Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Compact 8P
Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Compact 8P
234 Kč
Dlouhodobě vyprodáno

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Compact 8P

Doporučujeme
30 dní na vrácení

Mobilní klimatizace Olimpia Splendid Compact 8P

  • Záruka 3 roky
  • Určeno pro: 60 m3
  • Energ. třída chlazení: A (EER 2,6)
Tento produkt již bohužel není v naší nabídce a nelze jej objednat. Můžete se podívat na podobné produkty.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (%s)

%

5
x
4
x
3
x
2
x
1
x
nakoupilo +nakoupilo
spokojenost 96%spokojenost

Recenze (11)

Zobrazit recenze

Prodloužená záruka na 3 roky zdarma!

K produktu získáte záruku 3 roky. Nemusíte se nikde registrovat a záruka se vztahuje na celý spotřebič.

Jsme autorizovaný prodejce a pro produkty značky Olimpia Splendid nabízíme v případě výskytu závady zdarma odvoz výrobku do autorizovaného servisu po dobu záruky. Tuto službu lze využít v případě, že si ponecháte originální krabici k výrobku pro bezpečné zabalení.

Službu je možné uplatnit pouze pro výrobní a konstrukční vady produktu zjištěné při užívání během záruční doby. Více informací naleznete ZDE

Jak službu uplatnit? V reklamačním formuláři vyplňte krok po kroku všechny potřebné informace. Následně vás budeme kontaktovat s dalším postupem.

Malá mobilní klimatizace DOLCECLIMA Compact 8P je nejlevnějším modelem od prémiového italského výrobce Olimpia Splendid. Klimatizace disponuje digitálním termostatem a několika provozními módy včetně speciálního odvlhčovacího módu. Je velice malá, rozměry se blíží spíše výkonnějším odvlhčovačům. Lepšímu rozptylu chladného vzduchu pomáhají lamely směrované nahoru.

Klimatizace disponuje vývodní trubicí o průměru 15 cm a délce 1,5 m. V příslušenství najdeme komponenty jak pro instalaci klimatizace do přivřeného okna, tak i pro montáž do otvoru ve skle nebo do zdi.

Příslušenství: Dálkový ovladač s LCD displejem, trubice pro odvod horkého vzduchu, záklopka pro instalaci do zdi nebo skla, lišta do výsuvného / posuvného okna.

 

 

 

KOMPAKTNÍ DESIGN

Celkové rozměry jsou sníženy o 25% ve srovnání s tradičními mobilními klimatizacemi. S pouhými 70 cm výšky a 35 cm šířky patří DOLCECLIMA Compact 8P mezi nejmenší mobilní klimatizace na trhu. Klimatizace je také velmi lehká, váží pouhých 28 kg.

 

FUNKCE AUTORESTARTU

Po výpadku proudu se klimatizace opět zapne, a to v původním nastavení. Díky speciální ochranné fázi kompresoru, která jej nechává vypnutý po dobu 3 minut při každém startu, se nemusíme bát, že bychom klimatizaci poškodili, a lze jí tak spouštět pomocí automatizovaného odpojení / připojení.

 

Parametry

Výrobce:
Stupně ventilátoru
2
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Autorestart
ano
Průměr výfukové trubice (cm)
15
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
34,5
Výška (cm)
70,3
Hloubka (cm)
35,5
Hmotnost (kg)
23

Parametry

Výrobce:
Stupně ventilátoru
2
Barva
bílá
Termostat
ano (digitální)
Délka výfukové trubice (cm)
150
Autorestart
ano
Průměr výfukové trubice (cm)
15
Dálkové ovládání
ano
Šířka (cm)
34,5
Výška (cm)
70,3
Hloubka (cm)
35,5
Hmotnost (kg)
23
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Malé rozměry, velký výkon, jednoduché ovládání

hoz  Uživatelská recenze

kompatkní, přiměřená hlučnost, funguje, chladí

hoz  Uživatelská recenze

Po prvním vyzkoušení plná spokojenost.

hoz  Uživatelská recenze

Dorazila o den dříve a už jsem byl šťastný kvůli tropickým teplotám !!! Používám ji pro poměrně velkou místnost vystavenou slunci uprostřed dne a dělá to, co slibuje, velmi dobře. Osobně mi připadá o něco méně hlučná než ostatní, které jsem mohl otestovat doma u přátel a příbuzných (samozřejmě to není srovnatelné s pevnou klimatizací); Nevím, co říct o nočních hodinách, protože v noci ji nepoužívám, protože ji nepotřebuji. Zvažte však dostatečný prostor, kam ji umístit, protože musí být ve vzdálenosti alespoň 15 cm od stěn nebo nábytku. Nechtěli jsme vrtat díru do skla, tak jsme museli také koupit speciální plachtu, která chrání před vstupem horkého vzduchu z okna. Doporučuji

hoz  Uživatelská recenze

Jednoduché nastavení, dobře chladí.

hoz  Uživatelská recenze

klimatizace v pořádku, jen lišta do okna by měla být delší, pro naše okna velmi krátká. Řešili jsme slabším prknem s otvorem pro výstup tepla a ucpání molitanem.

hoz  Uživatelská recenze

Naprostá spokojenost.Jediná nevýhoda je hlučnost, ale to se zvládá.V těch vedrech velmi pomohla!

hoz  Uživatelská recenze

Používám ho v místnosti o rozměrech 4x4x3 (výška) metrů a dokáže ji snadno ochladit a udržovat více než rozumnou teplotu (23/24 stupňů). Hluk je přítomen, ale není nepříjemný, zní jako malá lednička. Obě rychlosti ventilátoru jsou velmi pohodlné, protože umožňují optimální regulaci teploty.

hoz  Uživatelská recenze

Uvádím, že jsem nikdy neměl mobilku, v těch nejteplejších dnech mi umožnila přežít. Používám ji na 27-28 stupňů, když venku bylo 32 až 34 stupňů. Dům má mansardovou střechu a v podkroví chladila o jeden stupeň za hodinu, má dobrou ventilační sílu a ve srovnání s tím, co napsali ostatní, není příliš hlučná. Použili jsme ji v ložnici a podařilo se nám spát, ale vnímání hluku je subjektivní logicky, bez venkovního motoru, je slyšet hluk.

hoz  Uživatelská recenze

Zakoupeno 6. června 2019. Chladíme oblasti: obývací pokoj, jídelna a kuchyň, 26 m2 (se 6 m oken). Rychle ochlazuje tuto oblast a je snadné udržovat teplotu na 25 ° C (venku 35-40 ° C). Koupil jsem ji, protože má vysoký chladící a vzduchový výkon. Jediné negativum, stejně jako u všech těchto typů strojů, je hluk; ale zvyknete si a když místnost rychle ochladí, přejde do režimu ventilátoru, který je velmi, velmi tichý. V minulosti jsem vlastnil jiné značky. Je to skvělý přístroj.

hoz  Uživatelská recenze

Zdá se, že klimatizace má moderní a příjemný design, vynikající dotykový ovládací panel a dálkové ovládání. moc jsem netestoval kvůli stále velmi chladnému počasí, ale chlazení se zdá být velmi silné, ale abych měl potvrzení, musím počkat na dny s teplejším počasím, abych skutečně vyzkoušel jeho deklarovaný chladicí výkon EDIT: Teplo dorazilo, mohu říci, že chladí docela dobře, ale očekával jsem více od produktu, který tvrdí, že je super výkonný při 14 000 BTU ... ani že bude tak hlučný. V průběhu let jsem zkusil 4/5 přenosných jednotek a všechny slibují, že jejich produkt je tišší, ale víceméně jsou všechny stejné ...

Příslušenství

Sada filtrů Olimpia Splendid Detail
490
390 KčSe slevovým kódem
Izolace do okna pro mobilní klimatizace Detail
1190
990 KčSe slevovým kódem
Náhradní hadice Sinclair Detail

990 Kč

Náhradní hadice Sinclair

Skladem externí sklad

Záklopka Olimpia Splendid 125mm Detail

399 Kč

Izolace do balkónových dveří pro mobilní klimatizace Detail

1 190 Kč

Izolace do okna pro mobilní klimatizace na míru Detail

3 979 Kč

Izolace do okna pro mobilní klimatizace na míru

Dostupné pouze u výrobce

Okenní sada těsnění pro mobilní klimatizace Detail

1 890 Kč

Hmotnost (kg) 1,3,
Heureka
Hodnocení zákazníků
1609 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
01/04/2024

Máte-li problém s vlhkostí zdí, neváhejte a kupte tento výrobek. Za ty peníze odvádí vynikající práci.