonu.

hoz  Uživatelská recenze

Dobře čistí Ocenila jsem i náhradní filtry v balení (omezená akce) Snadno se přenáší

hoz  Uživatelská recenze

Nemám zkušenost s jinou čističkou a nemám ji dlouho. Vzduch pročistí, nachytá to hodně prachu - vysávam filtre týdenně. Ale srovnat jestli je to málo, nebo dost - nedokážu.

V noci je tichá Vypadá hezky Není těžká Neprodukuje ozon

Bude nutno časem menit filtre - ale dostal jsem 1 sadu jako bonus (4 uhlikové a 1 HEPA) - nejsou uplně levné Senzor - někdy mám pocit, že používa random generátor barviček

hoz  Uživatelská recenze

OK funguje perfektně

hoz  Uživatelská recenze

Tichý chod

hoz  Uživatelská recenze

tichý noční režim, odstraňuje i pachy, dobře čistí

zatím žádná

hoz  Uživatelská recenze

Dlouho jsem váhala, zda čističku vůbec koupit. Když už jsem se rozhodla a nějakou si vybrala, tak mi ji prostřednictvím chatu rozmluvili a poradily jinou. Tu jsem koupila. Po snadné instalaci a dání do provozu jsem měla v místnosti vzduch čistý, tak jsem si řekla, že jsem ji asi kupovat nemusela. Protože je čistička opravdu tichá, tak jsem ji pustila synovi alergikovi v noci a vypadá to, že mu pomohla. Měně smrká, kýchá a nemá tolik ucpaný nos. Uvidím až začne pylová sezóna. Doufám, že bude dále pomáhat.

hoz  Uživatelská recenze

funguje zcela automaticky

hoz  Uživatelská recenze

automatická regulace ventilátoru na nejnižší stupeň skoro neslyšitelný

Příslušenství

Sada filtrů pro Winix Zero / Winix P300 Detail

1 608,-

Heureka
Hodnocení zákazníků
1469 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

16/06/2023
Oveřený zákazník
100 %

Vzdušín mužů s klidným svědomím doporučit. Objednávka vyrizena nejen rychle,ale cením i průběžné info o stavu. Mám z nich dojem,ze ještě existuje určitá norma zodpovědnosti vůči nakupujicimu. Díky vzdušíne.