Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý - 2 baterie
Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý - 2 baterie
13 690 Kč
Dlouhodobě vyprodáno

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý - 2 baterie
profesionální kvadrokoptéra, 4K kvalita obrazu, doba letu až 53 min, dosah ovládání a obrazu až 5 km, gimbal, SMART baterie

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý - 2 baterie
profesionální kvadrokoptéra, 4K kvalita obrazu, doba letu až 53 min, dosah ovládání a obrazu až 5 km, gimbal, SMART baterie

 • Záruka 2 roky
 • 13 690 Kč
 • bez DPH: 11 314 Kč
Dlouhodobě vyprodáno
 • Pospěšte si! 22 návštěvníků se právě rozhoduje o koupi
 • Žádaný produkt! 24 prodáno za poslední týden
 • Ověřeno zkušenostmi! 300+ zákazníků zakoupilo celkem
 • Skvělé hodnocení! 97 % od zákazníků, kteří produkt zakoupili
 • Lze vrátit! Kupte a využijte vrácení zboží zdarma po 30 dní
Koupit na splátky
měsíčně od 570 Kč
Teď neplatíte nic. Zboží máte doma ihned.
Zaplatit pouze třetinu
4 563 Kč
Zaplaťte 1/3 ceny a odešleme Vám vybrané zboží.
Odložená platba
Nakupte hned a zaplaťte později do 30 dnů.
Máme dopravu zdarma
Máme dopravu zdarma
Při objednávce nad 1800 Kč
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Vrácení zboží je zdarma
Ověřený obchod
Ověřený obchod
Více než 10 let zkušeností

Hodnocení (9)

97%

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
nakoupilo 300+nakoupilo

Recenze (3)

Uživatelská recenze

Dron jsem kupoval primárně na dovolenou a jsem nadšen. Opravdu skvěle drží ve vzduchu i při středním větru, fotky a videa vypadají lépe jak z kdejakého telefonu vyšší třídy. Ovládání jednoduché, aplikace přehledná - jsem nadmíru spokojen!

ovládání, kvalita záběrů, stabilita

Uživatelská recenze

Jako realitní makléř používám dron k natáčení a focení nemovitostí a jsem moc spokojen. Srovnával jsem ho s kolegou, který má DJI a v poměru cena/výkon Blackhawk vítězí podle mě na plné čáře.

Zobrazit recenze

Nejprodávanější v kategorii

Drony

Nákupem produktů značky AERIUM získáváte doživotní slevu na náhradní díly ve výši 30%.

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo černý je profesionální kvadrokoptéra, která přináší skvělý výkon a širokou škálu funkcí, čímž se stává ideálním společníkem pro nadšence bezpilotních letounů. Jeho nejvýraznějším rysem je kvalitní obraz ve 4K rozlišení, který zajišťuje ostré záběry za každých podmínek. Díky vysoce kvalitní kameře umístěné na přední části dronu můžete zachytit ohromující záběry z ptačí perspektivy.

Jednou z výhod modelu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 je extrémně dlouhá doba letu. S jedním nabitím první baterie můžete létat až 53 minut, a s další baterií pak dalších 33 minut. Dohromady tedy můžete s dronem manévrovat až hodinu a půl ve vzduchu!  To znamená, že máte k dispozici dostatek času na pořízení dokonalých snímků a videí bez zbytečného čekání na nabíjení.

Velký dosah ovládání a přenosu obrazu až do vzdálenosti 5 km představuje další obrovskou výhodu tohoto dronu. Díky této možnosti můžete pohodlně ovládat dron z velké vzdálenosti a zároveň sledovat živý obraz z kamery v reálném čase. To vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků při focení, natáčení nebo prostě jen při průzkumu okolí z nevídané perspektivy.

 

 

NEUVĚŘITELNÁ VÝDRŽ

Bezpochyby dron překvapuje neuvěřitelnou výdrží baterie, která umožňuje až 53 minut nepřetržitého letu na jedno nabití první baterie a dalších 33 minut na druhou baterii.

 

EXTRÉMNÍ DOSAH

Díky svému obrovskému dosahu obrazu a ovládání až 5 km, umožňuje dron pohodlné ovládání z velké vzdálenosti a současně sledování živého obrazu v reálném čase.

 

KVALITNÍ SNÍMKY A ZÁBĚRY

Odteď už jen kvalitní a profesionální snímky z vašich výletů a zážitků. Rozlišení 4K je obrazovým standardem, který přináší mnoho pozitivních funkcí a výhod. 

 

BEZKARTÁČOVÉ MOTORY

Bezkartáčové motory jsou schopny generovat větší tah při menší spotřebě energie. Další výhodou bezkartáčových motorů je, že jsou mnohem tišší a méně náchylné k opotřebení.

 

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

 

Jaké primární výhody má dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo?

 

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

1. Ohromující kvalita obrazu

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo se může pyšnit ohromující kvalitou obrazu ve 4K rozlišení, a to díky své vyspělé technologii, která zahrnuje kvalitní senzor 1/2.6 CMOS. Toto vynikající 4K rozlišení umožňuje zachytit každý detail s úžasnou ostrostí a jasností, což přispívá k vynikajícímu vizuálnímu zážitku při pořizování fotografií a videí.

Bez ohledu na to, zda létáte ve vysoké nadmořské výšce nebo ve složitých světelných podmínkách, tento dron zachytí každý okamžik s neuvěřitelnou kvalitou, barevnou věrností a minimálním šumem.

 


 

2. Jednoduché a intuitivní ovládání

 

I přes to, že se jedná prakticky o profesionální kvadrokoptéru, je ovládání dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo velice jednoduché a intuitivní. Díky pokročilému navigačnímu systému a použití moderních technologií je ovládání snadné i pro začátečníky.

Dron disponuje uživatelsky přívětivým ovladačem, který umožňuje snadno nastavit letové parametry a režimy podle individuálních preferencí. S intuitivním ovládáním si rychle osvojíte základní manévry a budete mít plnou kontrolu nad dronem.

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

 


 

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

3. SMART baterie s extrémní výdrží

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo je vybaven nejen ohromující kvalitou obrazu, ale také skvělou výdrží baterie, která umožňuje dlouhé létání na jedno nabití. S první plně nabitou baterií s kapacitou 5000 mAh dokáže dron létat až 53 minut, což je vynikající hodnota v porovnání s jinými drony na trhu.

Co je ještě lepší, kromě jedné baterie má dron v balení také druhou baterii s kapacitou 2800 mAh, na kterou dron dokáže létat až 33 minut. To znamená, že s AERIUM Hubsan Blackhawk 2 máte k dispozici celkově 86 minut létání, což vám umožní mít více času na získání dokonalých snímků a videí bez přerušení kvůli dobíjení baterie.

 


 

4. Ohromující dosah ovládání a přenosu obrazu

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo vyniká také svým dlouhým dosahem ovládání a přenosu obrazu, což ho činí skvělým partnerem pro širokou škálu leteckých aktivit. S dosahem ovládání až 5 km máte možnost snadno ovládat dron z obrovské vzdálenosti, což vám poskytuje svobodu prozkoumávat rozsáhlá území a dosáhnout míst, která by jinak byla obtížně dostupná.

Díky vyspělé technologii přenosu obrazu můžete sledovat živý obraz z kamery na vašem mobilním telefonu v reálném čase prakticky bez zpoždění. Tento vynikající přenosový systém vám umožní být vždy v obraze a získat přesné záběry, které potřebujete. Bez ohledu na to, zda sledujete panoramatické výhledy, natáčíte akční scény nebo provádíte profesionální fotografování, dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 vám poskytne jasný a stabilní obraz i na velké vzdálenosti.

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

 


 

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

5. Stabilní let v i horších povětrnostních podmínkách

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo je vybaven skvělým systémem stabilizace, který zajišťuje plynulý let i v náročnějších povětrnostních podmínkách. Díky pokročilým gyroskopickým senzorům a stabilizačním algoritmům dokáže dron udržet pevnou a vyváženou pozici i při větru či turbulentním letu. Tento výkonný stabilizační systém poskytuje pilotovi maximální kontrolu nad dronem, což umožňuje snadné a přesné ovládání i při nepříznivých podmínkách.

Díky této schopnosti si můžete být jisti, že váš dron zůstane stabilní a bude poslušně reagovat na vaše pokyny, i když se ocitnete ve větrném prostředí nebo při letu ve vyšších nadmořských výškách. To vám umožní se soustředit na pořizování kvalitních záběrů a snímků bez obav z nestability nebo neočekávaných pohybů dronu.

 


 

6. Inteligentní funkce sledování překážek

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo je vybaven řadou inteligentních letových módů a funkcí, které umožňují sledování vás nebo jiných objektů:

 • SURROUNDING mode - umožňuje dronu létat kolem dokola určitého objektu, čímž poskytuje skvělou možnost získat panoramatické záběry a zajímavé video sekvenční točením kolem daného cíle. Tato funkce je ideální pro natáčení pohyblivých scén, akčních sportů nebo pro zachycení okolního prostředí z různých úhlů bez potřeby složitého ovládání dronu.
 • FOLLOWING mode - schopnost následovat předvolený objekt nebo osobu, což poskytuje možnost plynulého a přesného sledování pohybu cíle z ptačí perspektivy. Tato inteligentní funkce umožňuje dronu udržovat konstantní vzdálenost od sledovaného objektu a automaticky přizpůsobovat svou rychlost, čímž získáte profesionální videa a záběry z akčních sportů, dobrodružných aktivit nebo běžného života z úplně nového úhlu.
AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

 


 

AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo

7. Několik letových režimů

 

Dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 GPS 4K Combo dokáže kromě standardního letového módu také létat autonomně dle předem předdefinovaných instrukcí:

 • WAYPOINT mode - dron je schopen létat po předem nastavené letové dráze, kterou si uživatel může snadno předvolit. Tato užitečná možnost umožňuje pilotovi určit body a trasu, kterou dron automaticky následuje, což dává možnost plánovat přesné a opakované letecké mise.
 • LINE FLY mode - dron udržuje při stoupání pevně přednastavenou letovou dráhu, což zaručuje, že dron bude letět rovně a stabilně bez odchylek. Tato užitečná funkce je ideální pro situace, kdy je požadován pravidelný a lineární pohyb, například při fotografování nebo natáčení průzkumných videí.

Podrobná specifikace a parametry jsou k dostání v tomto odkazu.

 

Jak létat s drony zcela legálně?

Od 31. 12. 2020 se majitelé a provozovatelé velkých i malých dronů musí řídit pravidly Evropské unie, která sladila regulace pro provoz bezpilotních systémů (dronů a modelů letadel) pro všechny členské státy.

Více informací naleznete v článku zde.

Zajímají vás reálné záběry?

Podívejte se na náš článek, ve kterém srovnáváme dva nejlepší modely dronů AERIUM.

realne zabery

Parametry

Výrobce:
EAN
8594208500582
Doba nabíjení (h)
3
Maximální rychlost (km/h)
43,2
Kapacita baterie (Ah)
5
Typ
kvadrokoptéra
Detekce překážek
ano
Maximální rozlišení fotografie (px)
3840x2160 (4K)
Maximální rozlišení videa (px)
3840x2160 (4K)
Zorný úhel (°)
80
Barva
černá
GPS
ano
ano (max. 128 GB)
Formát ukládání fotografie
JPG
Formát ukládání videa
MP4
Senzor
1/2.6" CMOS
Dálkové ovládání
dálkový ovladač, mobilní telefon
Šířka (cm)
22,9
Výška (cm)
7,63
Hloubka (cm)
17,8
Hmotnost (kg)
0,58
Obsah balení
dron, náhradní vrtule (včetně šroubů a šroubováku), 1x baterie (5000 mAh) - bílá nebo černá verze, 1x baterie (2800 mAh), nabíjecí kabel a adaptér, manuál, dálkové ovládání, transportní kufřík, komunikační kabel (Android a IOS), ochranný kryt na gimbal

Parametry

Výrobce:
EAN
8594208500582
Doba nabíjení (h)
3
Maximální rychlost (km/h)
43,2
Kapacita baterie (Ah)
5
Typ
kvadrokoptéra
Detekce překážek
ano
Maximální rozlišení fotografie (px)
3840x2160 (4K)
Maximální rozlišení videa (px)
3840x2160 (4K)
Zorný úhel (°)
80
Barva
černá
GPS
ano
ano (max. 128 GB)
Formát ukládání fotografie
JPG
Formát ukládání videa
MP4
Senzor
1/2.6" CMOS
Dálkové ovládání
dálkový ovladač, mobilní telefon
Šířka (cm)
22,9
Výška (cm)
7,63
Hloubka (cm)
17,8
Hmotnost (kg)
0,58
Obsah balení
dron, náhradní vrtule (včetně šroubů a šroubováku), 1x baterie (5000 mAh) - bílá nebo černá verze, 1x baterie (2800 mAh), nabíjecí kabel a adaptér, manuál, dálkové ovládání, transportní kufřík, komunikační kabel (Android a IOS), ochranný kryt na gimbal
Výhody nákupu u nás

Napsat dotaz

Jak zákazníci hodnotí tento produkt?

hoz  Uživatelská recenze

Dron jsem kupoval primárně na dovolenou a jsem nadšen. Opravdu skvěle drží ve vzduchu i při středním větru, fotky a videa vypadají lépe jak z kdejakého telefonu vyšší třídy. Ovládání jednoduché, aplikace přehledná - jsem nadmíru spokojen!

ovládání, kvalita záběrů, stabilita

hoz  Uživatelská recenze

Jako realitní makléř používám dron k natáčení a focení nemovitostí a jsem moc spokojen. Srovnával jsem ho s kolegou, který má DJI a v poměru cena/výkon Blackhawk vítězí podle mě na plné čáře.

hoz  Uživatelská recenze

Vše super. Za tuhle cenu asi nejlepší dron, co jsem našel. Děkuji.

Příslušenství

Přistávací plocha pro drony Detail

699 Kč

Šířka (cm) 55, Hloubka (cm) 50,
Iphone kabel k držáku na telefon k AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

290 Kč

USB C kabel držáku na telefon k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

290 Kč

Baterie 5000 mAh k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

3 790 Kč

Kapacita baterie (Ah) 5, Doba nabíjení (h) 5,
Baterie 2800 mAh k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

3 390 Kč

Kapacita baterie (Ah) 2,8, Doba nabíjení (h) 3,
Brašna na dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

590 Kč

Iphone kabel k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

290 Kč

USB C kabel k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

139 Kč

Náhradní set 4 vrtulek pro dron AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

490 Kč

Svislý držák na telefon k dronu AERIUM Hubsan Blackhawk 2 Detail

290 Kč

Přistávací plocha pro drony AERIUM Detail

699 Kč

Obsah balení přistávací p..., Šířka (cm) 55, Výška (cm) 55,
Heureka
Hodnocení zákazníků
1605 recenzí na Heureka.cz
Oveřený zákazník
20/12/2023

Rozhodne doporucuji zento obchod Je s nimi velmi dobra komunikace. To uz v dnesni dobe moc nezazijete.