Mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P
Mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P
- Výrobce: Sinclair
- Záruka 2 roky
- Určeno pro: 100 m3
- Energ. třída chlazení: A
-
12 990,-
- bez DPH: 10 736,-
AMC-14P
Naše nejvýkonější jednodílná mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P (4,0 kW chlazení i topení) se vyznačuje také svou flexibilitou použití. Klimatizace umí chladit i topit a zároveň umožňuje vytápění i chlazení při umístění uvnitř místnosti i z umístění vně (např. z balkónu), což snižuje hluk uvnitř chlazených prostor. K tomuto zapojení se bude hodit speciální příslušenství v podobě sady pro venkovní provoz klimatizace. Venkovní použití je možné od teploty 7 °C do teploty 32 °C, kdy se klimatizace může začít přehřívat. Klimatizace disponuje funkcí automatického výparníku kondenzátu, který umožní přirozený odpar vlhkosti do odpadního vzduchu. Přístroj lze snadno ovládat s pomocí digitálního displeje nebo použitím dákového ovladače. Instalace zprovoznění přístroje jsou velmi snadné.
Čím klimatizace AMC-14P vyniká?
1. Vysoce výkonná a flexibilní
Jednodílná mobilní klimatizace Sinclair AMC-14P (4,0 kW chlazení i topení) se vyznačuje také svou flexibilitou použití. Klimatizace umí chladit i topit a zároveň umožňuje vytápění i chlazení při umístění uvnitř místnosti i z umístění vně (např. z balkónu), což snižuje hluk uvnitř chlazených prostor.
2. Funkce
Klimatizace disponuje funkcí automatického výparníku kondenzátu, který umožní přirozený odpar vlhkosti do odpadního vzduchu. Přístroj lze snadno ovládat s pomocí digitálního displeje nebo použitím dákového ovladače. Instalace zprovoznění přístroje jsou velmi snadné.
- Interiérový i venkovní provoz
- Digitální teploměr a časovač na předním displeji
- Programovatelná funkce doby zapnutí a vypnutí
- Vyjímatelný vzduchový filtr
- Odvlhčovací mód
- Automatický výparník kondenzátu
- Ukazatel provozních stavů pomocí LED
3. Vývod jako součást dodávky klimatizace
Součástí dodávky je pomůcka pro instalaci vývodu klimatizace do přivřeného okna.
Pro instalaci klimatizace mimo chlazenou místnost doporučujeme dokoupit:
Pro instalaci vývodu klimatizace skrze zeď doporučujeme dokoupit:
Příslušenství: Dálkový ovladač, trubice pro odvod horkého vzduchu, okenní set AMC-WINK.
Pro produkty značky Sinclair nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.
Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.
Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.
Parametry
Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?
Oveřený zákazník
ok
Oveřený zákazník
Bohužel začlo ochlazení,tak že zatím nevím ale chtělo by to delší flexi hadici.
Oveřený zákazník
Kazdy kdo si koupi mob klimu by si mel uvedomit obrovsky rozdil mezi delenou a mobilni klimou. Pokud je jakykoliv zpusob jak pouzit delenou, vzdy jit do delene. Pokud kupuje mobilni mel by ocekavat ze :- u delene je kompresor venku, ma pomaly - neslysitelny rozbeh a vetsinou ani nevime jestli jede nebo ne. U mobilni rve metr od postele a nepreslechne ho asi nikdo- delena ma lepsi ucinnost a temer zadne ztraty. U mobilni hreje kompresor v mistnosti, hodne hreje hadice ven z okna (okno musi byt opravdu dokonale utesneno) a navic neustale natahuje teply vzduch aby mohla vyfukovat `odpadni` jeste teplejsi- spotreba elektriny je podstatne vyssi- vetsina delenych umi plynule menit vykon ...- atd.Pokud se i pres to rozhodneme pro mobilni klimu, myslim, ze s tahle patri k tem opravdu lepsim. Ja jsem vedel co od ni ocekavat a jsem s ni spokojen.
Z mobilnich klimatizaci je to urcite ta lepsi, Vypada hezky, Celkem dobry vykon
Skoda ze nezobrazuje aktualni teplotu, ale jen nastavenou (vetsina klimatizaci behem nastavovani ukazuje nastavenou, pote se prepne na aktualni), Mohla byt aspon trochu zaizolovana, z jedny strany dost vyzaruje teplo, Celkem hlucne starty (i beh, ale s tim se musi pocitat), Vypousteni vody je velmi nizko
Oveřený zákazník
Tuto mobilní klimatizaci mohu doporučit pro vychlazení místnosti do 35 m 2.
chladí velmi dobře, jednoduché ovládání, energetická třída A, dálkové ovládání, funkce: chlazení, topení a odvlhčování, dálkové ovládání, hlučnost v porovnání s jinou klimatizací je srovnatelná, nízká spotřeba