Mobilní klimatizace TROTEC PAC 2010 E Recenze
Mobilní klimatizace TROTEC PAC 2010 E Recenze
332,-
Dlouhodobě vyprodáno

Mobilní klimatizace TROTEC PAC 2010 E Recenze

Výprodej
Dárek zdarma

Mobilní klimatizace TROTEC PAC 2010 E Recenze

 • Výrobce: Trotec
 • Záruka 2 roky
 • Určeno pro: 60 m3
 • Energ. třída chlazení: A
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 5 let zkušeností
Jsme odborníci
Jsme odborníci
Pomůžeme vám při výběru

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 95%spokojenost

Recenze (8)

Zobrazit recenze

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Trotec nabízíme v případě výskytu závady zdarma po dobu záruky odvoz výrobku do autorizovaného servisu v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu, zjištěné uživatelem při užívání během záruční doby.

Jak službu uplatnit? Napište na info@vzdusin.cz a ve zprávě uveďte číslo faktury, název výrobku, popis závady, Váš telefon a adres svozu. Následně Vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Mobilní klimatizace TROTEC PAC 2010 E

Mobilní klimatizace PAC 2010 E je malá, relativně tichá klimatizace s nízkou spotřebou, kterou není třeba instalovat do zdi. Hadici stačí nasadit na přístroj a prostrčit otevřeným oknem. (Okno doporučujeme utěsnit. Jednohadicová mobilní klimatizace PAC 2010 E se hodí do kanceláře i do panelového bytu. Chladící výkon 7200 Btu (2,1 kW) získáte s výhodným poměrem cena-výkon. Mobilní klimatizace Trotec PAC 2010 E je v energetické třídě A.

Mobilní klimatizace s 1 hadicí nasává vzduch z místnosti, prohání ho chladící jednotkou a zde ho rozdělí: jedné části vzduchu odejme teplo a vypustí ho zpět do místnosti. Druhou část vzduchu použije k transportu tepla hadicí ven z místnosti. Hadice se jednoduše umístí do otevřeného okna, které se utěsní speciálním těsněním oken pro mobilní klimatizace.

Německá společnost Trotec prodává klimatizační zařízení po celém světě. Kromě mobilních klimatizací pro byty, kanceláře a běžné prostory nabízí také průmyslové klimatizace pro komerční účely.

V čem klimatizace Trotec PAC 2010 E vyniká?

 

1. Automatické odpařování kondenzátu

U této mobilní klimatizace odpadá starost s vyléváním nádržky na kondenzát, neboť přístroj ponechává vlhkost ve vzduchu a zabudovaná nádržka tak plní při chlazení pouze bezpečností funkci. Automatické odpařování kondenzátu zaručuje, že se jednotka sama nevypíná při naplnění nádržky (jako u starších modelů mobilních klimatizací), ale pracuje tak dlouho, dokud není v místnosti dosažena nastavená teplota.

 

2. Dálkové ovládání

Ovládání jednotky je možné provádět přímo na přístroji ovládacím panelem nebo pro pohodlnější obsluhu a více funkcí se jednotka ovládá pomocí dálkového ovladače.

 

3. Další funkce

Klimatizace je vybavena funkcí časovače, což zajistí příjemné pokojové klima po jakoukoliv denní i noční dobu. 

 • Časovač, odložený start
 • Prachový filtr
 • Jednoduchá instalace
 • Dálkové ovládání
 • Moderní design
 • Výkonné chlazení
 • Účinné odvlhčování
 • Funkce ventilace bez zapnutého chlazení
 • Transportní kolečka pro snadnou manipulaci s klimatizací

Parametry

Barva
bílo-stříbrná
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
1,5
Průměr výfukové trubice (cm)
142
Dálkové ovládání
ano
Výška (cm)
770
Šířka (cm)
380
Hloubka (cm)
370
Hmotnost (kg)
24

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tenhle produkt na Heuréce?

hoz  Oveřený zákazník

Zatím funguje jak má ... spokojenost.

hoz  Oveřený zákazník

Designově povedená kompaktní klimatizace za nízkou cenu. Velkou výhodou je přiložené těsnění/vložka do okna. Běží neustále i v malé místnosti ale to je způsobeno nižší efektivitou provedení mobilních klimatizací, které obtížně mísí vzduch zezdola na rozdíl od pevných, umístěných pod stropem. Každopádně dovede účinně snížit teplotu před spaním v prohřáté panelákové ložnici.

Design Nízká cena Kompaktní rozměry Těsnění do okna akceptovatelná hlučnost

Trochu neefektivní chlazení.

hoz  Oveřený zákazník

Rychle vychlazená místnost. Chladí okamžitě po spuštění. Možná mohl být méně hlučný, ale je to moje první klima, tak nedokážu přesně porovnat a posoudit. Splňuje přesně to, co jsem od ní očekával.

hoz  Oveřený zákazník

Jsem nadšená, funguje jak má. Okamžitě ochladí vzduch. Produkt jsem objednala a druhý den dorazil. Jsem nadšená, skvělý výrobek za rozumnou cenu.

hoz  Oveřený zákazník

Výkonná klimatizace, za necelou hodinku byl pokoj cca 60 m3 vychlazen na 21 stupňů. Koupil jsem klimatizaci u Mall.cz za 5240 i s izolací ,takže výkon cena, můžu jen doporučit. Trošku hlučná, ale dá se to.

hoz  Oveřený zákazník

opravdu chladí velmi dobře, místnost 6 x 6 m zvládne tak do hodiny vychladit a to je v ní ještě předtím doslova peklo velmi jednoduché ovládání, kromě hadice není potřeba žádná jiná montáž hlučnost je asi tak v normě, nemám zkušenost s jinou klimatizací. Když jede na plno, tak to samozřejmě hlučné je, ale po vypnutí větráku je to v pohodě. příjemný vzhled baterky k ovladači přibaleny Za tu cenu úplně super produkt, zatím mě žádná negativa nenapadají.

hoz  Oveřený zákazník

Vzhledem k velikosti velice dobře chladí. Navíc příznivá cena.

hoz  Oveřený zákazník

Vybrala jsem dle recenzí a naprosto nelituji. V pohodě sledujeme televizi, zapnutá klimatizace je vedle sedačky. V noci ji máme zapnutou ve vedlejší místnosti, asi 4m od nás, nejenže v klidu spíme, ale i obě místnosti jsou dostatečně vychlazeny. Samozřejmě zavřeme dveře do dalších místností. Dnes bych, zřejmě, zvolila i silnější model, ale bála jsem se hluku, vibrací - ty jsme vůbec při plovoucí podlaze ani nezaregistrovali. pro panelákový byt je naprosto super. Při vlhku skvěle vysušuje.

Heureka
Hodnocení zákazníků
1093 recenzí na Heureka.cz
Celková spokojenost

29/05/2022
Oveřený zákazník
100 %

Za mě super a spokojenost bez výhrad...:) Objednáno, po zaplacení doručeno... Co víc si přát...