Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228
Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228
1 399 Kč
Na dotaz

Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228
tyčový a ruční vysavač, velký sací výkon, několik nástavců

Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228
tyčový a ruční vysavač, velký sací výkon, několik nástavců

  • Záruka 2 roky
  • 1 399 Kč
  • bez DPH: 1 156 Kč
Na dotaz
  • Pospěšte si! 29 návštěvníků se právě rozhoduje o koupi
  • Žádaný produkt! 6 prodáno za poslední týden
  • Ověřeno zkušenostmi! 100+ zákazníků zakoupilo celkem
  • Lze vrátit! Kupte a využijte vrácení zboží zdarma po 30 dní
Odložená platba
Nakupte hned a zaplaťte později do 30 dnů.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Nejprodávanější v kategorii

Vysavače

CENA PRÁVĚ NYNÍ!

4 030 Kč

Zobrazit
CENA PRÁVĚ NYNÍ!

1 399 Kč

Zobrazit

Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228

Tyčový cyklonový vysavač Rohnson R-1228 přináší inovativní řešení pro účinné a pohodlné úklidové práce. Tento vysavač je nejenom skvělým pomocníkem při udržování čistoty, ale také kombinuje funkce ručního a tyčového vysavače, poskytující tak maximální flexibilitu při úklidu. S jeho využitím je možné snadno a efektivně vyčistit všechny druhy koberců, podlah a jiných povrchů. Bez ohledu na to, zda se jedná o tvrdé podlahy, koberce či dlaždice, tento vysavač zvládne vše s lehkostí a precizností.

Vysavač je vybaven výkonným motorem, který zajišťuje vysoký sací výkon. To je klíčové pro rychlé a účinné odstranění nečistot a prachu ze všech povrchů. Jeho cyklonová technologie dále zvyšuje efektivitu, oddělující prach a nečistoty od vzduchu a udržující tak sací výkon na konstantně vysoké úrovni.

Jaké výhody má Rohnson R-1228?

 

1. Výkonný motor a velká nádoba

 

Vysavač Rohnson R-1228 disponuje výkonným motorem, který zajišťuje impozantní sací výkon. Díky této technologii je schopen účinně a rychle odstranit prach, špínu a nečistoty z různých povrchů, poskytujíc tak skvělé výsledky úklidu. Jeho schopnost nasát i drobné částice zaručuje důkladné čištění a čistší prostředí. Nádoba na prach s objemem 1 litru přidává k tomu praktický prvek, umožňující delší čas mezi vyprázdněním nádoby. Tato kapacita je dostatečná pro větší úklidy, což uživatelům ulehčuje údržbu vysavače a umožňuje jim nejefektivnější využití času při úklidových pracích.

 

2. Kovová teleskopická trubice a ergonomická rukojeť

 

Kovová teleskopická trubice je jedním z významných prvků vysavače Rohnson R-1228, který zajišťuje nejen pevnost a odolnost, ale také flexibilitu a pohodlí při úklidu. Díky této teleskopické trubici lze jednoduše přizpůsobit délku vysavače podle individuálních potřeb uživatele, což usnadňuje dosahování vzdálenějších nebo obtížně dostupných míst.

Ergonomická rukojeť přidává další úroveň komfortu při manipulaci s vysavačem. Tato designově promyšlená rukojeť minimalizuje únavu ruky a zároveň poskytuje pevný a pohodlný úchop, což je klíčové při delších úklidových sezeních.

 

3. Flexibilní konstrukce a HEPA filtr

 

Vysavač Rohnson R-1228 se vyznačuje nejen vysokou účinností, ale také snadnou manipulací a praktickým uskladněním, což z něj činí ideálního společníka pro každodenní úklidové potřeby. Jeho nízká hmotnost přispívá k pohodlnému používání, umožňujícímu snadné ovládání a manipulaci během úklidových prací.

Důmyslný design vysavače zahrnuje napájecí kabel o délce 6 m–7 m, což poskytuje velký akční rádius. Tato rozsáhlá délka kabelu umožňuje uživatelům pohodlně pracovat v rozličných místnostech bez nutnosti neustálého přepojování zásuvek. Tímto způsobem vytváří vysavač optimální podmínky pro efektivní úklidové seance.

 

4. Bohaté příslušenství

 

Vysavač Rohnson R-1228 je vybaven také vysoce účinným kartáčovým nástavcem, který zajišťuje efektivní odstranění nečistot a prachu z různých povrchů. Štěrbinová hubice 2 v 1 poskytuje flexibilitu při úklidu malých a těžko přístupných prostor.

Držák pro připevnění na stěnu představuje praktický prvek, který usnadňuje úklidový proces a současně šetří místo. Umožňuje uživatelům snadno uschovat vysavač, a to i v místnosti s omezeným prostorem, a zajistit tak jeho rychlý a pohodlný přístup při potřebě.

Parametry

Výrobce:
EAN
5202561536461
Barva
černá, žlutá, fialová, stříbrná
Šířka (cm)
27
Výška (cm)
115,5
Hloubka (cm)
23,5
Hmotnost (kg)
2,2

Parametry

Výrobce:
EAN
5202561536461
Barva
černá, žlutá, fialová, stříbrná
Šířka (cm)
27
Výška (cm)
115,5
Hloubka (cm)
23,5
Hmotnost (kg)
2,2
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Příslušenství

Náhradní HEPA filtr pro vysavače Rohnson R-1218 a R-1228 Detail

299 Kč

Šířka (cm) 6,2, Výška (cm) 9,6, Hloubka (cm) 6,2,
Heureka
Hodnocení zákazníků
1684 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
27/06/2024

Dost mě naštvalo, že klimatizace v akci za 4990kč, se během nákupu když jsem musel jít na 20min k dětem před přechodem k platbě zdražila na 5990kč. Co na plat, koupil jsem to. Ale co mě pak opravdu naštvalo bylo, že za 2dny byla zase za cenu 4990kč. Kdybych nevyhodil krabice, tak jsem to z principu vrátil....