Mobilní klimatizace Olimpia Splendid DOLCECLIMA Air Pro 13 A+ WiFi - rozbaleno (vystavený kus)
Mobilní klimatizace Olimpia Splendid DOLCECLIMA Air Pro 13 A+ WiFi - rozbaleno (vystavený kus)
514,-
Dlouhodobě vyprodáno

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid DOLCECLIMA Air Pro 13 A+ WiFi - rozbaleno (vystavený kus)

30 dní na vrácení

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid DOLCECLIMA Air Pro 13 A+ WiFi - rozbaleno (vystavený kus)

  • Výrobce: Olimpia Splendid
  • Záruka 2 roky
  • Určeno pro: 100 m3
  • Energ. třída chlazení: A+
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Olimpia Splendid nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Vystavený kus z expozice na prodejně, použitý, vyzkoušený a plně funkční. Plná záruka.

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ WiFi

Olimpia Splendid DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je mobilní klimatizace s funkcí samostatného odvlhčování. Její velkou výhodou je energetická úspora, která je u přístroje v energetické třídě A+. Je to tedy jedna z nejúspornějších mobilních klimatizací na trhu. DOLCECLIMA AirPro 13 A+ je vybavená technologií BLUE AIR, která zvyšuje rychlost chlazení a rovnoměrně rozptyluje chladný vzduch, a to díky speciální konstrukci ventilátoru a lamel klimatizace.

Při používání oceníme automatický mód, který reguluje výkon podle aktuální teploty v místnosti. Pro nerušený spánek nabízí klimatizace funkci Silent, která snižuje hlučnost přístroje. V extrémně teplých dnech můžeme využít mód Turbo, který sníží teplotu vzduchu v místnosti maximální rychlostí. Přístroj umí také samostatně odvlhčovat a má automatický výparník kondenzátu.

Ovládání usnadňuje dálkový ovladač, který je součástí balení. Manipulaci pak boční úchyty a kolečka. Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin. 

Příslušenství: Dálkový ovladač s LCD displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, záklopka pro instalaci do zdi nebo skla, lišta do posuvného okna.

 

 

 

V čem klimatizace DOLCECLIMA AirPro 13 A+ vyniká?

 

1. TECHNOLOGIE BLUE AIR

 

Dokonce i při minimálním výkonu je díky efektivní konstrukci ventilátoru a výstupních lamel rovnoměrný rozptyl vzduchu zlepšen oproti klasickému systému. Chlazení je dvakrát tak rychlé a rovnoměrné.

 

2. FUNKCE AUTORESTARTU

 

Samozřejmostí je funkce autorestartu, která automaticky znovu zapne přístroj při výpadku proudu. Klimatizace má také časovač na 24 hodin. 

 

3. DOTYKOVÝ PANEL

 

  • Silent / Turbo funkce
  • Automatická regulace výkonu v závislosti na kvalitě ovzduší
  • Nastavitelný časovač (až 24 hodin)
  • 3 rychlosti

 

4. VELMI TICHÝ SILENT SYSTEM

 

Až o 10% tišší ve srovnání se srovnatelně výkonnými klimatizacemi na trhu.

 

5. LAMELA S FUNKCÍ SWING

 

Po uvedení klimatizace do chodu se otevře lamela pod úhlem, který je optimální pro efektivní cirkulaci vzduchu. Na dálkovém ovládání je možné zapnout funkci SWING a lamela se začne pohybovat.

 

6. NOVÉ EKOLOGICKÉ CHLADIVO

 

V nových mobilních klimatizacích Olimpia Splendid je použito ekologické chladivo R290. Toto chladivo je díky své vysoké energetické efektivitě úspornější, nepoškozuje ozonovou vrstvu v atmosféře a je mnohem šetrnější k životnímu prostředí..

 

7. FILTRY PRO ČIŠTĚNÍ VZDUCHU

 

Filtry pro čištění vzduchu - Funkce PURE 3. Klimatizace zároveň umožňuje čistit vzduch. K prachovému filtru můžeme přidat ještě dva speciální filtry. V balení naleznete 3x uhlíkový filtr (proti zápachu).

 

8. FUNGUJE JAKO PLNOHODNOTNÝ ODVLHČOVAČ VZDUCHU

 

Funguje i jako plnohodnotný odvlhčovač vzduchu.

 

9. OVLÁDÁNÍ POMOCÍ Wi-Fi

 

Novinkou letošního modelu je možnost ovládání pomocí Wi-Fi. Do Vašeho mobilního telefonu si pouze stáhnete aplikaci Olimpia Splendid a pak již pohodlně ovládáte Vaše zařízení odkudkoliv chcete. Pro chytrá zařízení je ke stažení zdarma pro na Google Play i App Store.

 

10. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA 5 LET

 

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi je skvělým příkladem kvalitního výrobku, který si zaslouží pozornost. Proto s potěšením nabízíme na tento produkt prodlouženou záruku na 5 let, abychom našim zákazníkům umožnili zcela bezstarostné užívání.

 

11. VÍTEŽ ankety "PRODUKT ROKU 2022" od Heuréka.cz

 

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Dolceclima Air Pro 13 A+ WiFi se stala významným VÍTĚZEM v anketě produkt roku 2022 na Heuréka.cz. Celkově se jedná o vysoce kvalitní produkt, který se stal dle zákazníků nejoblíbenější mobilní klimatizací za minulý rok.

 

DOLCECLIMA AirPro 13 A+

 

Parametry

Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Délka výfukové trubice (cm)
1,5
Autorestart
ano
Průměr výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
765
Šířka (cm)
490
Hloubka (cm)
425
Hmotnost (kg)
32

Parametry

Stupně ventilátoru
3
Barva
bílá
Délka výfukové trubice (cm)
1,5
Autorestart
ano
Průměr výfukové trubice (cm)
150
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
765
Šířka (cm)
490
Hloubka (cm)
425
Hmotnost (kg)
32

Napsat dotaz

Příslušenství

Sada filtrů Olimpia Splendid Detail

390,-

490

Heureka
Hodnocení zákazníků
1330 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

24/12/2022
Oveřený zákazník
100 %

Rychlé potvrzení objednávky a expedice příští den. Snad jediná nevýhoda, že avízo od spol. zajišťující dopravu, kdy zboží bude dodáno, mi přišlo dost pozdě. Naštěstí jsem byl ten den doma.